Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga naciągacz - Wydawnictwo ALTER z Sosnowca

Utworzony przez Gość, 17 lipca 2014 o 21:11
Uwaga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uwaga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
Ja też mam od nich książke telefoniczną je beznadziejna ,wysłałam ją z powrotem ,ale pieniądzę już chyba  nie zobaczę.
0
Witam   wczoraj  wlasnie  probowała  mnie  tez  nabrac  nachalna   kobieta   przez  tel  mowiac  ze   zaraz   przyjedzie  kurier z ksiazka  dla  mnie  -  nie  dala dojsc  do  slowa  -  wykrzyczalam  jej  co  o  niej  mysle  i  ze  nic  nie  odbieram  wiec  mnie  postraszyla   kara  250zl   i  ze  to  bedzie  dołozone  do  abonamentu  telef.   pojechalam  na  poczte  i  okazalo  sie  ze  nie  bylam  jedyna  w  tym  dniu   -  ostrzegam  cały  Wielun  - oszusci  z  Sosnowca   naciagaja    na  badziewie   a  wiec  nie  dajcie  sie  nabrac  - tutaj  chyba  tylko  Policja  jest  potrzebna  !!!!!!!!!!!!
0
Macie może numer do tej "firmy"  
0
Macie może numer do tej "firmy"
!!!
0
aga!! W Międzyrzecu pojawił się człowiek, który dostarcza rzekomo zamówione książki telefoniczne, za które żąda 80 zł. Przy odmowie przyjęcia zaczyna straszyć karą w wysokości 140zł.   Książka wydana jest przez:   Wydawnictwo ALTER ul. Braci Mieroszewskich 122c 41-219 Sosnowiec   Nie dajcie się nabrać!!!
0
Badzmy istrozni
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: