Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchodźcy z ośrodka w Białej Podlaskiej rozpoczęli protest głodowy

Utworzony przez kenar, 13 sierpnia 2009 r. o 17:25
Polska karmi utrzymuje i zapewnia godne warunki do zycia przez okjres podjecia decyzji przez sad a oni narzekaja paranoja ktora rodzina w polsce z problemami tak ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybko deportować i po sprawie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w samolot ich i do domu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy im mieszkania,pracę(albo lepiej zasiłki) opiekę medyczną(oczywiście całkowita darmocha bo przecież składek płacić nie będą) i wtedy będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im tak źle to niech wracają do siebie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im nigdy nie bedzie dobrze za bardzo sa wymagajacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wywieść darmozjadów na Syberię i niech se radzą, tak samo jak i Czeczeńców z Zalesia czy tam Horbowa!!! To nasi posłowie tak decydują w ustawach że tyle tych śmieci zagranicznych siedzi u nas w kraju, a wypierniczyć ich wszystkich!! i kopa w du*e na do widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kenar napisał:
Im nigdy nie bedzie dobrze za bardzo sa wymagajacy
... ech polaczki, zapomnieliście jak was w latach 80-tych dziesiątki tysięcy na "zachód" z tzw. powodów politycznych wyjechało i siedzieliście w takich samych obozach dla uchodźców we Włoszech, Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!!!!!!!! to sa tez ludzie!!! stac was tylko na krytyke, w razie wojny, zamieszek lub innych fatalnych okolicznosci macie w sobie odwage by ruszyc w nieznane? barbarzyncy boli was ze ludzie szukaja lepszego bytu? niech was rozdziela z rodzina gdziekolwiek i pozamykaja jak w klatkach tylko dlatego ze nie macie jakiegos tam swistka z durna pieczatka ( najczesciej urzedniczki ktora mysli ze jest ponad prawem i tak interpretuje wytyczne zeby sie choc niezmeczyc praca) rozni ludzie emigruja, rozne charaktery ale czy to powod do takiego rasizmu?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz ile kasy dostana od panstwa jak wyjdaz osrodka a nikt ich w zlych warunkach nmie trzyma pewnie sami nie mieli tak w domu i jeden polak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewew napisał:
wiesz ile kasy dostana od panstwa jak wyjdaz osrodka a nikt ich w zlych warunkach nmie trzyma pewnie sami nie mieli tak w domu i jeden polak nie ma
2 miliony Polaków wyjechało, a z drugiej strony najpopularniejsze imię w Europie to Mahomet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatnik napisał:
Albo popieramy ich w dążeniu do członkostwa w UE i uznajemy ich za nielegalnych migrantów albo uznajemy ze jest tam wojna i niesiemy im pomoc. Ale jaka wojna? Nie mam nic do prawdziwych uchodźców którzy uciekają z obawy o swoje życie lub zdrowie ale nie tacy co z przyczyn ekonomicznych chcą żyć z moich podatków. Ponad 300 zł miesięcznie na każde dziecko + kieszonkowe dla dorosłych. Ile jest rodzin w Polsce które chciałyby mieć takie świadczenia jak oni?
Ciemny, groźny las, góry i dwójka wycieńczonych dzieci które ogrzewają się wzajemnie tuląc do siebie ........................................ umierają. Tylko słychać szum wiatru w gałęziach. Czy wiecie jaka jest prawdziwa wersja bajki o Jasiu i Małgosi - to dla tych zadowolonych, beneficjentów obecnej sytuacji w Polsce. Biednej rodzinie drwala działo się coraz gorzej. Nikt nie chciał drwala nająć do pracy, skoro miał do wyboru wielu młodych, silnych drwali. Matka ciągle płakała, aż jej zabrakło łez. Nie było pracy, nie było co do garnka włożyć. Postanowili że wyślą dzieci do lasu by tam się zgubiły i zjadły je wilcy. Ojciec zrozpaczony wyszedł rankiem z siekierą. Matka z resztki mąki upiekła podpłomyk. Nakarmiła dzieciątka połówką, a resztę zapakowała i poprosiła aby zaniosły ojcu na obiad. Wskazała ścieżkę którą miały pójść, lecz to była dróżka wydeptana przez dziką zwierzynę i prowadziła w najdziksze ostępy. Jaś i Małgosia poszły niosąc koszyczek do ojca. Drzewa były coraz większe i złowieszczo szumiały targane wiatrem. Potem wiadomo była Baba Jaga i tak dalej. Kolorowych snów. Pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież w wiekszości bandyci i recydywiści, a poza tym oni tu w polsce nie są nam potrzebni. Bo niby do czego. Mają lewe rece do pracy tylko kradzieze im w głowie. Niech jada sobie z powrotem do gruzji, my nie chcemy ich utrzymywać z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarny napisał:
... ech polaczki, zapomnieliście jak was w latach 80-tych dziesiątki tysięcy na "zachód" z tzw. powodów politycznych wyjechało i siedzieliście w takich samych obozach dla uchodźców we Włoszech, Niemczech.
A kim Ty jesteś,że śmiesz nas nazywać polaczkami????? W latach 80 ignorancie Polacy znajdowali się w zupełnie innej sytuacji politycznej ,a Ty śmiesz ich teraz porównywać do tych nierobów??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~fanabelka~ napisał:
... tych nierobów??????
To zatrudnij ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze jest jak palant dorwie się do klawiatury i pisze mądre jego zdaniem słowa. Kogo mam zatrudnić? Z niewolnika nie ma pracownika.Najpierw zapoznaj się z problemem a potem coś pisz. Uchodzcy nie chcą pracować.Proponowano im pracę i co? I nic.Traktują Polskę jak poczekalnię w drodze na zachód,dodam poczekalnię godną ich wymagań.Problem tylko,że na zachodzie ich nie chcą(ciekawe dlaczego?),a Polskę nie stać na takie wymagania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~fanabelka~ napisał:
najgorsze jest jak palant dorwie się do klawiatury i pisze mądre jego zdaniem słowa. Kogo mam zatrudnić? Z niewolnika nie ma pracownika.Najpierw zapoznaj się z problemem a potem coś pisz. Uchodzcy nie chcą pracować.Proponowano im pracę i co? I nic.CTraktują Polskę jak poczekalnię w drodze na zachód,dodam poczekalnię godną ich wymagań.Problem tylko,że na zachodzie ich nie chcą(ciekawe dlaczego?),a Polskę nie stać na takie wymagania
pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk, a gdzie są Twoje ludzkie uczucia, czy Ty jesteś Człowiekiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyfanabelka napisał:
pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk, a gdzie są Twoje ludzkie uczucia, czy Ty jesteś Człowiekiem ?
A gdzie są TWOJE Antyfanabelko, ludzkie uczucia ? Gdybyś była taka "ludzka" to wzięłabyś sobie takiego jednego Gruzina ,a nawet całą rodzinę, do domu na WŁASNE tzn. indywidualne, prywatne utrzymanie. Jeśli podobnie uczyniliby inni "humaniści" z Białej (a chyba jest tu nas trochę ?) to problem zostałby definitywnie rozwiązany. Ja np. mam u siebie takiego jednego Czeczena, zapie... przepraszam... pracuje u mnie na polu jak wół, orze, sieje, gnój wywala, szambo czyści, krowy doi, pierogi lepi, dywany trzepie, rower naprawi, łyżkę drewnianą wyrzeżbi, porzeczki zbiera, lekcje z dziećmi odrabia, obejścia popilnuje ... Robotny chłop ! On pracuje a ja mu płacę. Jestem z niego baaaaardzo zadowolony, a i on ze mnie (wiem bo mi na migi daje to odczuć). On nawet nie myśli wracać do Czeczenii ani jechać do Eurokołchoza ! Dlaczego TY nie możesz zrobić tak samo ? Dlaczego ? No dlaczego Antyfanabelko ?! Dlaczego chcesz INNYCH zmuszać do utrzymywania tych Gruzinów ? Przecież chyba na tym dziwnym świecie ludzi dobrej wooooli jest więęęęęęęęcej ? Niech każdy weżmie sobie po jednym Gruzinie, Czeczeńcu czy innym Murzynku - i po problemie ! A dzięki temu i on i ja mamy kasę, zysk, pieniądze, kasę, zysk, pieniądze, kasę, zysk, pieniądze, kasę, zysk, pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyfanabelka napisał:
pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk,pieniądze, kasa, zysk, a gdzie są Twoje ludzkie uczucia, czy Ty jesteś Człowiekiem ?
Nie jestem koniem i siedzę sobie przed kompem i piszę z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~fanabelka~ napisał:
Nie jestem koniem i siedzę sobie przed kompem i piszę z Tobą
No to puknij się kopytkiem w czółko i znajdź w Sobie chociaż krztynę człowieczeństwa, bo przecież jesteśmy wyższą formą życia niż bydlę,podła żmija,hiena cmentarna, osioł, baran czy głupia koza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...