Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tresci forum

Utworzony przez Halina, 20 sierpnia 2011 r. o 08:37
to wasze forum jest pelne antysemickich opinii i wyrazen, np. "pejsowaty", "zydowin"...... na wasze nieszczescie niemcy nie wymordowali wszystkich, jeszcze kilku z nas zostalo....I my wracamy po nasze majatki. Miedzy nami, ja jestem z Lodzi, obecnie w Izraelu i wam nie daruje co nam zrobiliscie przed i po wojnie. Polska jest obecnie w Europejskiej Uni i obowiazuja ja pewnw prawa, miedzy innymi walks z antysemityzmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina napisał:
to wasze forum jest pelne antysemickich opinii i wyrazen, np. "pejsowaty", "zydowin"...... na wasze nieszczescie niemcy nie wymordowali wszystkich, jeszcze kilku z nas zostalo....I my wracamy po nasze majatki. Miedzy nami, ja jestem z Lodzi, obecnie w Izraelu i wam nie daruje co nam zrobiliscie przed i po wojnie. Polska jest obecnie w Europejskiej Uni i obowiazuja ja pewnw prawa, miedzy innymi walks z antysemityzmem.
Ja jestem w Polsce i jestem Polakiem i mam dość antypolonizmu. Trudno patrzeć obojętnie na to co robicie z Polską! To niepojęte żeby mniejszość żydowska miała dominację nad Narodem polskim. Szkoda, że nie wszyscy wyjechali do Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina napisał:
to wasze forum jest pelne antysemickich opinii i wyrazen, np. "pejsowaty", "zydowin"...... na wasze nieszczescie niemcy nie wymordowali wszystkich, jeszcze kilku z nas zostalo....I my wracamy po nasze majatki. Miedzy nami, ja jestem z Lodzi, obecnie w Izraelu i wam nie daruje co nam zrobiliscie przed i po wojnie. Polska jest obecnie w Europejskiej Uni i obowiazuja ja pewnw prawa, miedzy innymi walks z antysemityzmem.
To ja popełniłem ten tekst przyznaję się i ja użyłem starego słowa Żydowin tak jak go użyto w średniowiecznym tekście: "Ciężka moja chwila, krwawa godzina, Widzęć NIEWIERNEGO ŻYDOWINA, IŻ ON BIJE, MĘCZY MEGO MIŁEGO SYNA" Nie dość na tym to jeszcze w celu określenia o kogo mi chodzi nazwałem "pejsaty" od tego że Żydzi noszą pejsy, gdyby był inny to byłby rudy, siwy lub blondyn.Jak strasznie antysemicka była moja rodzina niech zaświadczy to, że przechowała rodzinę żydowską przez całą wojnę. Chętnie podyskutuję na temat zasadności roszczeń Izraela, rasizmu (określenie goj), budowania Władzy Ludowej, historii mojego dziadka po wojnie i wiele, wiele innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA dla POLAKÓW, dymać całą resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...