Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Kosynierów w Białej Podlaskiej to droga przez mękę

Utworzony przez censere, 20 listopada 2011 o 11:38
Fajna fotka napisał:
a ten za zdjęciu z ręką w kieszeni w bejsbolówce to kto? bezdomny?
Ależ skąd! Przecież wyraźnie wskazuje na swój dom!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
censere napisał:
Ależ skąd! Przecież wyraźnie wskazuje na swój dom! [/quote] [quote name='Ibor63' timestamp='1321636412' post='559981'] To przedstawiciel miejskiej elity, dzięki której przez pewien czas ulica nosiła nieoficjalną nazwę "Kosucha". Szczegóły: http://www.radiobiper.info/?id=wiecej&i=7440
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pawlak napisał:
No to jutro w Urzędzie Miejskim będzie wrzało!
Pawlak - już zawrzało. Musieliśmy skasować Wasze wypowiedzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenzor napisał:
Pawlak - już zawrzało. Musieliśmy skasować Wasze wypowiedzi.
W tej sprawie się nie wypowiadałem - chyba. Czasem ktoś pisze używając mojego nicka - mnie to nie przeszkadza, no chyba że napisze ewidentne bzdury. Ostatnio także ograniczyłem ilość wypowiedzi, ale czytam. Co do kasowania - proszę bardzo niech już będzie nic. Pozdrawiam, wasz Pawlak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pawlak napisał:
W tej sprawie się nie wypowiadałem - chyba. Czasem ktoś pisze używając mojego nicka - mnie to nie przeszkadza, no chyba że napisze ewidentne bzdury. Ostatnio także ograniczyłem ilość wypowiedzi, ale czytam. Co do kasowania - proszę bardzo niech już będzie nic. Pozdrawiam, wasz Pawlak.
Pawlak to poczytaj i to: http://forum.dziennikwschodni.pl/ul-kosynierow-w-bialej-podlaskiej-to-droga-przez-meke-t54423/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kosynier napisał:
Pawlak to poczytaj i to: http://forum.dziennikwschodni.pl/ul-kosynierow-w-bialej-podlaskiej-to-droga-przez-meke-t54423/
"Normalka", że się posłużę cytatem z rosyjskiego filmu "Brat".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
:-( napisał:
"To wstyd, żeby w pobliżu centrum miasta była polna droga – mówi radny Andrzej Nitychoruk. " Zamilcz Waść, wstydu sobie oszczędź!
Polna droga to leci przez pole. Powinno się mówić "gruntowa". To nie wypracowanie 5-latka tylko artykuł na portalu informacyjnym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIERWSZA PARTIA WYKASOWANYCH WPISÓW DOKONANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW:
Rysio B napisał:
to on myśli,że mieszka na osiedlu RATAJA? [/quote]
kosynier napisał:
co ten radny bezradny zrobił dla osiedla KOSYNIERÓW
[quote name='BIALCZANIN' timestamp='1321647569' post='560048'] A co miał zrobić? mieszkając 50 lat na kosynierów myślał,że mieszka na osiedlu rataja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DRUGA PARTIA WYKASOWANYCH WPISÓW DOKONANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW:
wszystkie Ryśki są fajne napisał:
Rysiu,on pomylił Rataja z Rejtana Nie czytał lektur Jak jedzie do domu to z Brzeskiej w Rejtana, więc gdzie mieszka? [/quote]
Rataja-ja napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110803/PODLASKA/63114406 [/quote] [quote name='Rysio Szkieło CB' timestamp='1321713113' post='560232'] Mobile, mobile! Na jakim osiedlu znajduje się ul. Kosynierów. Zapraszam na kanał 23-ci.
[quote name='siwy z cici' timestamp='1321715203' post='560240'] torz to żut bereta z kosmonałtuw dobże rze konstantynuw tak daleko od Naszej Altanki w Ciciborze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DRUGA PARTIA WYKASOWANYCH WPISÓW DOKONANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW:
Zapytanie. napisał:
Panie Radny Miasta Biała Podlaska Andrzeju Nitychoruk. Od 50-ciu lat jest Pan mieszkańcem ulicy Kosynierów. Trzecią kadencję radnym miejskim. Proszę, wytłumacz mi dlaczego tak bardzo dbasz o interesy osiedla Rataja? Czy tylko dlatego, że są to w większości Twoi wyborcy? Dlaczego nie wspominasz o mieszkańcach osiedla Kosynierów I i osiedla Kosynierów II? Czy tylko dlatego, iż zdecydowana większość Twoich sąsiadów nie głosowała na Ciebie pozostajesz pasywny? „Radny twierdzi, że teren jest w części uzbrojony.” – i co z tego wynika? Czy w jakimkolwiek stopniu przysłużył się Pan do tego? Dlaczego Pana posesja została jako pierwsza podłączona do sieci wodnokanalizacyjnej skoro nie był Pan nawet członkiem Społecznego Komitetu Budowy, który zabiegał o wdrożenie ulicy do infrastruktury miejskiej i wyłożył znaczne kwoty pieniężne na ten cel? Uiścił Pan już opłaty adiacenckie? „ …teraz na przeszkodzie stoją nowo wybudowane domy – nie ukrywa Nitychoruk.” Bzdura, albowiem pozostawiono miejsce na nowy odcinek ulicy, na przeszkodzie stoi jedynie stary budynek gospodarczy „poszkodowanej”, która notabene otrzymała już między innymi i za niego odszkodowanie. „Radny tłumaczy, że bałagan jest efektem konfliktu sprzed kilkunastu lat, gdy przy ul. Kosynierów scalano grunty i wyznaczano działki budowlane” Pan chciałbyś mieszkać w centrum miasta, ale tak aby za oknami zamiast nowych domów były pola uprawne? Aby nie było ruchu miejskich pojazdów? Czy to dlatego służył Pan pomocą „poszkodowanym” (co jest tajemnicą poliszynela) w pisaniu interpelacji negujących uchwały? „– Nawet gdyby były uregulowane sprawy wykupu gruntów pod drogę, to nie ma funduszy na budowę ulicy – rozwiewa nadzieje Renata Szwed, dyrektor gabinetu bialskiego prezydenta.” – czyli cel osiągnięty!!! Gratuluję skuteczności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOLEJNA PARTIA WYKASOWANYCH WPISÓW DOKONANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW:
sąsiadka napisał:
Pamiętam jak parę lat temu ta pokrzywdzona w pośpiechu grodziła się od ulicy Kosynierów tuż przed przybyciem komisji . Jak tutaj czytam to widzę skutecznie zadziałała bo odszkodowanie dostała. Ciekawe skąd o komisji wiedziała? [/quote]
obserwator napisał:
Odnośnie starego budynku i rzekomego odszkodowania Uważam, że dziennikarz podając oficjalne informacje winien sprawdzić wcześniej ich wiarygodność, a nie bawić się w plotki. Dając wiarę gołosłownej nie podpartej żadnym dokumentem wypowiedzi pracownika UM naraził poszkodowaną na szarganie jej dobrego imienia. Ani poszkodowana, ani jej rodzina nigdy żadnego odszkodowania nie otrzymała. Nie ważne czy to budynek stary czy nowy, ale nie ma jeszcze takiego prawa aby pozbawiać kogoś własności dla idei bez najmniejszego rozliczenia. [/quote]
zdziwiony napisał:
To Grażyna Szenejko z Urzędu Miasta świadczy nieprawdę? Rozpowszechnia plotki?
[quote name='obserwator' timestamp='1321700887' post='560188'] Najlepiej sprawdzić u źródła. Zaskakuje mnie to zdziwienie. Czyżby pracownicy UM byli w aureoli świętości i wszystkie ich wypowiedzi i czyny były zgodne z prawdą i przepisami? Jak wiec wytłumaczyć przypadki podrabiania dokumentów i poświadczania nieprawdy przez pracowników tego Urzędu?
[quote name='ciągle zdziwiony' timestamp='1321702654' post='560194'] Gdzie jest to źródło? Skoro postawiłeś tak poważne zarzuty niej odwagę podać personalia tych urzędników państwowych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cd: – Kilka lat temu pomiędzy Polną i Francuską powstał nawet fragment Kosynierów. Niestety, trudno będzie go teraz połączyć z nowym odcinkiem, gdyż nie zmieniono starego przebiegu ulicy i teraz na przeszkodzie stoją nowo wybudowane domy – nie ukrywa Nitychoruk.
mieszkańcy ulicy Polnej napisał:
Gdzie Pan był Panie Andrzeju jak zamykali stary odcinek ulicy Kosynierów między Polną a Francuską i pieścili nas obietnicami, ponawiamy retoryczne pytanie, gdzie Pan był? Jak wszyscy tutaj mieszkający pamiętamy - był Pan Radnym, pracownikiem Urzędu Wojewódzkiego! I co Pan Panie Nitychoruk wtedy zrobił? A teraz co Pan Panie Radny zamierza? Stary odcinek ulicy jest już rozparcelowany, częściowo zabudowany, ale co z nowym, który mógłby nas połączyć z ulicą Północną poprzez przyłączenie go do całości. Nadal będziesz bronił osobistych korzyści? Czas na zmiany! [/quote]
mieszkaniec napisał:
Czy miasto miało w tym czasie dziurę budżetową i szukało pieniędzy, czy też była potrzeba sprzedaży ulicy konkretnej osobie na poszerzenie działki? Wariactwem było sprzedawać istniejące i funkcjonujące połączenie ul Polnej z Francuską nie mając wcześniej wybudowanego nowego. Każdy szanujący się gospodarz najpierw buduje nowe przejście, a gdy ono już funkcjonuje pozbywa się starego zbędnego. W przypadku ul Kosynierów postąpiono odwrotnie najpierw pozbyto się części ulicy zamykając ludziom normalne funkcjonowanie, a dopiero później usiłowano stworzyć jej nowy przebieg.
[quote name='mieszkanka Polnej' timestamp='1321736544' post='560357'] W naszym domu przy Polnej podczas wojny była tajna powielarnia. Kolporterzy często tym mocno bagnistym przesmykiem wymykali się o świcie z gazetkami. W czasach PRL-u ten odcinek Kosynierów był przeklinany i w czasie jesienno-zimowym praktycznie nieprzejezdny nawet najlepszymi furmankami. Ale zawsze przy siatce można było dotrzeć do domu omijając równie błotnisty odcinek Polnej od kolejki. No cóż nowe czasy, nowi włodarze, napływowi radni nie znający historii miasta, zlikwidowali tą jakże istotną część ulicy i po sprawie. Była okupacja, był PRL, o naszych problemach kiedyś też powiedzą "było minęło"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciąg dalszy zakazanych wpisów:
mieszkaniec napisał:
Nowi włodarze, napływowi radni i nowe czasy w których można sprzedawać ziemię nawet zmarłym, jak to uczyniono z odcinkiem ul Kosynierów łączącym Polną z Francuską.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIM-Cenzor?!? napisał:
Wstyd Panie Pietrzela, wstyd i już. Co to ma być? Powiedz pan co Ciebie, niestrudzonego poszukiwacza przekrętów skłoniło do cenzury?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Anty-Cenzor, wstyd tak innym narzucać wstyd, kiedy nie sprawdzi się swoich zarzutów. Nie prowadzę serwisu internetowego, nie moderuję dyskusji. Taki wstyd? Pewnie w grę wchodzą jakieś inne problemy - proszę się nie wstydzić - śmiało napisać na adres pietrzela@dziennikwschodni.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
censere napisał:
Ależ skąd! Przecież wyraźnie wskazuje na swój dom!
DOBRE
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: