Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł tonę węgla, wynosił go w torbie turystycznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 11:08 Powrót do artykułu
czy to największy złodziej polskiego węgla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot bohaterska Policja, jak dostali cynk to dopiero się wykazali !Sami nie mieli by pojecia ująć zlodziejaszka! Wszak prawdziwych złodziei węgla nie złapią nigdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat to stanowczo za mało ja bym mu dał 10 w porywach do 15lat. A i wielkie graty dla organów ścigania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy durnie nie ośmieszajcie sie takimi akcjami pojmania zbira. Pracownicy na przeładunkach wyworza workami ten węgiel a wy pijaczka sie czepiacie co na kieliszek chleba nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie prawo polskie dla zwykłego obywatela 5 lat za kradzież węgla za 600 złotych. Ile lat jest za kradzież lub przyjęcie korzyści materialnych idących w miliony przez naszych  szlachetnych byłych ministrów, posłów czy urzednikow rządowych? Ile jest lat więzienia za bezszczeszczenie budynku demokracji jakim jest sejm? Ile lat więzienia jest dla byłych ministrów przekształceń własnościowych z lat 1992-2002?  Ile jest lat więzienia dla oszustów z AmberGold? Ile jest lat więzienia za próbę obalenia władzy wybranej w legalnych wolnych wyborach?  Odpowiedź jest prosta dla tych krawaciarzy, złodziei, i cwaniaków prawa nie ma ponieważ oni sami prawo stanowią wie nie muszą go przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora komentarza niżej... chyba zapomniałeś, że są równi i równiejsi... Pozdrawiam tussk z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiecie ci policjanci to przegieli . A cha zabrakło pijanych rowerów to się biorą za śmieciarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera większa niż Amber Gold, więc nie dziwię się że  o tej kradzieży pisze dzisiejszy New York Times
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę ,ale afera, złodziej na 600 zł po to aby być może kupić sobie chleb bo by padł  w tym pieprzonym kraju, gdzie za darmo rząd daje za pieprzenie się i rozmnażanie po 500+ od jednej sztuki, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej za 600 czy tez za 60 000 lub więcej jest takim samym złodziejem! I należy karać. Państwo nie może pobłażać nikomu szczególnie, jeśli ma wywiązać się z podjętych wobec obywateli zobowiązań. Budżet buduje się z małych i dużych pieniędzy! To jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. W obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! Weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam prawdziwych... przestępców... już nie ma. Więc ten 'sukces' obtrąbią na świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tonę toby on musiał obrócić ze 30 razy  ... o "w mordę" :D ... to przestępstwo z ciężką premedytacją ... z takimi to cza się użerać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityków i bandziorów nie skazują i nie piszą o nich w gazetach za skradzione i udowodnione dziesiątki milionów a czepiaja się biedaka co parę groszy chciał dorobić :-( jak dla mnie kilka godz do odpracowania społecznie i upomnienie to max co powinien dostać a nie groźba kilku lat więzienia. Czy tylko mi się wydaje czy prawo w tym kraju jest tylko dla bogatych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadzkę zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
politycy zniszczyli kraj, ukradli miliardy dolarów i nic im się nie stało...a buraka zatrzymali i pojdzie do puszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No wiecie ci policjanci to przegieli . A cha zabrakło pijanych rowerów to się biorą za śmieciarzy .
Brał niezabezpieczone - bez ogrodzenia. Jedyna wina, że sprzedawał. Kiedy do więzienia trafią politycy za OFE, za sprzedane zakłady poniżej ceny-wartości(czytaj miejsca pracy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to jak z dziwkami. raz dziwka i na cale życie dziwka. w obecnych czasach wielu mężczyzn powinno się przyjrzeć swoim przyszłym żonom i narzeczonym. po co maja przynosić im wstyd, jak można prowadzić się moralnie i żyć zgodnie z dekologiem! weźmie taką i później wstyd na całą wieś lub miasto!".... wy***yłeś z moralizatorskim bełkotem w niewłaściwym miejscu, ale.... opierając się na twojej teorii doszlibyśmy do przysłowiowej ściany! Żadnych małżeństw, żadnych związków i niewystarczająca liczba dzieci! każdy żyje własnym życiem i wcale nie musi przejmować się opinią innych! co to może kogoś obchodzić, ile razy, z kim i gdzie spędza się noce? kobiety także mają prawo do własnej seksualności i szukania tego najlepszego w zaspokajaniu jej potrzeb! przyjeżdżając w odwiedziny do rodzinnego miasta nadal i wciąż spotykam wiele byłych partnerek miło wspominając wspólnie przeżyte chwile. nie ważne, czy to na ławce w parku, na klatce schodowej lub w sypialni! wszystkie one zaufały mi i nie mam powodu do ostracyzmu wobec tych wspaniałych niegdyś dziewczyn! pozdrawiam wszystkie, które mnie jeszcze pamiętają z i lo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy złapali już krętaczy z Komisji Majątkowej, którzy miliardy zlotych majątku publicznego bezprawnie przekazali kościołowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam że oprócz tego co miał ze sprzedaży tego węgla ,innych dochodów nie miał . Dlatego jestem daleki od szczerego oskarżania go. Każdy chce jeść i na głód nie ma mocnych. Zastanówmy się czy to normalne że ten pójdzie za kraty a Hanka Gronkiewicz-Waltz chodzi wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WĘGLARZA ...... a czy już siedzą ci którzy po II Wojnie Światowej okradli społeczność kościoła chrześcijańskiego z jego majątku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...