Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustrzesz: Pijany zaorał asfalt pługiem

Utworzony przez siwy z cici, 22 kwietnia 2011 o 14:27
kórna popierdółki piszecie torz jak zaczą za młodego oradź to nie było tam astalta a nafiki zostajom to w czem problem? pytam siem w czem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najzwyklejsze pod sloncem czepianie sie prawdziwych Polakow. Tusk musi odejsc,bo to jego wina i dopiero pod rzadami braci Kaczynskich (obu!!!!!) Polska bedzie wolna w pelin. Kazdy traktorzysta zostanie potraktowany z naleznym mu szacunkiem, a nie nieuzasadnionymi atakami na czlowieka tylko dlatego, ze wypil tradycyjna setke!
0
takie dziury to na 90% polskich ulic i bez pługa można zastać, więc w czym problem?! czy tylko ja ie rozumiem?
0
Slawek W. napisał:
najzwyklejsze pod sloncem wypil tradycyjna setke!
OOO!!! Sławek, wpadnij na piwko do Naszej Altanki na piwko tylko nie zapomnj wzionśdź forsy na postaienie!!!
0
hhh napisał:
czy tylko ja nie rozumiem?
ja terz nie rozómiem - tżymaj fason :-)
0
Asfalt??? Jaki asfalt! To mieszanina kociego gówna ze smołą! Asfaltu to zwykłym pługiem by nie zaorał bo do jego zdarcia potrzeba potężnej maszyny tzw. frezarki drogowej. No jakość dróg mamy jak za PRL-u!!! Chłop zaorał kocie gówna a za asfalt każą mu beknąć?!?!?!? Medal powinien dostać za wykrycie bubla drogowego za ciężkie pieniądze jewrosajuza wykonanego zapewne przedwyborczo i w pośpiechu! Przecież to jakaś paranoja nie kraj!!! Nawet na Białorusi drogi mają lepsze niż u nas!!! Że o tańszym paliwie i cukrze nie wspomnę! Tfuuuu...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: