Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turystyka czy szkoła przetrwania?

Utworzony przez ratujmyradzyń, 7 marca 2008 o 13:37
Kowalczyka na Madagaskar, a Kuszpę na Księżyc!!!!!! Ludzie, kogo wyście k........................ do koryta dopuścili? Wstyd i żenada! Moi znajomi z całej Polski tylko czekają na nowe rewelacje z naszego miasta. A te dwa dekle z przydupasami ciągle mają twórczy strumień pomysłów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech biją się w pierś Ci co wybrali nam burmistrza Kowalczyka. To jest żenada i wstyd nacałą Polskę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To czysta kpina!!! Za takie pieniądze to nic nie zorganizują. Wybrali takiego burmistrza i teraz trzeba pokutować za jego skąpstwo i głupotę. Dla Klubu Seniora to pieniądze się znalazły ale dla PTTK to nie ma. Ciekawe na jakie jeszcze "genialne" pomysły wpadnie nasz "wspaniałomyślny" burmistrz???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nawet laik zauważy, że chłopaki z radzyńskiego PeTeTeKu robią bardzo dużo (vide np. prasa lokalna), a tutaj znalazł się taki jeden baran, który potrafi tylko podciąć skrzydła. Nie tędy droga Panie Witoldzie Kowalczyku!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic nie poradzicie musicie po prostu zatrudnić muzyka. Wtedy może dostaniecie więcej pieniędzy. Dajcie np. ogłoszenie do prasy - ZATRUDNIMY MUZYKA OD ZARAZ, a jako kontakt podajcie adres Urzędu Miasta. Może wtedy zmięknie burmistrzowi rura.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może to miało być 5000, ale jakiś urzędniczyna jednego zera nie dopisał? A na poważnie, to lepiej by nic nie dali, a nie taką jałmużnę! A potem Pan Burmistrz powie, że wspiera rozwój turystyki. Kpina, żenada, a może po prostu głupota?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że przez takie urzędniczo-polityczne pociągnięcia cierpi młodzież. To głównie My odczujemy tego wszystkiego konsekwencje. Apeluję do wszystkich ażeby w następnych wyborach nie głosować na Witolda Kowalczyka, bądź każdego innego kandydata z jego opcji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie, może jednak pozostawię to bez komentarza...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jest wiele zażaleń, że nie ma organizowanych różnych form rozrywki dla młodzież, a niby jak takie coś zorganizować za 500 zł rocznie?? to jest chore, żeby organizacja, która przynosi naszemu miasto szacunek i honor dostawała marne 500 zł dotacji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście urzędasom się wydaje, że rajd to nóż w zęby i mapa w rękę i do lasu na dwa dni... Może gdyby tak było to te 500 złotych by wystarczyło, ale normalnie jest to śmiesznie mało i w samym artykule nawet piszę, że jednej imprezy za to się nie da zrobić, a rocznie odbywało się takich kilka... Potem się oczywiście będzie każdy z [sarkazm]"szanownym Panem"[/sarkazm] burmistrzem na czele, że młodzież nie ma co ze sobą zrobić... Dla mnie to zajeżdża hipokryzją i strasznym chamstwem... Sam burmistrz zarabia parę razy więcej na miesiąc niż przeznaczył na organizacje rajdów przez cały rok! A takie rajdy są bardziej wartościowe niż taka wyrachowana i skąpa persona na stołku... Poirytowany rajdowicz...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I kto w tej sytuacji najbardziej ucierpi? Dzieci... Młodzież....Organizatorom będzie bardzo, bardzo smutno, że mają tak mało do dzielenia. Czy tak duże miasto jak Radzyń Podlaski naprawdę stać tylko na 500 zł ? Nie do wiary? Nawet Rady Gmin na wsiach są bardziej wyrozumiałe dla turystyki! I mimo tego,że macie tylko 500 zł na cały rok to przyjedziemy na Turniej Turystyczny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może powinniście zaprosić Kowalczyka do udziału w jakimś rajdzie (ale nie tylko na część oficjalną, gdzie można się tylko zaprezentować). Może wtedy zobaczy jak wiele wartości niesie to za sobą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witold Kowalczyk dał się już poznać jako rasista, teraz jako sknera... Cóż ciekawe jakie jeszcze oblicza przed nami ukrywa??? Miałem okazję być na posiedzeniu rady miasta i muszę przyznać że wydał mi się wyjątkowo chamskim i mało inteligentnym człowiekiem... Może zbyt wiele wymagamy od takiego prostaka???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale obciach!!!! Burmistrz powinien popierac takie imprezy(tym bardziej że wnoszą one dużo do życia młodych ludzi) a nie utrudniać ich realizację...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczuję , że macie takiego burmistrza. My mamy podobnie, dostaliśmy 900 zł a robimy mnóstwo różnych imprez w tym przede wszsytkim INO! Pozdrawiam serdecznie, Zbigniew Tarnowski (Klub Imprez na Orientację "EGZOTYK" Częstochowa)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To bardzo przykre, jeśli ktoś tak bardzo lekceważy Waszą działalność. Społeczną działalność dla dobra innych, również dla dobra miasta; działalność, która wymaga zaangażowania, poświęcania swojego wolnego czasu. I chciałoby się otrzymać jakąś satysfakcję - w formie pomocy w tym działaniu. Decyzja burmistrza budzi niestety zniechęcenie. Moze uznał, że skoro odnosicie sukcesy, to już pomocy finansowej Wam nie potrzeba? Może rzeczywiście nie miał tych pieniędzy? Bo jeśli prawdą jest motyw politycznego rewanżu - to hańba. Fakt, że "Pan Burmistrz" unika dziennikarzy świadczy o nim jak najgorzej. Czy przed kolejnymi wyborami znowu przyjdzie koza do woza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taką kwotą to nasz po********y burmistrz może sobie d**e podetrzeć i na tyle pewnie nie starczy. Koszty takiej imprezy są ogromne. Trzeba zapewnić nocleg młodzieży, wyżywienie (po wyglądzie p. burmistrza widać, że on to do gara ma co włożyć), jakieś skromne upominki dla tych najlepszych. Na miejscu tego skąpca to bym z własnej (kilku tysięcznej) pensji przeznaczył fundusze na rozwój młodzieży. Przecież on ma wnuka w wieku szkolnym, który z pewnością też chciałby się zrelaksować na takich imprezach. Szczerze mówiąc, do tej pory nie wiedziałem, że burmistrz, to taki wredny, zachłanny na pieniądze dla siebie CHAM! Bo inaczej tego nie da sie nazwać! Rajdowicz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niezadowoleni
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: