Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Kol. Wisznice. Cztery osoby nie żyją

Utworzony przez Adamek, 5 sierpnia 2012 r. o 18:39
czy ten chłopiec nadal żyje ?? mam nadzieje ze tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie... czy żyje ten chłopiec.... i czy ma rodzinę, która się nim zajmie? Boże, mam nadzieję, że tak... tak bardzo mi go żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyje i ma babcię ze strony mamy jest po operacji płuc bo ma problemy z oddychaniem jego babcia ma 52 lata i obecnie mieszka na sląsku a sazma pochodzi z sosnóowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję za informację... bardzo boli mnie jego nieszczęście ... mam nadzieję, że babcia będzie jego najlepszym lekarstwem na całą tragedię... choć nigdy nie zastąpi rodziców (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pojdzie franca prosto do piekla. tylu ludzi zabic i to jeszcze wlasnych dzieci. niechby sie lepiej wczesniej wyskrobala. oszczedzilaby tym malym niewinnym istotkom umierania w bolu" Człowieku jak można cos takiego napisać o zmarłej? Naprawdę jesteś typowym wieśniakiem , który nie wie nic o życiu ! Kierowca nie był niczemu winny tak musialo sie stać i nikt tego nie zmieni , a jak Wy macie sie w ten sposób o niej wypowiadać to może nic nie piszcie na forum tylko zostawcie to dla siebie , bo sa ludzie którzy im współczuja i potrafia okazac skruchę i nie maja ochoty czytac komentarzy od ludzi o bardzo niskim ilorazie inteligenscji .. ! wstyd ze tacy ludzi jak Wy sa na tym świecie ! naprawdę przestańcie pierdzielić takie głupoty . Tu rodzinie trzeba współczuć , a nie ich dobijać .. To jest straszna tragedia i bardzo szkoda mi rodziny zmarłych w tym wypadku ludzi ;((( ehh tak jak to sie mówi życia sie im nie cofnie , a bardzo by sie chciało .. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie może jaki jest obecny stan chłopca??? i kto się nim zaopiekował ((???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie jest po operacji i nadal jest w szpitalu w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojej starej nie daje siadać za kierownicą bo nie ma pojęcia o jeździe, zakłada szpilki i chrzani,że coś jest nie tak z pedałami hamulca i gazu, zdawała aż 6 razy,nawet jak mnie wiezie po pijaku to muszę ją pilnować bo używa tylko gazu i nie patrzy w lusterka.Ale teraz się zmądrzyłem,jak jedziemy na imprezę zakrapianą to taxi i nie boję się.Troszeczkę się bulwersuje,że nie jeździ ale wtedy odpalam swego Jeepa i proponuję jej jazdę po ściernisku teraz wykosiliśmy zboże więc może ćwiczyć do woli hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zmarł ojciec tego starszego mężczyzny z Lipinek I dziś pogrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety to prawda, że nieszczęścia chodzą parami... oby na tym był koniec nieszczęść a jak chłopczyk się czuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopiec już wyszedł ze szpitala i przebywa pod opieką dziadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
"pojdzie franca prosto do piekla. tylu ludzi zabic i to jeszcze wlasnych dzieci. niechby sie lepiej wczesniej wyskrobala. oszczedzilaby tym malym niewinnym istotkom umierania w bolu" Człowieku jak można cos takiego napisać o zmarłej? Naprawdę jesteś typowym wieśniakiem , który nie wie nic o życiu ! Kierowca nie był niczemu winny tak musialo sie stać i nikt tego nie zmieni , a jak Wy macie sie w ten sposób o niej wypowiadać to może nic nie piszcie na forum tylko zostawcie to dla siebie , bo sa ludzie którzy im współczuja i potrafia okazac skruchę i nie maja ochoty czytac komentarzy od ludzi o bardzo niskim ilorazie inteligenscji .. ! wstyd ze tacy ludzi jak Wy sa na tym świecie ! naprawdę przestańcie pierdzielić takie głupoty . Tu rodzinie trzeba współczuć , a nie ich dobijać .. To jest straszna tragedia i bardzo szkoda mi rodziny zmarłych w tym wypadku ludzi ;((( ehh tak jak to sie mówi życia sie im nie cofnie , a bardzo by sie chciało .. .
Czy sprawczyni wypadku była trzeźwa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek w Kolonii Wisznice należy do najtragiczniejszych, które zdarzyły się w tym roku na lubelskich drogach. Doszło do niego na początku sierpnia. Audi A4 na zakręcie zjechało na lewy pas, wpadło do rowu i uderzyło w dwa przydrożne drzewa. Na miejscu zginęła 31-letnia mieszkanka gminy Hanna, która kierowała autem, jej 33-letni mąż, 9-letni syn i 48-letni kuzyn. Młodsze dziecko – 8-letni chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala. Prokuratura Rejonowa w Parczewie zleciła ustalenie przyczyn wypadku biegłemu z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ekspertyzie będzie musiał uwzględnić stan, w jakim był kierowca. Do parczewskiej dotarły wyniki badań na trzeźwość kierowcy i dorosłych pasażerów. – Kierująca miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie – mówi Urszula Szymańska, prokurator rejonowy w Parczewie. – Nietrzeźwi byli również dwaj pasażerowie, którzy zginęli w wypadku. Jeden z nich miał ponad 2,3 promila alkoholu, drugi 3 promile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopiec umarl w szpitalu..
ja jestem z rodziny i chłopiec wcale nie umarł . bardzo prosimy o nie wypisywanie takich idiotyzmów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopiec umarl w szpitalu..
ja jestem z rodziny i chłopiec wcale nie umarł . bardzo prosimy o nie wypisywanie takich idiotyzmów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...