Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł dwa akumulatory i klucze, grozi mu 10 lat więzienia

Utworzony przez Paweł, 24 listopada 2011 o 18:59
Bo trzeba było zostać syndykiem i kraść w majestacie prawa jak w wydziale gospodarczym w Lublinie. Syndykowi wolno ukraść do 1000 krotności najniższego uposażenia bez odpowiedzialności! Prawda dariuszu pa.iński?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie gdzie tu jest sprawiedliwość za dwa akumulatory i komplet kluczy koleś może dostać 10 Lat kuźwa za morderstwo nie dostają takich wyroków. Niedługo będą zamykać za to że wypity chodnikiem idziesz sobie .... paranoja
0
adei napisał:
Ludzie gdzie tu jest sprawiedliwość za dwa akumulatory i komplet kluczy koleś może dostać 10 Lat kuźwa za morderstwo nie dostają takich wyroków. Niedługo będą zamykać za to że wypity chodnikiem idziesz sobie .... paranoja
Bez obaw niedługo nikogo nie będzie stać żeby chodził wypity, czy nawet napalony - tylko akcyza i podatki.
0
Osiołku- nie dostał 10 lat ale grozi mu do 10lat.Jelonku - wiesz co to jest recydywa?Matołku- co ukradł jest nieważne ważne,że się włamał i to już kilka razy w swoim nędznym życiu.Łosiu- taki człek już się nie poprawi on włamania wyssał z mlekiem swojej też nędznej matki i takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa na jak najdłuższy okres.Amen
0
A ja osiołku lub ośle nie napisałem że dostał tylko że może dostać więc naucz się czytać i wiem co to jest recedywa więc mówię wystarczy dokładnie przeczytać i nie będzie niepotrzebnych komentarzy JELENIU
0
Gość napisał:
Osiołku- nie dostał 10 lat ale grozi mu do 10lat.Jelonku - wiesz co to jest recydywa?Matołku- co ukradł jest nieważne ważne,że się włamał i to już kilka razy w swoim nędznym życiu.Łosiu- taki człek już się nie poprawi on włamania wyssał z mlekiem swojej też nędznej matki i takich ludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa na jak najdłuższy okres.Amen
A ja osiołku lub ośle nie napisałem że dostał tylko że może dostać więc naucz się czytać i wiem co to jest recedywa więc mówię wystarczy dokładnie przeczytać i nie będzie niepotrzebnych komentarzy JELENIU
0
adei napisał:
0
REDAKTORZY !!! Dlaczego karmicie nas sensacjami 6 z 8 wiadomości na waszej stronie ma w tle policję lub straż. Takie informacje najłatwiej uzyskać praktycznie nie wymagają od was żadnego wysiłku fizycznego i intelektualnego. Czy naprawdę jesteśmy aż tak zapyziałym regionem że poza wypadkami, pożarami itp. nic już się nie dzieje. PS. mam nadzieje że opisywaną sprawę doprowadzicie do końca czyli dowiemy się ile z tych 10 lat tak naprawdę ten złodziej dostanie. Pozdrawiam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: