Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unijny program ma rozładować korki w Białej Podlaskiej

Utworzony przez gość, 25 listopada 2011 r. o 13:22
Po co wydawać prawie 2 mln zł. na nowe sterowniki wystarczyłoby tylko przeprogramować e które są, by cykl świecenia sygnalizatów był dwukrotnie dłuższy niż jest to obecnie. I po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie to jest problem i się nie da. a może koszt przeprogramowania starych sterowników przewyższa zakup nowych, lepszych,kompatybilnych w całym mieście, które przeprogramuje byle cieć.powszechnie wiadomo, że gruntowny remont jest droższy od budowy nowego budynku. chgw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie podejmę się przeprogramowania wszystkich sterowników sygnalizacji świetlnej w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na większych skrzyżowaniach porobić ronda i po sprawie - wiem co mówię, a poza tym przydałoby się więcej miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówny problem polega na złym zaprogramowaniu świateł. Przykład: był taki okres jakiś czas temu, że światła na skrzyżowaniu Warszawska z Zamkową co kilka dni nie działały i o dziwo nie było większych trudności niż normalnie (tj. w godz. szczytu już od przystanku na Zamowej jadąc od Artyrelyjskiej) - nawet powiedziałbym, że przejazd przebegał sprawniej. Podobnie Witorska/Łomaska. Normalnie w godz 15-17 jadąc od centrum korek już przed mostem, identyczna sytuacja rankiem na Witoroskiej. I także kilka dni bez sygnalizaji - korki mniejsze i bez żadnych stłuczek. Dlatego argumentacja, że trzeba wymieniać sterowniki do mnie nie trafia. A jaka jest gwarancja, że po wydaniu 1,8 mln. zł nie będą one zaprogramowane w podobny sposób jak są teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jarosław Kostecki, naczelnik wydziału dróg i transportu Urzędu Miasta podkreśla, że światła to nie wszystko. Trzeba też… umieć jeździć." - to ten pan odpowiada za wypadki na Jana Kazimierza i Sobieskiego. Zamiast w urzędzie miasta niech się zatrudni w Nauce Jazdy. Będzie mógł wykazać się talentami. Teraz powoduje zagrożenie w ruchu drogowym. Złożę oficjalne zawiadomienie, "o sprowadzaniu niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia w ruchu lądowym" jeśli nie zmieni się pierwszeństwo na wzmiankowanym skrzyżowaniu na REGULARNE. Oraz nie zostaną poprawione znaki na wiadukcie-zjazd na wschód. Liczę na poparcie osób, które miały tam wypadki, zwłaszcza tych co zostały ukarane za nie swoje winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, bialczanie, co wy wiecie o korkach... Poprzednio mieszkałem we Wrocławiu. Po Białej nawet w godzinach szczytu jeździ się prawie luksusowo, choć lewoskręty są istotnie wkurzające bez wydzielonego strumienia. Zastanawiam się jednak, po co budować zatoki dla autobusów miejskich. Po ostatnich regulacjach cen biletów i wprowadzeniu genialnego systemu sprzedaży biletów przy pomocy telefonów komórkowych liczba pasażerów - tak na moje oko - drastycznie spadła, więc liczba ich powinna się zmniejszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojego poparcia nie otrzymasz ponieważ twierdze że powinieneś się chyba leczyć na głowę i mam nadzieje że nie prowadzisz samochodu bo jeżdżąc na pamięć i nie patrząc na znaki właśnie ty powodujesz zagrożenie. A przytoczone skrzyżowanie jest oznakowane właściwie - droga główna z pierwszeństwem a podrzędna podporządkowana, ale jak się ma klapki na oczach to właśnie proponuję kursy doszkalające lub zakończyć karierę kierowcy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyt napisał:
"Jarosław Kostecki, naczelnik wydziału dróg i transportu Urzędu Miasta podkreśla, że światła to nie wszystko. Trzeba też… umieć jeździć." - to ten pan odpowiada za wypadki na Jana Kazimierza i Sobieskiego. Zamiast w urzędzie miasta niech się zatrudni w Nauce Jazdy. Będzie mógł wykazać się talentami. Teraz powoduje zagrożenie w ruchu drogowym. Złożę oficjalne zawiadomienie, "o sprowadzaniu niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia w ruchu lądowym" jeśli nie zmieni się pierwszeństwo na wzmiankowanym skrzyżowaniu na REGULARNE. Oraz nie zostaną poprawione znaki na wiadukcie-zjazd na wschód. Liczę na poparcie osób, które miały tam wypadki, zwłaszcza tych co zostały ukarane za nie swoje winy.
Mojego poparcia nie otrzymasz ponieważ twierdze że powinieneś się chyba leczyć na głowę i mam nadzieje że nie prowadzisz samochodu bo jeżdżąc na pamięć i nie patrząc na znaki właśnie ty powodujesz zagrożenie. A przytoczone skrzyżowanie jest oznakowane właściwie - droga główna z pierwszeństwem a podrzędna podporządkowana, ale jak się ma klapki na oczach to właśnie proponuję kursy doszkalające lub zakończyć karierę kierowcy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba sobie żartuje? Ludzie, jakie korki? Wy chyba nigdy w Warszawie nie byliście, albo Lublinie. Tak jak tu napisał kolega, w godzinach szczytu można sobie komfortowo jeździć. Ja przynajmniej nie mam powodów do narzekania, gdy jeżdżę po Białej. Sami nakręcacie sobie problemy. Jedynie na skrzyżowaniu sidorskiej i jana pawła można mieć zastrzeżenia do długości palenia się świateł - a tak to naprawdę jest w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie korki w Białej??? Jak mogą być korki i jakieś problemy z jazdą jak Biała ma raptem dwie ulice na krzyż!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Jakie korki w Białej??? Jak mogą być korki i jakieś problemy z jazdą jak Biała ma raptem dwie ulice na krzyż!!!!!!!!!!!
No to nasuwa się na myśl za co płacić te 2 mln i znowu pewnie na krechę będzie, mało wam długów, zajmijcie się tworzeniem miejsc pracy, bo jest bezrobocie i nędza. Za takie pieniądze jak wam się płaci, wy tylko zadłużacie miasto i wyłączcie oświetlenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dużo jeżdżę po Białej i tutaj nie ma korków. Chyba te dwie-trzy minuty postania na niektórych skrzyżowaniach nie można nazwać korkiem. Jedyne co bym zmienił, to wydłużenie czasu światła zielonego na Alei Jana Pawła II ze skrzyżowaniem z Narutowicza. I na pewno dałbym dłużej światło zielone dla ulicy Zamkowej (drogi wojewódzkiej) przy skrzyżowaniu z Warszawską. To są jedyne newralgiczne punkty. Reszta uważam, że jest w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Bardzo dużo jeżdżę po Białej i tutaj nie ma korków. Chyba te dwie-trzy minuty postania na niektórych skrzyżowaniach nie można nazwać korkiem. Jedyne co bym zmienił, to wydłużenie czasu światła zielonego na Alei Jana Pawła II ze skrzyżowaniem z Narutowicza. I na pewno dałbym dłużej światło zielone dla ulicy Zamkowej (drogi wojewódzkiej) przy skrzyżowaniu z Warszawską. To są jedyne newralgiczne punkty. Reszta uważam, że jest w porządku.
CAŁKOWICIE się zgadzam. W Biale nie ma KORKÓW. Więcej, wcale się nie czeka na trzech światłach z rzędu. Zwłaszcza ok 8.00, a potem od 14 do 17. A jeszcze latarnie, zapalają się wzorowo, kiedy jest już całkiem ciemno. A te na obwodnicy? W te, to się celuje, żeby nie trafić. Zupełnie nie rozumiem agresji jednego z komentujących. CZyżby to osoba? odpowiedzialna za te pułapki drogowe? Mogłem napisać jełop, ale nie. Dalej kulturalnie, proszę się nie leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło by te światła zamienić w ronda i było by po problemie ale nie trzeba przecież tony paliwa palić w korkach bo przecież mafia paliwowa musi zarobić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...