Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Dąbrowicy Dużej: Nie żyje jedna osoba

Utworzony przez Gość, 10 kwietnia 2012 r. o 09:57
Co durniowi po zakazie? Tacy jak ten śmieją się z zakazów i jeżdżą dalej aż kogoś zabiją tak jak w tym przypadku. A prawo jest bezsilne a kary śmiesznie niskie. Czy któryś z tych domorosłych kierowców obawia się kary skoro siada za kierownicę pomimo zakazu, braku prawa jazdy czy po pijaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie informacje na temat Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej!!! Redakcjo, trochę szacunku dla Polski i Narodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
gdzie informacje na temat Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej!!! Redakcjo, trochę szacunku dla Polski i Narodu!!!
Jak to gdzie? Wszędzie, nawet z lodówki wyłażą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
gdzie informacje na temat Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej!!! Redakcjo, trochę szacunku dla Polski i Narodu!!!
Kup sobie Nasz Dziennik albo Gazetę Polską. Na szczęście mamy wybór. Dlatego tutaj zaglądam bo mam dość martyrologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie 3 posty wyżej, może trochę umiaru w swej głupocie? Artykuł jest o tragicznym wypadku w którym zginęła młoda kobieta! Trochę szacunku! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
braksłow napisał:
Ludzie 3 posty wyżej, może trochę umiaru w swej głupocie? Artykuł jest o tragicznym wypadku w którym zginęła młoda kobieta! Trochę szacunku! [*]
A co mu tam. Nawet gdyby zginęło 150 kobiet w ciąży to dla niego ważniejsza będzie tragedia smoleńska i ją będzie opłakiwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
braksłow napisał:
Ludzie 3 posty wyżej, może trochę umiaru w swej głupocie? Artykuł jest o tragicznym wypadku w którym zginęła młoda kobieta! Trochę szacunku! [*]
szacunku? buehehehe, smiechu warte, zginęła przez własną głupotę bo kto normalny wsiada do samochodu kierowanego przez kretyna bez prawa jazdy i na dodatek pijanego? Raz, dwa razy się uda ale za trzecim zabraknie szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ona miała swój rozum, wiedząc, że ma zakaz - wsiadła z nim do samochodu ? W sumie mogła i nie wiedzieć o zakazie, ale że mu prawo jazdy zabrali, na pewno wiedziała. Smutne... ale taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zginęła przez własną głupotę bo kto normalny wsiada do samochodu kierowanego przez kretyna bez prawa jazdy i na dodatek pijanego? Raz, dwa razy się uda ale za trzecim zabraknie szcęścia.
Z tym akurat się zgadzam. Każdy kto wsiada z pijanym kierowcą pisze się na pewną śmierć. To była jej decyzja,mogła nie wiedzieć o zakazie,ale o tym,że był pijany na pewno wiedziała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szacunku? buehehehe, smiechu warte, zginęła przez własną głupotę bo kto normalny wsiada do samochodu kierowanego przez kretyna bez prawa jazdy i na dodatek pijanego? Raz, dwa razy się uda ale za trzecim zabraknie szczęścia.
a kto powiedzial ze byl pijany?? napisali tylko ze nie byl w stanie dmuchac bo mial uraz klatki piersiowej a nie ze byl pijany, a o zakazie mogla nie wiedziec wiec troche opanowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to abym był wścibski ale mam dwa pytanka?Czy ten jego mega sportowy wózeczek był pełnoletni?I drugie, czym zajmował się (gdzie pracował) ten super myślący facet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
A co mu tam. Nawet gdyby zginęło 150 kobiet w ciąży to dla niego ważniejsza będzie tragedia smoleńska i ją będzie opłakiwał
dokładnie... Komentarze trzeba w pewien sposób nawiązywać do tematu... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie to abym był wścibski ale mam dwa pytanka?Czy ten jego mega sportowy wózeczek był pełnoletni?I drugie, czym zajmował się (gdzie pracował) ten super myślący facet.
a gdzież on by mógł pracować??????Pewnie bezrobotny bo kto by zatrudnił takiego głąba który nie wie co znaczy sądowny zakaz prowadzenia auta.Może niepiśmienny jest?Szkoda tej dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej takich Libanów przyjeżdża do bialskich klubów.Później jeden burak z drugim wraca nawalony całą drogą do domu swoimi wehikułami za parę groszy.Strach wracać z imprezy nad ranem bo wiejskie kozaczki wracają do domciu.Furmanki i na potupajki do remiz a nie do Białej.I my i wy będziemy bezpieczniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ich osobiście bo byli moimi sąsiadami. Nie potrafię pogodzić sie ze śmiercią Madzi:( Prawie czteroletni chłopczyk i jedenasto miesięczna dziewczynka stracili mame:( Trochę szacunku! Czy wy naprawdę nie potraficie się opanować ze swoimi zbytecznymi komentarzami????!!!!!!! NIE ZNACIE WIĘC NIE WYPISUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tu się zdziwisz bo akurat pracował Madzia nazawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutnaaa napisał:
Znałam ich osobiście bo byli moimi sąsiadami. Nie potrafię pogodzić sie ze śmiercią Madzi:( Prawie czteroletni chłopczyk i jedenasto miesięczna dziewczynka stracili mame:( Trochę szacunku! Czy wy naprawdę nie potraficie się opanować ze swoimi zbytecznymi komentarzami????!!!!!!! NIE ZNACIE WIĘC NIE WYPISUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tu się zdziwisz bo akurat pracował Madzia nazawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
24-lata i 3 dziecko w drodze? Tego nie skomentuje ;-) Skoro koleżanka, mam pytania: 1.często wsiadacie do samochodu z pijanym kierowcą? (na pewno było czuć, chyba, że pasażer też pod wpływem) 2. z kierowcą z zabranym prawkiem? (cała wieś o takich rzeczach wie). Teraz mam nadzieję, że gostek zapłaci za swoją głupotę i świadome morderstwo dwóch osób (kobieta+nienarodzone dziecko).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
high napisał:
24-lata i 3 dziecko w drodze? Tego nie skomentuje ;-) Skoro koleżanka, mam pytanie:jak często wsiadacie do samochodu z kierowcą z zabranym prawkiem? (cała wieś o takich rzeczach wie).
Sorry, mała errata, ale coś mi się poplątało z innym artykułem- ten kierowca nie był pod wpływem, przepraszam. Szkoda dzieciaczków, ojciec nie zastąpi dzieciom matki :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie glupie jest to ze matka dwojki dzieci, w dodatku w ciąży jeździ po zabawach o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
high napisał:
24-lata i 3 dziecko w drodze? Tego nie skomentuje ;-) Skoro koleżanka, mam pytania: 1.często wsiadacie do samochodu z pijanym kierowcą? (na pewno było czuć, chyba, że pasażer też pod wpływem) 2. z kierowcą z zabranym prawkiem? (cała wieś o takich rzeczach wie). Teraz mam nadzieję, że gostek zapłaci za swoją głupotę i świadome morderstwo dwóch osób (kobieta+nienarodzone dziecko).
Glupich nie sieją. Sami się rodzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w obliczu śmierci,tragedii tylu ludzi,nie potrafimy się zachować.Uszanujcie proszę te ciężkie chwile,pomińmy milczeniem to czego nie wiemy,zostawmy dla siebie komentarze,najlepiej na zawsze.Czy tragedii można było uniknąć,tego nikt nie wie,jedynie Bóg.Pozwólmy,aby bliscy mogli w ciszy przeżywać te bolesne dla nich chwile.Bądzmy dla nich wsparciem w żałobie.Wieczny odpoczynek racz njej dać Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...