Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uda się przekazać 25 tys. par butów powodzianom?

Utworzony przez cedet, 26 maja 2010 r. o 22:02
Dodam więcej. Wszystkie pdróbki powinny być rozdane. Lepiej je rozdać niż spalić. Ci ludzie potrzebują wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie podróbki powinny zostać spalone, aby nikt z tego nie skorzystał. Każdy powodzian mógłby sprzedać taką podróbkę na Allegro i dorobić się więcej niż miałby z tych ubrań czy butów. Dlatego nie wolno dopuścić do takiego procederu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak Ci ludzie zapewne jak tylko wejdą do swoich domów zalanych po sufit to zasiądą do swoich zalanych kompów i od razu na ALLEGRO sprzedać tenisówki zastanów się ... Gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzian będzie sprzedawać tenisówki na allegro-aleś żartowniś a poza tym wielki mi proceder! na górze robią nie takie przekręty i nikt się nie oburza! nie bądź taki świątobliwy i daj zeta do puszki gościu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonały pomysł , gratulacje dla Izby Celnej . Jak czytam niektóre komentarze to ręce opadają , ale są ludzie i taborety .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zatrzymałem we wrześniu 2005 roku te buty ,i już wtedy cuchnęły stęchlizną .To są ordynarde podróby i po prawie pięciu latach napewno nie jest lepiej , na zdjęciu sa zupełnie inne buty.Tych butów nie chce nikt ,ani właściel znaków towarowych ,ani przedsiębiorcy którzy je sprowadzali na skład celny , a teraz Izba Celna chce się ich pozbyć żeby opróżnić magazyny, ludzie nie dajcie się nabrać ,to jest szajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...