Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Trzynastka" burmistrza Terespola

Utworzony przez dfg67dhhh, 3 kwietnia 2009 r. o 08:13
"13” szefów miast (kwoty brutto) • Prezydent Lublina Adam Wasilewski - 11 880,25 zł • Prezydent Białej Podlaskiej Andrzej Czapski - 11 156 zł • Prezydent Chełma Agata Fisz - 9924,87 zł • Prezydent Puław Janusz Grobel - 11 886,06 zł • Prezydent Zamościa Marcin Zamoyski - ponad 12 tys. zł • Burmistrz Terespola - Jacek Danieluk - ponad 8 tys. zł liczba mieszkańców wg. Wikipedii Lublin - 351 345 Biała Podlaska - 57 772 Chełm - 67 661 Puławy - 49 223 Zamość - 66 268 Terespol - 6 001 Przeciętny mieszkaniec Lublina zrzucił się na "13" swojego włodarza w kwocie - 3 grosze Biała Podlaska - 19 groszy Chełm - 15 groszy Puławy - 24 grosze Zamość - 24 grosze Terespol - 1 złoty 33 grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tropem (Lublin-Terespol) Wasz burmistrz powinien zarabiać 180 zł (słownie: Sto osiemdziesiąt zł) miesięcznie. Gratuluję "polotu" matematycznego ~dfg67dhhh~ zapewne pretendujesz do "stołka" burmistrza w Waszym Grodzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby to tak przeliczyć do wydatków inwestycyjnych w poszczególnych budżetach, one bowiem świadczą o rozwoju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt Gminy Wiejskiej Terespol - Krzysztof Iwaniuk - 12000 zł Wójt Gminy Zalesie - Jan Sikora - 10500 zł Wójt Gminy Kodeń - Ryszard Zań - 9500 zł Wójt Gminy Sławatycze - Dariusz Trybuchowicz - 9500 zł Wójt Gminy Janów Podlaski - Jacek Hura - 11000 zł Liczba ludnosci z wikipedii: Gmina Wiejska Terespol - 6934 Gmina Zalesie - 4577 Gmina Kodeń - 3892 Gmina Sławatycze - 2738 Gmina Janów Podlaski - 2700 Przeciętny mieszkaniec Gminy Wiejskiej Terespol zrzucił się na "13" swojego włodarza w kwocie - 1,75 zł Zalesie - 2,39 zł Kodeń - 2,44 zł Sławatycze - 3,47 Janów Podlaski - 4,07 Są to sąsiedzi Miasta Terespol, może ten forumowicz jakoś się odniesie do pozostałych włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatki inwestycyjne zależą od dochodów gminy. Nasz region ma pecha nie ma u nas elektrowni, kopalni tak jak np. w gm. Kleszczów (najbogatszej w Polsce) nie trudno jest wówczas inwestować Idąc tym tokiem myślenia burmistrz gm. Kazimierza Wielka (jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce) powiedzmy że zarabia 5.000 zł miesięcznie, to co wójt gm. Kleszczów powinien zarabiać 85.000 zł miesięcznie, bo takie są mniej więcej proporcje wydatków na inwestycję w tych gminach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi mieszkaniec Zalesia, Kodnia, Sławatycz, Janowa Podlaskiego ? Jak mu to odpowiada to niech płaci. Ja jako mieszkaniec Terespola jestem oburzony że płacę 44 razy więcej niż mieszkaniec bogatszego Lublina. W Lublinie i więcej miejsc pracy i większe pensje. A biednego terespolanina władza ssie jak może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dfg67dhhh~ nie ma najmniejszego pojęcia o tym w jaki sposób ustalane są wynagrodzenia dla wójtów , burmistrzów i prezydentów miast. Poprostu wpadł na pomysł żeby akurat przeliczyć duże miasta w wojwwództwie dobrze że nie przeliczył Warszawy bo jeszcze bardziej blado w tym porównaniu wypadł by Burmistrz Terespola. Gratuluję ~dfg67dhhh~ pomysłu na temat forum i błyskotliwego umysłu matematycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co za beznadziejne myślenie Liczba mieszkańców, a wynagrodzenie prezydenta -burmistrza, wójta. I wówczas "włodarze" miejskich metropolii zarabiali by np. 300.000 zł miesięcznie, a "zadupia" 100 zł miesięcznie. Ogłaszam "konkurs na wójta zadupia wynagrodzenie 100 zł miesięcznie" ja z gestem co miesiąc dołożę 10 zł, a co też mogę udzielać się społecznie Czekam na chętnych (obecnie teoretyczne, ale nie wątpię że jakaś gmina-mieszkańcy z "zadupia" wybiorą takiego wójta, który będzie pracował za 100 zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dfg67dhhh~ polecam przenieść się do "bogatego Lublina" nikt nie będzie Cię ssał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycje dla Danieluka : oddaj "trzynastkę" na dom dziecka. Pokaż klasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam propozycję dla ~~Gosc~~: - oddaj talony czy inne deputaty których inni nie dostają, - ew. oddaj ostatnią podwyżkę-przecież ja nie miałam podwyżki od kilku ładnych lat, - a może oddasz pieniążki, które zarobiłeś jak sprzedałeś drożej świnki, przecież Twój sąsiad za 2 tyg. sprzedał o wiele taniej dlaczego masz się bogacić jak inni są biedni oddaj na dom dziecka Pokaż klasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gosc~ napisał:
Mam propozycje dla Danieluka : oddaj "trzynastkę" na dom dziecka. Pokaż klasę
deb***U, ZACZNIJ OD SIEBIE, ODDAJ SWOJĄ 12STĄ PENSJĘ, NA ŚWIĘTA DLA UBOGICH, ALBO 5ĄTĄ NA MAJÓWKĘ DLA SPRAGNIONYCH - JESTEŚ deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałeś zobaczyć klasę burmistrza to już wiesz? BEZ KOMENTARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='3.04.2009, 13:18:40' post='113032'] Ludzie co za beznadziejne myślenie I wówczas "włodarze" miejskich metropolii zarabiali by np. 300.000 zł miesięcznie, a "zadupia" 100 zł miesięcznie. Wypraszm sobie Terespol porównywać do zadupia, zadupiem to może być np Łobaczew Mały, ale nie Terespol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to niby jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym mu jeszcze dołożył 14-kę jeżeli zamilknie i zajmie się wreszcie prawdziwą robotą. CZAS ucieka marazm czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z dzisiejszego Słowa Podlasia :
miasto Terespol podpisało umowe o współpracy z radą wiejską w Motykałach (rejon brzeski na Białorusi) (...) Danieluk - Dziś każdy prężny samorząd zawiera takie umowy
ja proponuję jeszcze dodać mu 15-stkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą się uczyć jak zrobić Dierewnię-Garadok wzorem białoruskim. No to wreszcie coś ruszyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wódz Danieluk wprowadza Terespol do Europy, ino dla geografa kierunki się pomerdały Najważniejsze że będzie gdzie jeździć z gospodarskimi wizytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się bawią włodarze miast partnerskich położonych w Bawarii http://staff.elka.pw.edu.pl/~inter/Socrates/memories/D_ESSLING03/05Z_Miroslaw_Matyla_192705/img/oktoberfest.jpg A tak partnerzy wsi białoruskich http://kresy24.pl/upload/wodka_ruchoma.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...