Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ufunduj stypendium. Swojego imienia

Utworzony przez Cynik, 27 sierpnia 2011 r. o 23:30
Coś mi się wydaje, że kasiorę dostaną znajomi królika Chce ktoś stypendium im. Cynika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Coś mi się wydaje, że kasiorę dostaną znajomi królika Chce ktoś stypendium im. Cynika?
Jak Cynik może to i ja też mogę coś ufundować w formie rzeczowej, na przykład roczny zapas buraczków, może ktoś się w kartoflach dołoży, kapuście i tylko niech nikt nie pomyśli że piję do Prezydenta, bo on przecież prawie nic nie ma tylko długi, kredyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Cynik może to i ja też mogę coś ufundować w formie rzeczowej, na przykład roczny zapas buraczków, może ktoś się w kartoflach dołoży, kapuście i tylko niech nikt nie pomyśli że piję do Prezydenta, bo on przecież prawie nic nie ma tylko długi, kredyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre podejście. Na moje wsparcie na pewną mogą liczyć. Dzięki temu dzieci może z wielkimi zaległościami mimo wszystko będą chciały się uczyć wiedząc że otrzymają za to wynagrodzenie tzw. progress. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...