Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uchodźczynie znalazły swoje miejsce. Chcą założyć w Białej Podlaskiej firmę

Utworzony przez iat, 13 marca 2015 r. o 23:26
Super, bardzo lubię kuchnię gruzińską i fajnie, że będzie można jej spróbować w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę umierać za Ukrainę, Gruzję, Czeczenię czy inną swołocz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byli tacy co nie chcieli umierać za Gdańsk, a później sami położyli głowę pod ten sam topór! Kiedy ludzie w końcu zrozumieją że dla bandyty, obojetnie czy to rzezimieszek z pobliskiej ulicy, czy też krwawy dyktator z sąsiedniego kraju, nie powinno być pobłażania??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka, a kto Ci każe umierać - bądź człowiekiem daj czasami coś od siebie a nie tylko żądaj. Powodzenia na niełatwym terenie Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuchnia gruzińska w Białej Podlaskiej,to moim zdaniem super pomysł.Byłem w Gruzji,jestem tym krajem oczarowany.Kuchnia gruzińska jest ok,wina przednie.No i ludzie - przyjazni i weseli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, znam historię. Mam jednak wątpliwości co do lojalności naszych "sojuszników" w NATO i UE. Dlaczego oni układają się z Putinem, a Polska ma ponosić największy ciężar zawieruchy wojennej i ekonomicznej. Jak zwykle "zachód" zostawia nas samych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeczenia i Inguszetia- znowu przyjechał do nas islam??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Putina won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Putin spoko facet tylko nasze pachołki czapkują ukraińskiej prawicowej swołoczy. Dajcie komuchów do władzy a moment rozprawią się z tą ukraińską prawicową banderowską swołoczą. Dość rządów prawicowych durniów. Komuno wróć!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do swego kraju!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...