Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradł z kościoła wino mszalne i olejki

Utworzony przez kropidełko, 8 lipca 2009 r. o 17:43
Nie dokonał profanacji a grozi mu do 5 lat więzienia A Lech W.(oóźniejszy prezzydĘt z MB w klapie) jako młodociany nasikał do chrzcielnicy (tak podawali historycy IPNu piszący książkę o Wałęsie) i nawet został prezydentem.Jakoś to wszystko się kupy nie trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Heniu drogie wino pije jak jedna buteleczka tyle warta nono a ja myślałem ze on tylko drogie bryki lubi i czarnulki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te olejki były dodawane do kadzidła po których ludzie mieli halucynacje i dawali więcej na tacę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z pewnością olejki ogłupiały ludzi -a toz potrzeba dla Henia tyle pieniązków bo są wakacje i trzeba odpocząc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Heniu drogie wino pije jak jedna buteleczka tyle warta nono a ja myślałem ze on tylko drogie bryki lubi i czarnulki! [/quote] tak ,tak lubi bardzo i to i to a te czarnulki bardzo .i znowu wyadatek a byłoby sie zabawić na wakacje z czarnulką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...