Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Korzanówce. Zginęły 3 osoby

Utworzony przez jACEK, 16 lutego 2009 o 11:26
KORZANÓWKA JEST W GMINIE ROSSOSZ, TAM NA TEJ DRODZE SĄ SILNE ŻYŁY WODNE (ZBADANE)SAM tEGO DOŚWIADCZYŁEM JAK ZABLOKOWAŁA MI SIE NA TYM ODCINKU DROGI KIEROWNICA I SAMOCHÓD ZACZĄŁ ZJEŻDZAĆ NA DRUGĄ STRONĘ DROGI TO TRWAŁO MOMENT I NA SZCZĘŚCIE NIC NIE JECHAŁO Z PPRZECIWKA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Policja jak podaje do publicznej wiadomosci to powinna sie nauczyć topografii Gdzie ? jaka miejscowosc i w jakiej gminie ?
0
Po co taka wiedza policji? Ten, co wygłosił orędzie do prasy może akurat umie pisać a topografię zna ktoś inny ;-)
0
Ładnie odśnieżają drogi Biała - Wisznice. Powinni się jeszcze służby drogowej czepic
0
Kolejna tragedia na drodze, uważam, iż należało zmienić tytuł, gdyz zginęły dwie a nie trzy osoby, ponadto miejscowość ta leży w Gm. Rossosz. A jak jest z jej pisownią, w tytule Korzanówka pisana przez "rz" , na podpisie innym "Kożanówka". W krajowym spisie miejscowości odnalazłem miejscowość KOŻANÓWKA gm. Rossosz. Jak jest naprawdę, a co należy zmienić.
0
Gość napisał:
Kolejna tragedia na drodze, uważam, iż należało zmienić tytuł, gdyz zginęły dwie a nie trzy osoby, ponadto miejscowość ta leży w Gm. Rossosz. A jak jest z jej pisownią, w tytule Korzanówka pisana przez "rz" , na podpisie innym "Kożanówka". W krajowym spisie miejscowości odnalazłem miejscowość KOŻANÓWKA gm. Rossosz. Jak jest naprawdę, a co należy zmienić.
Kożanówka pisze się przez samo "ż" - sami urzędnicy wiedzą, że są różne wersje, ale mają to w niedługim czasie uregulować. Administracyjnie jest ta miejscowość zapisana jako Kożanówka - ale sami przyznają, że jeszcze wszystkiego nieuporządkowali, czego dowodem jest znak drogowy , w którym miejscowość jest napisana przez "rz", podobno mają to niedługo ujednolicić i doprowadzić do porządku.
0
Tragedia cała miejscowośc Gęś z której pochodzili pogrążona w żałobie:((((
0
Straszny wypadek :-/
0
Straszna tragedia. To byli członkowie tej samej rodziny choć mieli różne nazwiska, to był teść i zięć, ten drugi osierocił dwie prześliczne córeczki.To straszne co się stało. Wielka odpowiedzialność spada na służby drogowe, bo kolumna samochodów w której jechali poruszała się bardzo wolno, wpadli w poślizg i wsunęli się pod jadący z naprzeciwka tir. Policja pewnie powie że to niedostosowanie prędkości do panujących warunków, a może by tak sprawdzić w czyim utrzymaniu jest ta droga, i wyciągnąć konsekwencję za co biorą kasę. Łączymy się w z rodziną przeżywającą ten wielki dramat. Boże miej ich w swojej opiece.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: