Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

uwaga na chama w białym mercu LBI41E7

Utworzony przez Joanna, 11 lutego 2011 r. o 01:03
Jak w temacie - wczoraj (czwartek) jakaś skończona świnia w wieku ok 25 lat jadąca białym mercedesem (złomkiem ok. 10 letnim) LBI41E7 wpakowała się bez kolejki na myjni w Kauflandzie w Białej. Świnia owa widząc, że jest kilka osób w kolejce do myjni pojechała niezgodnie z oznaczeniem i wjechała na myjnię unikając kolejki. Stojąca w kolejce najbliżej kobieta poszła i poprosiła gościa o odjechanie. Jednak owo bydlę będąc silniejsze, powiedziało, że nie ma zamiaru, że skoro oni się zagapili to on wjechał. Cóż, chamie. Może i jesteś silniejszy, nie każdy będzie ryzykować bójkę z taką gnidą jak ty. Jednak masz szanse trafić na podobnego sobie w kolejce i mieć skopaną dupę - czego wszyscy, którzy przez ciebie zostali ominięci ci życzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szowinizm generacji to przekonanie, że starsze pokolenie jest znacznie lepsze od młodszego, często też określenie to stosowane jest w kontekście dyskryminacji ze względu na płeć - seksizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cham chamem,na wieki wieków amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trenował przed wjechaniem w kolejkę dla kilku dresów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiecuje ze jak spotkam chama to dam mu kuksańca w bok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy barany z koziej wulki! Jestem niepełnosprawny i dlatego wjechałem bez kolejki! Trzeba było poprosić pokazałbym orzeczenie od psychoanalityka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sem ja napisał:
Wy barany z koziej wulki! Jestem niepełnosprawny i dlatego wjechałem bez kolejki! Trzeba było poprosić pokazałbym orzeczenie od psychoanalityka!
Uprawnienia inwalidzkie wydaje ZUS a nie psychoanalityk nawet jak masz odchyły w zwojach mózgowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sem ja napisał:
Wy barany z koziej wulki! Jestem niepełnosprawny i dlatego wjechałem bez kolejki! Trzeba było poprosić pokazałbym orzeczenie od psychoanalityka!
orzeczenie o stopniu nabytego,lub wrodzonego chamstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, ze wpis piętnujący chamskie zachowania jest jak najbardziej cool. Dziwi mnie większość pozostałych wpisów. Być może osobnicy ci doceniają "pomysłowość" buraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...