Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uzbierali 26 ton makulatury i bardzo się cieszą

Utworzony przez magg, 28 grudnia 2009 o 12:30
jaki tytuł haha a co maja robić? płakać?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marek, czy nie masz wrażenia jakbyś się cofnął do czasów najgłupszej absurdalnej komuny ? Powiedz szczerze! Przecież to jest jakiś absurd całkowity ! Dziecko z IV klasy zebrało 2,3 tony makulatury ? Jak to jest możliwe !?!? Rozumiem 5, 10, 15 kg. Ale 2 tony ?!?! To jakaś wielka ciężarówka ! I ty takie bzdury nam sprzedajesz dzisiaj w 2009 r tyle lat po ? No ty już chyba całkiem zwariowałeś ! Opamiętaj się ! Rozumiem że Wydawca chce żebyś pisał o różnych badziewiach ale.... no ale k. są jakieś granice !!!
0
OOOOOOOOOOOO! tam też dziś podali I w Radiu Podlasie i w www.iaslubelskie.pl Parczew: 26 ton makulatury 2009-12-28 09:23:24 Są szkoły, które nadal organizują zbiórki surowców wtórnych. Uczniowie szkoły podstawowej w Parczewie zebrali w tym roku ponad 26 ton makulatury. Do akcji pod hasłem „Aby ocalić choć jedno drzewo" włączyli się rodzice, nauczyciele, ich rodziny i przyjaciele i sami uczniowie. Jedna z klas zebrała prawie 4 300 kilogramów. Rekordzista - jeden z uczniów - przyniósł ponad 2 tony makulatury. Akcję zorganizowały nauczycielki. Najlepsze zespoły oraz uczniowie otrzymali nagrody, które kupiono za pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury. Były to namioty, książki i sprzęt sportowy. Część dochodu zostanie przeznaczona także na zorganizowanie szkolnego kursu udzielania pierwszej pomocy. www.iaslubelskie.pl
0
Gość napisał:
OOOOOOOOOOOO! tam też dziś podali I w Radiu Podlasie i w www.iaslubelskie.pl Parczew: 26 ton makulatury 2009-12-28 09:23:24 Są szkoły, które nadal organizują zbiórki surowców wtórnych. Uczniowie szkoły podstawowej w Parczewie zebrali w tym roku ponad 26 ton makulatury. Do akcji pod hasłem „Aby ocalić choć jedno drzewo" włączyli się rodzice, nauczyciele, ich rodziny i przyjaciele i sami uczniowie. Jedna z klas zebrała prawie 4 300 kilogramów. Rekordzista - jeden z uczniów - przyniósł ponad 2 tony makulatury. Akcję zorganizowały nauczycielki. Najlepsze zespoły oraz uczniowie otrzymali nagrody, które kupiono za pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury. Były to namioty, książki i sprzęt sportowy. Część dochodu zostanie przeznaczona także na zorganizowanie szkolnego kursu udzielania pierwszej pomocy. www.iaslubelskie.pl
OK ! no i co ty gościu dodałes nowego do tego co przeczytałem w artykule ? Nie szkoda palców na klawisze ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: