Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga wirus na stronie prezydenta Białej Podlaskiej

Utworzony przez Gość, 25 lipca 2012 r. o 09:29
Uwaga !!! Wchodzisz na witrynę prezydenta Białej Podlaskiej to masz wirusa !!! Kilka razy po wejsciu na tą witrynę, moja przeglądarka jej mi nie otworzyła natomiast antywirus Bitdefender wywalił mi komunikat strona została zablokowana, gdyż zawiera złośliwe oprogramowanie itd. Albo ktoś się na nią włamuje, albo admin tego portalu cholernie się nudzi i coś podstawia momentami dla mieszkańców. Oba tego typu działania są przestępstwem kryminalnym, więc wcześniej czy później będzie on miał problemy z policją. Jerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosiłem tą stronę do systemu antywirusowego w Google więc będą ją mieli pod kontrolą, czyli codzienne sprawdzanie a jak coś wykryją to stronka zwyczajnie w Google ZNIKNIE !!!!!!!!!!!!!. Ponadto dodałem ten adres do czarnej listy stron niebezpiecznych, więc wcześniej czy później każdy kto będzie miał w swoim komputerze antywirusa, który będzie korzystał z baz danych z tej czarnej listy to po prostu jej nie otworzy, gdyż program antywirusowy ją zablokuje i wyświetli ostrzegający komunikat o niebezpiecznej witrynie Łobuzerstwo powinno być tępione już na samym początku a nie dopiero jak się rozpanoszy. Jerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z witryną prezydenta w Białej Podlaskiej jak analizuję problem to jest jeszcze większy problem niż pisałem w pierwszym poście. To że w niej jest jakiś ukryty TYFUS to widać to gołym okiem, gdyż Bitdefender nie uruchamia tej strony. Wprawdzie reputacja jest jej dobra w narzędziach analitycznych ale to wcale nie oznacza że jest tak faktycznie, gdyż złośliwy kod moze być implantowany okresowo. Ale po przejrzeniu czarnych list SPAMerskcih widze że strona urzędu miasta z Białej Podlaskiej znajduje się na tych listach. A to oznacza tylko jedno. Urzędnicy tam cholernie się nudzą i rozsyłają SPAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem czy ten prezydent wie, czy nie ale tego działania są po prostu przestępstwem i są ścigane z mocy prawa. A po drugie za pieniądze podatników urzędnik powienien pracować a nie nie zajmować sie działaniami kryminalnymi. Jerzy Listy antyspamowe DNSBL dnsbl-3.uceprotect.net (81.210.44.122)OBECNY bl.spamcannibal.org (62.129.252.40)OBECNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...