Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzad Pracy w Bialej Podlaskiej - posmiewisko !

Utworzony przez gość, 19 czerwca 2008 r. o 12:02
Wizyta w Urzędzie Pracy nie należy do miłych doświadczeń. Panie zamiast pracować chodzą sobie po sali wystrojone, stukają obcasami, jakby piastowały stanowisko co najmniej dyrektora korporacji, pewnie na kawę, bo z kubkami w rękach. Petent stoi i czeka. Przecież ma czas, bo jest bezrobotny i żadnych innych spraw nie ma. Odłsyłają od jednego stanowiska do drugiego. Na I sali obsługi,  miałam do czynienia ze strasznie niemiłą panią, odpowiadała takim tonem, że wszystkiego się odechciewa. Poszłam do doradcy, mojego nie było, pani obok niechętnie oderwała wzrok od kartki, w którą się wpatrywała i na moje pytani 'czy można?', niechętnie dała mi pozwolenie. Rzuciła 'dowód proszę', po czym stwierdziła, że mam iść do innego stanowiska.  Pani na innym stanowisku nie mogła znaleźć mojej teczki, dzwoniła i szukała. W końcu założyła nową. Dodam, że byłam na stażu, który załatwiłam sobie sama, urząd nie przyłożył nawet ręki do tego, żeby mi pomóc w poszukiwaniu. Na dodatek spotykam się z taką opieszałością. Na szczęście znalazłam pracę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadzwonić? Lepiej tam nie dzwonić. Sadzą się od razu. Nie udzielą odpowiedzi bo nie mogą...ok. Ale proszę o kulturę a nie od razu z wrzaskiem i hukiem. Poprosiłam taką PANIĄ o godność i na pewno złożę stosowną skargę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...