Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ugryzł kobietę w pośladki i się obanżył, bo nie mógł się oprzeć jej urodzie

Utworzony przez DDD, 15 marca 2010 r. o 13:31
Cóż to za tekst " i się obanżył" he he heh !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ona wyglądała? jakiś opis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asksck napisał:
jak ona wyglądała? jakiś opis?
i co jeszcze stary erotomanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj małego dymka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkowita prowincja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
całkowita prowincja !
ej światowiec a w salonowca umiesz grać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pppppppppppppppppppp napisał:
ej światowiec a w salonowca umiesz grać ?
Czytam że się obnażył także, bez jaj , naprawdę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erotoman to cię spłodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saca napisał:
erotoman to cię spłodził
No i co się stało że sie chlopak "obnażył" ? Taka ma orientacje seksualną. Szanujmy jego odmienność ! Miał do tego prawo ! Pedały to na paradach mogą z gołymi d.upami latać a on nie może ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saca napisał:
erotoman to cię spłodził
Co do twojego pochodzenia to jednego jestem pewien że pochodzisz od małpy, gdybym cię zobaczył to bym wiedział czy od goryla czy szympansa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiemu winna reklama telewizyjna pokazująca, jak młody człowiek biegnąc schodami pod górę ugryzł w pośladek apetyczną panienkę , bo poczuł w tym smak snickersa.W tym zakresie proszę uwolnić tego młodzieńca od wszelkich zarzutów,skojarzyło mu się z reklamą..A swoją drogą panienki niech zbytnio nie eksponują swoich snickersów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALEX napisał:
Wszystkiemu winna reklama telewizyjna pokazująca, jak młody człowiek biegnąc schodami pod górę ugryzł w pośladek apetyczną panienkę , bo poczuł w tym smak snickersa.W tym zakresie proszę uwolnić tego młodzieńca od wszelkich zarzutów,skojarzyło mu się z reklamą..A swoją drogą panienki niech zbytnio nie eksponują swoich snickersów.
a w której reklamie było że wyciąga wężyka ? a może tylko improwizował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jutro ugryzę pewną panią z reala,na 300 mnie stać,amfy w domu nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tr napisał:
No to jutro ugryzę pewną panią z reala,na 300 mnie stać,amfy w domu nie mam
Powtarzam: chlopak jest po prostu odmiennej orientacji seksualnej, jest ekshibicjonista. Orientacja jak każda inna. nie ma gorszych czy lepszych, wszystkie powinny być tolerowane a nie tylko pederaści. odczepcie sie od niego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odmienny napisał:
Powtarzam: chlopak jest po prostu odmiennej orientacji seksualnej, jest ekshibicjonista. Orientacja jak każda inna. nie ma gorszych czy lepszych, wszystkie powinny być tolerowane a nie tylko pederaści. odczepcie sie od niego !
Reasumując jest to zboczenie i powinien się leczyć, a propos pederaści żyją krócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Reasumując jest to zboczenie i powinien się leczyć, a propos pederaści żyją krócej.
Pawlak ! Nie ma żadnych zboczeń ! wszystko jest norma ! Dlaczego mamy leczyć ekshibicjonistów, onanistów, pedofilów, nekrofilów, fetyszystów,zoofilów itd a pederastów to już NIE ? A gdzie równość orientacji seksualnych ? gdzie tolerancja i miłość blizniego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zboczony gryzoniu pogryź swoją Beatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty zboczony gryzoniu pogryź swoją Beatę.
Beatę ? dlaczego Beatę ? moja nazywa sie Krysia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odmienny napisał:
Beatę ? dlaczego Beatę ? moja nazywa sie Krysia.
Może, z innej strony, to wina telewizji która tak pierze ludziom mózgi że gryzą ładne ekspedientki w tyłek. Może, też słyszałem kiedyś takie określenie to były "końskie zaloty". Sprawa godna rozważenia. Od dzisiaj warto oglądać się za siebie by dać odpór zboczeńcom.
Ostatnio edytowany 15 marca 2010 r. o 18:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Może, z innej strony, to wina telewizji która tak pierze ludziom mózgi że gryzą ładne ekspedientki w tyłek. Może, też słyszałem kiedyś takie określenie to były "końskie zaloty". Sprawa godna rozważenia. Od dzisiaj warto oglądać się za siebie by dać odpór zboczeńcom.
Pawlak ! najważniejsze to żeby jak jesteś pod prysznicem nie schylac sie po mydło które upadło na podłge. Schylisz sie i już jesteś załatwiony! bo oni tylko na to czekajo ! Takich k*** czasów dożyliśmy ! Trzeba mieć oczy dookoła glowy ! A od tv sie odp*** Pawlak ! Dzisiaj np na tvn o 22 coś tam, film tego grubego (a może chudego) z "Teraz My" leci. Podobno dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...