Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unikatowe zbiory będzie można oglądać w Internecie

Utworzony przez iat, 20 stycznia 2010 r. o 09:21
Trzeba chwalić takie projekty, ponieważ poszerzają dostęp do informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwalić i owszem trzeba, ale krytykować również. w tej chwili w katalogu tej cyfrowej biblioteki jest jedynie ponad 60 pozycji. to jest śmiesznie mało - zważywszy na czas, jaki tej inicjatywie został poświęcony. skanowanie książek nie jest procedurą bardzo skomplikowaną, stworzenie internetowej infrastruktury także, zwłaszcza jak były pieniądze na to. gratulacje za pomysł, ale mam nadzieję, że zasoby będą szybko powiększane, bo w tym momencie są stanowczo za ubogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znalazł ja w artykóle mareczka majla do tego zasoba biblioteki bo hciał ja poznadź chistorję Naszej Altanki w Cici dawaj mareczku strone majla bo ci piwka wiencej nie postawim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~siwy z cici~ napisał:
nie znalazł ja w artykóle mareczka majla do tego zasoba biblioteki bo hciał ja poznadź chistorję Naszej Altanki w Cici dawaj mareczku strone majla bo ci piwka wiencej nie postawim
Mówisz i masz : http://88.220.187.11/dlibra
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2010 r. o 12:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
[b][i]Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie
dzienkóje Pawlaczku na Ciebie to zawże morzna polegadź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...