Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tydzień adaptacyjny w przedskolach

Utworzony przez matka, 27 sierpnia 2015 r. o 17:24
jestem przerażona brakiem kompetencji jednej z wychowawczyni maluszków z P4 w Międzyrzecu kogo wy zatrudniacie , czy ta pani bredzi ona wogóle nie ma pojęcia o wychowaniu takich małych dzieci posłuchałam paru jej wypowiedzi .......żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero dzieci jak podrosną i maja swój rozum zaczynaja mówic jakie te panie sa naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam pracują dwie panie i pomoc. Mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Początki są zawsze trudne.Poczekajmy z oceną :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przerażona brakiem kompetencji jednej z wychowawczyni maluszków z P4 w Międzyrzecu kogo wy zatrudniacie , czy ta pani bredzi ona wogóle nie ma pojęcia o wychowaniu takich małych dzieci posłuchałam paru jej wypowiedzi .......żenada
a na jakiej podstawie Pani takie opinie wystawia??? Na podstawie 2 dni w przedszkolu- moich 2 dzieci chodziło do 4 i bardzo sobie chwalę to przedszkole- znam wszystkich wychowawców. Pytanie jakie Pani ma pojęcie o wychowaniu dzieci!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przerażona brakiem kompetencji jednej z wychowawczyni maluszków z P4 w Międzyrzecu kogo wy zatrudniacie , czy ta pani bredzi ona wogóle nie ma pojęcia o wychowaniu takich małych dzieci posłuchałam paru jej wypowiedzi .......żenada
Niech Pani w takim razie sama je wychowuje- przecież umie to Pani zrobić najlepiej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przerażona brakiem kompetencji jednej z wychowawczyni maluszków z P4 w Międzyrzecu kogo wy zatrudniacie , czy ta pani bredzi ona wogóle nie ma pojęcia o wychowaniu takich małych dzieci posłuchałam paru jej wypowiedzi .......żenada
To pokaż swoje umiejętności przy kilkunastu nowych maleńkich dzieciach i zachwyconych nimi rodzicach!!   Podpisałaś już regulamin, że dziecko jest samodzielne i samo się obsłuży w łazience, jedzeniu, szatni? Jeśli nie podpisałaś, to się pakuj i szukaj niańki-nikt z dzieci nie będzie twemu książęciu służył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Panie nie macie nic innego do pracy jak tylko oczernianie innych osób?Proszę podejść i powiedzieć prosto w oczy tej "złej" Pani co się nie podoba, uważam że tak robi uczciwa i odważna osoba a nie pisze głupoty na forum, są jeszcze prywatne przedszkola można wybierać jest w czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przerażona brakiem kompetencji jednej z wychowawczyni maluszków z P4 w Międzyrzecukogo wy zatrudniacie , czy ta pani bredzi ona wogóle nie ma pojęcia o wychowaniu takich małych dzieciposłuchałam paru jej wypowiedzi .......żenadaodp.Ta Pani która to napisała powinna sama zostać w tej grupie i zobaczyć co to jest praca nauczyciela, skoro jedna z Pań nie ma kompetencji kompetencje można sprawdzić, proszę to zgłosić do dyrekcji albo przenieść do innej grupy, a nie opisywać, chyba się Pani baaaaardzo nudzi i nie ma co robić skoro siedzi Pani przed komputerem i pisze durnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może w Przedszkolach z pisownią chyba coś nie tak hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...