Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga : PEDOFIL

Utworzony przez Vatan, 11 kwietnia 2010 o 11:31
Zbigniew Sz. zasłynął tym, że jako proboszcz parafii w Połoskach "wielokrotnie doprowadził pięć nieletnich uczennic szkoły podstawowej do poddania się innym czynnościom seksualnym". Po aresztowaniu pedofila bp Zbigniew Kiernikowski złożył za niego osobiste poręczenie, domagają się od sądu, żeby "uszanować godność kapłańską księdza, a nadchodzące święta pozwoliłyby mu zastanowić się nad jego losem" i nie w jakieś zapchlonej celi, lecz "w domu parafialnym w Białej Podlaskiej lub w Domu Zakonnym Ojców Paulinów w Leśnej Podlaskiej". Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej skazał byłego proboszcza na 2 lata więzienia i zakazał mu pracy z dziećmi na 10 lat. Po opuszczeniu zakładu karnego Zbigniew Sz. był krótko wikariuszem w Huszlewie, a w sierpniu 2009 roku biskup przeniósł go na znacznie większą placówkę w O. ( http://www.diecezja.siedlce.pl/diecezja.ph...amp;parafia=237 )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Vatan napisał:
Zbigniew Sz. zasłynął tym, że jako proboszcz parafii w Połoskach "wielokrotnie doprowadził pięć nieletnich uczennic szkoły podstawowej do poddania się innym czynnościom seksualnym". Po aresztowaniu pedofila bp Zbigniew Kiernikowski złożył za niego osobiste poręczenie, domagają się od sądu, żeby "uszanować godność kapłańską księdza, a nadchodzące święta pozwoliłyby mu zastanowić się nad jego losem" i nie w jakieś zapchlonej celi, lecz "w domu parafialnym w Białej Podlaskiej lub w Domu Zakonnym Ojców Paulinów w Leśnej Podlaskiej". Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej skazał byłego proboszcza na 2 lata więzienia i zakazał mu pracy z dziećmi na 10 lat. Po opuszczeniu zakładu karnego Zbigniew Sz. był krótko wikariuszem w Huszlewie, a w sierpniu 2009 roku biskup przeniósł go na znacznie większą placówkę w O. ( http://www.diecezja.siedlce.pl/diecezja.ph...amp;parafia=237 )
I w czym problem?
0
Żaden problem, wskazałem Tobie gdzie możesz zaprowadzić Swoją małą córkę gdy nie będzie komu się nią zaopiekowaćD3F83F
0
Jest tam tylko rezydentem, nie martw się ~Vatan~ nic Ci nie grozi.
0
Vatan napisał:
Żaden problem, wskazałem Tobie gdzie możesz zaprowadzić Swoją małą córkę gdy nie będzie komu się nią zaopiekowaćD3F83F
a wiesz co znaczy rezydent? to znaczy ze ma poważnie ograniczone mozliwości prcuje w bardzo ograniczony sposób na danej parafii mało tego wynagrodzenie zalezne wyłącznie od proboszcza-ot co- czyli po kryminale ma karę nadal
0
Vatan napisał:
A to wielkie dzięki, dobrze wiedzieć. Szkoda, że to nie moja parafia bo chętnie bym oddał swoją córkę pod opiekę. Poważnie mówiąc wyrok sądu nic dla mnie nie oznacza, nie od dziś wiadomo, że państwo walczy z kościoła i chce go zniszczyć wszelkimi sposobami. Tak było w Meksyku, w Hiszpanii. To, że laicki sąd w imieniu laickiego państwa wydał wyrok na księdzu nic dla mnie nie znaczy, i zupełnie nie przesądza o winie.
0
Gość napisał:
A to wielkie dzięki, dobrze wiedzieć. Szkoda, że to nie moja parafia bo chętnie bym oddał swoją córkę pod opiekę. Poważnie mówiąc wyrok sądu nic dla mnie nie oznacza, nie od dziś wiadomo, że państwo walczy z kościoła i chce go zniszczyć wszelkimi sposobami. Tak było w Meksyku, w Hiszpanii. To, że laicki sąd w imieniu laickiego państwa wydał wyrok na księdzu nic dla mnie nie znaczy, i zupełnie nie przesądza o winie.
Musisz koniecznie zaprowadzić i żonke i córkę jak dla ciebie nic nie znaczy
0
Toż on nie ma żonku w kościele nie wolno mnieć żonki.
0
Gość napisał:
Musisz koniecznie zaprowadzić i żonke i córkę jak dla ciebie nic nie znaczy
Jakoś po tym co widzę w mediach w kraju i zagranicą, zupełnie się nie boję. Żonę i dzieci śmiało oddałbym pod opiekę księdzu gdybym musiał. Oczekiwałem trochę bardziej twórczej krytyki, ale cóż podlascy antyklerykałowie, potrafią tylko używać opcji kopiuj -wklej. sami nić nie wymyślą. daleko wam do poziomu krajowego, o europie nie wspomnę.
0
Ty tego nie widziałeś i nie wiesz co przeżyły dzieci z Połosek, a zatem twoje posty są mi jak brzęczenie muchy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: