Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Usuwał gałęzie z jezdni, potrącił go samochód

Utworzony przez mosquito, 12 marca 2010 r. o 13:28
A co na to ksiądz proboszcz dobrodziej z pobliskiej parafii ? Bo co zrobiła drogówka to wiem, choć nic o tym nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh wpadł "swoj na swojego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
A co na to ksiądz proboszcz dobrodziej z pobliskiej parafii ? Bo co zrobiła drogówka to wiem, choć nic o tym nie piszą.
A co na to rabin z pobliskiej synagogi ? Bo co zrobiła drogówka to wiem, choć nic o tym nie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie napisze ze to byl tatus naszego janowskiego dzielnicowego ciekawo czy mu prawko zabiora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co zrobiła drogówka? Bo ja nie wiem? Jak to tatuś dzielnicowego to pewnie ucichnie? No bo jak się zbiera gałęzie to chyba wolno w naszym kraju mieć promile? Za kierownicą niestety nie;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety jak ma się "plecy" to wszystko wolno w tej zacofanej Polsce:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie wolno palić gałęzi bo ewrosajuz zabronił! Ale do bialskiego powiatu jak zwykle nie dotarło to jeszcze! Temu kierownikowi tych robót należy się z 5000 zł za zadymianie środowiska! Czy dostał? Nie to mu dajce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki będzie finał tej sprawy jestem ciekaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...