Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik kradł becikowe. Musi oddać kilkaset tysięcy

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2015 o 21:06
ten wyrok to raczej dostał o znajomości, bo zgarnąć 400 tys. a oddać 40 tys. to jest duża różnica w zyskach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracodawcy też okradają swoich pracowników z pieniędzy i nikt ich nie skazuje na więzienie. Pracownik wyrabia załóżmy 100% normy miesięcznej a dostaje z tego 30- 40 % a może i mniej. Resztę 60- 70 % zabiera pracodawca wyzyskiwacz nic nie robiąc. Dlaczego się człowieka karze za jego prace.? Dlaczego nie zamyka się w pierdlu przedsiębiorców , którzy oszukują na podatkach??? Co robi urząd skarbowy, dlaczego nie każe takich przedsiębiorców i nie zamyka im firm? Mam dowody na to że mój szef kombinuje na podatkach gdzie mam to zgłosić na policję? , do prokuratury? urzędu skarbowego? Dodam  że są to twarde dowody , które zbierałem przez parę miesięcy?
0
krótko i na temat - w ośrodkach pomocy społecznej są gófniane zarobki (nie licząc kierowników)
0
krótko i na temat - w ośrodkach pomocy społecznej są gófniane zarobki (nie licząc kierowników)
0
Na razie oddał 40 tys. Ma oddać to, co ukradł plus zapłacić 20 tys odszkodowania. Widzę, że ktoś nie radzi sobie z czytaniem ze zrozumieniem
0
Pracodawcy też okradają swoich pracowników z pieniędzy i nikt ich nie skazuje na więzienie. Pracownik wyrabia załóżmy 100% normy miesięcznej a dostaje z tego 30- 40 % a może i mniej. Resztę 60- 70 % zabiera pracodawca wyzyskiwacz nic nie robiąc. Dlaczego się człowieka karze za jego prace.? Dlaczego nie zamyka się w pierdlu przedsiębiorców , którzy oszukują na podatkach??? Co robi urząd skarbowy, dlaczego nie każe takich przedsiębiorców i nie zamyka im firm? Mam dowody na to że mój szef kombinuje na podatkach gdzie mam to zgłosić na policję? , do prokuratury? urzędu skarbowego? Dodam  że są to twarde dowody , które zbierałem przez parę miesięcy?
  To też zostań pracodawcą wyzyskiwaczem i nic nie rób zamiast płakać na forum
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: