Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Worońcu: Kobieta w ciąży straciła dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2009 r. o 13:14
Co za ludzie żyją w tym kraju!!!!! Dajcie sobie spokój z tymi komentarzami i zajmijcie się swoimi sprawami. Wiecie w ogóle co to współczucie, potraficie zająć się swoim życiem, a nie ocenić innych jak tak w ogóle można. No ale Polak potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamany napisał:
Co za ludzie żyją w tym kraju!!!!! Dajcie sobie spokój z tymi komentarzami i zajmijcie się swoimi sprawami. Wiecie w ogóle co to współczucie, potraficie zająć się swoim życiem, a nie ocenić innych jak tak w ogóle można. No ale Polak potrafi.
Ale po co się tak irytować i wyrażać negatywnie o rodakach ? Nie można tak generalizować, bo nie wszyscy w tym kraju są bezduszni i nie wszyscy szukają taniej sensacji! Kilku ,,Gości" z forum to nie reprezentacja narodu o wielowiekowej , pięknej tradycji. Każdy może się mieć własne zdanie i je zamieścić na forum. To czytający zdecyduje, czy dany wpis jest sensowny czy tylko źle świadczy o jego autorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamany napisał:
Co za ludzie żyją w tym kraju!!!!! Dajcie sobie spokój z tymi komentarzami i zajmijcie się swoimi sprawami. Wiecie w ogóle co to współczucie, potraficie zająć się swoim życiem, a nie ocenić innych jak tak w ogóle można. No ale Polak potrafi.
Każdy tutaj ma prawo wyrazić swoje zdanie. Oczywiście wszyscy współczują tej dziewczynie ale też nie można całkowicie zignorować faktu iż to ona spowodowała ten wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='20.12.2009, 23:56:38' post='209039'] Każdy tutaj ma prawo wyrazić swoje zdanie. Oczywiście wszyscy współczują tej dziewczynie ale też nie można całkowicie zignorować faktu iż to ona spowodowała ten wypadek. Ta pani Była moją nauczycielką od j. niemieckiego była bardzo dobra i miła nigdy ni podnośiła głos nawet jak ktos jej robił na złość zawsze opanowana. jestem pewna że każdy kto ją znał się ze mną zgodzi, że ona nie jest winna gdyby mogła cofnąć czas jechała by wolniej, ale karzdy tak jeżdzi gdy się spieszy, np. do pracy. wiem że nie chciała skrzywdzić swojego dziecka i śiebie i napewno to nie była jej wina kobieta w ciąży nie myśli że jej wszystko wolno tak jak to ktoś wcześniej napisał , tylko zazwyczaj myśli o dziecku wiem to bo sama byłam w ciąży a wy faceci to nic na ten temat nie wiecie jak kobieta w ciąży się czuje. a pisanie że będzie miała na sumieni to jest taką głupota nawet nie wieci jaką przykrość robicie jej rodzinie bo jej nikt już nic nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ta pani Była moją nauczycielką od j. niemieckiego była bardzo dobra i miła nigdy ni podnośiła głos nawet jak ktos jej robił na złość zawsze opanowana. jestem pewna że każdy kto ją znał się ze mną zgodzi, że ona nie jest winna gdyby mogła cofnąć czas jechała by wolniej, ale karzdy tak jeżdzi gdy się spieszy, np. do pracy. wiem że nie chciała skrzywdzić swojego dziecka i śiebie i napewno to nie była jej wina kobieta w ciąży nie myśli że jej wszystko wolno tak jak to ktoś wcześniej napisał , tylko zazwyczaj myśli o dziecku wiem to bo sama byłam w ciąży a wy faceci to nic na ten temat nie wiecie jak kobieta w ciąży się czuje. a pisanie że będzie miała na sumieni to jest taką głupota nawet nie wieci jaką przykrość robicie jej rodzinie bo jej nikt już nic nie zrobi
Nikt nie zarzuca tej dziewczynie że zrobiła to specjalnie, po prostu nie pomyślała zanim zaczęła wyprzedzać tego tira. Niestety, prawda jest taka, ze to ona ponosi winę za ten wypadek i niestety ten fakt będzie ją prześladował do końca życia. Też jestem matką i nie mogę sobie wyobrazić jaką traumę przeżywa ta kobieta i jak będzie dalej żyć z taką świadomością, a przecież żyć musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napiszę tylko, że tak chwalą naszą dzielną policję, a nie powinni, bo chociażby w odniesieniu do rzekomego ruchu wahadłowego, to może i był, ale przez pierwsze 5 minut, bo później trzeba było 15 minut czekać żeby ominąć tira tarasującego drogę, a policjanci chodzili i zacieszali zamiast wziąc się do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
głupia pipa.....myslała ze jak w ciazy jest to jej wszystko wolno....przeliczyla sie.....szkoda gesi, marzna tylko
ten kto tak napisal jest najwiekszym idiota na swiecie!! Ty czlowieku nie masz sreca zeby tak pisac!! lecz sie!! moze i szkoda gesi to fakt ale czy ty wiesz jak ta pani teraz sie czuje!! stracila dziecko! a skad wiesz czy to nie bylo jej pierwsze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta pani takze uczy i mnie. a jednak prawda jest taka ze to ona popwodowala ten wypadek... ale nie badzmy okrotni i nie wyzywajmy jej za to. bo co ona teraz musi czuc. stacila dziecko lezy w ciezkim stanie. a wy nie macie srra skoro nazywcie ja glupia pipa... bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy to jestescie porabani na mase ! pisac takie . Najpierw pomyslcie a dopiero potem komentujcie !! nie macie szacunku -co do niektorych osob . ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą. Nikt nie ma prawa osądzać niewinną osobę! Niech wszyscy zobaczą jaki wtedy był stan drogi! Ta Pani uczyła mnie i mam nadzieję że nadal będzie uczyć Wszystkich obchodzą jakieś gęsi, a nie ludzkie życie. Zastanówcie się co piszecie!!! Dzisiaj pewna osoba powiedziała mi słowa dające dużo do myślenia. Każdy z nas ma jakieś problemy a my wszyscy je wyolbrzymiamy, ale ta tragedia uzmysłowiła mi ze moje problemy są błahe w porównaniu z tą tragedią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wielką nadzieje że z tego wyjdzie, chociaż ślad tej tragedi pozostanie. Strasznie jej współczuje zamiast pisać komentarze człowieku ,,szkoda tych gęsi '' weź różaniec w rękę i pomódl się o nią i o to by kiedyś nie spotkała taka tragedia Ciebie albo Twoich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Zgadzam się z tobą. Nikt nie ma prawa osądzać niewinną osobę! Niech wszyscy zobaczą jaki wtedy był stan drogi!
Tym bardziej powinno się uważać widząc że warunki nie sprzyjają szybkiej jeździe, lepiej się nie spieszyć i wolniej ale dojechać do celu. To przestroga dla tych wszystkich co się wybierają na święta do rodzin, uważajcie i myślcie nad tym co robicie. A tej pani dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puzon20 napisał:
środkiem, może i środkowym pasem, ale jechał z prędkością bezpieczną, z prędkością administracyjną i dlatego żyje. I co z tego, że komuś się spieszy na tamten świat, myśli że ma "mądry" samochód (ABS, ARS, opony, poduszki, komputery). I co z tego, skoro i tak wali z ciężarówkę.
słuchaj durny człowieku ona była w ciąży i życie było jej miłe jak nie wiem co zawsze jezdziła powoli i bezpiecznie tym razem tesz tak było jak nie wiesz jak to było na prawde to nie wypisuj takich durnot!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tynka napisał:
mam wielką nadzieje że z tego wyjdzie, chociaż ślad tej tragedi pozostanie. Strasznie jej współczuje zamiast pisać komentarze człowieku ,,szkoda tych gęsi '' weź różaniec w rękę i pomódl się o nią i o to by kiedyś nie spotkała taka tragedia Ciebie albo Twoich bliskich
jedna osoba którą popieram Bóg zapłać za dobre słowa !!!!! widać ze masz serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy tutaj ma prawo wyrazić swoje zdanie. Oczywiście wszyscy współczują tej dziewczynie ale też nie można całkowicie zignorować faktu iż to ona spowodowała ten wypadek.
Askąd wiesz ze ona spowodowała wypadek?? przecież nie było powiedziane jakie są przyczyny wypadku!! To rozważna kobieta i na dodatek byla w ciąży więc uwazała na siebie jak mało kto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Askąd wiesz ze ona spowodowała wypadek?? przecież nie było powiedziane jakie są przyczyny wypadku!! To rozważna kobieta i na dodatek byla w ciąży więc uwazała na siebie jak mało kto!!!
Czytaj uważnie! Przecież napisano, ze wyprzedzała tira czy stara, wpadła w poślizg i uderzyła w jadące z przeciwka auto. Czyja w tym wina jak nie jej? Kierowcy tira że nie zjechał a moze tego co jechał lewym pasem? Kto tak szarżuje na drodze w dodatku podczas złej pogody? Gdyby nie wyprzedzała w takich warunkach to by dojechała szczęsliwie do pracy i z niej szczęśliwie wróciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
głupia pipa.....myslała ze jak w ciazy jest to jej wszystko wolno....przeliczyla sie.....szkoda gesi, marzna tylko
jak można tak mowić żeby ciebie spotkało takie nieszczęście to byś zobaczył jak to jest. To mądra i rozważna kobieta i wcale nie uważa ze wszystko jej wolno.Zastanów sie zanim coś napiszesz bo ona i jej rodzina napewno cierpi. Na Boga ludzie co wy wypisujecie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Denne komentarze!!! Jechała do szkoły - do pracy ... A że w ciązy to tym bardziej uważała... Pogoda jaka jest każdy widzi, drogi nie odśnieżone więc o wypadek łatwo.... Współczuć rodzinie należy a nie głupio komentować....
mądrze piszesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
JESTEM ZBULWERSOWANY WYPOWIEDZIĄ kierowcy STARA KTÓRY WYPOWIADA SIĘ TAK JAKBY UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEJ KOBIECIE A W RZECZYWISTOŚCI NAWET DO NIEJ NIE PODSZEDŁ. TO PRZERAŻAJĄCE !! GADAŁ TYLKO O SWOJEJ PRZEWRÓCONEJ PRZYCZEPIE NIE WSPOMNĘ O DRUGIM KIEROWCY KTÓRY SIEDZIAŁ W KABINIE SWOJEJ CIĘŻARÓWKI . LUDZIE T O J E S T S T R A S Z N E !!!!!!!! KOBIETA LEŻAŁA NA ŚNIEGU PRZY 12 STOPNIOWYM MROZIE A ON SIĘ WYPOWIADA ŻE SIĘ POMOGŁO PYTAM SIĘ TEGO PANA KIEDY!!!!! SZKODA KOBIETY I JEJ DZIECKA I SZKODA SŁÓW NA TO WSZYSTKO.
jedyna osoba która powiedziała prawdę o tej tragedji. Bóg zapłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jaaaaa' date='19.12.2009, 13:00:02' post='208533'] JEJKU A CO SIE CZEPIACIE KIEROWCY CIEZAROWKI????SAMA SOBIE JEST WINNA NIE ON WYPRZEDADZAL TYLKO ONA BRAK WYOBRAZNI I TRAGEDIA GOTOWA...A MOZE TO WINA KIEROWCY CIEZAROWKI BO WŁASNIE JECHAŁ ULICA NA KTOREJ JAKAS LASKA MIALA CHEC WYPRZEDZAC...TROCHE MOZGU...NIe TU TO DALEJ BY SIE ROZWALILA Z TAKA WYOBRAZNIA ,NIE MAM LATA TYLKO ZIME I WARUNKI SA JAKIE SA...PO CO SIE SPIESZYLA.....CO JEJ BY TO DALO ZE 10 MIN WCZESNIEJ BY BYLA W DOMU???ALE NIE STRAcilaby dziecka i zdrowia... [/quotemam nadzieje ze kiedys i ciebie spotka takie nieszczescie i zobaczysz czy jest to brak wyobrazni.Palancie jak mozesz tak pisac nie znajac osoby,skad wiesz ze nie byla doswiadczonym kierowca?? znasz ja? nie wydaje mi się !! Daje sobie głowę uciąć ze była ostrożna i szybko nie jechała !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...