Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchodźcy z Gruzji włamywali się do mieszkań w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Wiem, 24 czerwca 2010 o 10:35
To nie są gruzini, a Czeczeńcy. Wystraczy im tłuamcza j.gruzińskiego sprowadzić, a okaże się,że nie mówią w tym języku.Możliwe też ,że nawet nie są obywatelami Gruzji, ale znając naszą sympatię do tego narodu i wiedząc o wydarzeniach w tym kraju, zrobili sobie dokumenty, aby łatwiej przedostać się do Europy i UE. Nie powinniśmy im w ogóle pomagać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a skąd Ty takie rzeczy możesz wiedzieć, co?? Nie masz 100% pewności to się nie wypowiadaj i nie siej plotek...
0
no to kiedy deportacja i zakaz wjazdu do Polski ?
0
Nie dość że siedzą i żyją za nasze pieniądze to jeszcze kradną łapy poobcinać w worek i wyp.....lić na kaukaz skąd przyjechali!
0
ludzie trzeba zebrać 1000 podpisów pod petycją o zamknięcie ośrodka w Białej.... i wysłać do ministerstwa jak ktoś chce podpisać to niech się wpisze
0
Wiem napisał:
To nie są gruzini, a Czeczeńcy.
LAWET KUNEM
0
~siwy z cici~ napisał:
LAWET KUNEM
Pawlaczku TY obczajaż moje myźli? popieraż?
0
No pięknie... Siedzą w ośrodku, mają za darmochę jedzenie i spanie, nie robia nic poza klepaniem dzieci, na każde dziecko dostają 700 zł i, za to piją i szwndają się po mieście. Ale przecież to biedni uchodżcy, którym należy pomóc... Zanim naszym rządzącym otworza się oczy to nas ci muzułmanie zaleją!!!! Nie ma kasy dla naszych emerytów czy domów dziecka a utrzymywac darmozjadów i pchac w nich ponad 2 tys mies. na jednego to nas stac!!!! Tragedia!! Oni jedzą jak w restauracji a ludzie w szpitalach jak bezdomni!!!
0
Gościnność tak, pobłażliwość nie. W piątek w Auli AWF przy Akademickiej o godz. 18 odbedzie się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwosci w rządzie Jarosława Kaczyńskiego Zbigniewem Ziobro.
0
Wiem napisał:
To nie są gruzini, a Czeczeńcy. Wystraczy im tłuamcza j.gruzińskiego sprowadzić, a okaże się,że nie mówią w tym języku.Możliwe też ,że nawet nie są obywatelami Gruzji, ale znając naszą sympatię do tego narodu i wiedząc o wydarzeniach w tym kraju, zrobili sobie dokumenty, aby łatwiej przedostać się do Europy i UE. Nie powinniśmy im w ogóle pomagać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: