Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uzbrojony jak jagodziarz

Utworzony przez zgret2000+, 10 lipca 2008 r. o 08:17
A dobrze ci!. Głupiś i tyle! Chciałeś wykzać obywatelską postawę? ... No to władze pokażą ci miejsce w obywatelskiej społeczności. Masz nauczkę- będziesz znał co inni wiedzą mając z tej wiedzy święty spokój: - Kradną komuś-odwróć się. Biją kogoś-uciekaj. Znalazłeś w lesie bombę-przykryj listowiem, może któś w to wdepnie, a i może pod nogami mu bumbnie- ależ będzie wokół wesoło i do śmiechu w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powyższego można wysnuć wniosek, że nie należy współpracować z władzą i dbać o bezpieczeństwo innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe o jakie napoje chodzi? Jeśli o te co myślę, to gmina beknie jeszcze parę baniek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie jakiś kretyn wydłubujący niewypały złapany. Jak zwykle to poszukiwacz skarbów, jak zwykle z wykrywaczem, statystyki są okrutne, coraz więcej ludzi za pomocą wykrywaczy dewastuje lasy, niszczy poszycie, rozkopuje groby żołnierzy, a na końcu wylatuje w powietrze w trakcie rozbrajania niewypałów - brawa dla policji, zresztą jak tylko jeszcze raz zobaczę w okolicy Międzyrzecza kogokolwiek z wykrywaczem (a widywałem ich nie raz) to normalnie zgłoszę na policję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj no dupku, coś ci się pomyliło chyba, mylisz chyba pojęcia poszukiwacza z hieną cmentarną . A co do tego poszukiwacza, wpadł, szkoda, ale pomyśl palancie ile by jeszcze tego badziewia w ziem leżało, a jakby jakieś dzieci to znalazły??? no co pomyśl co piszesz. Ja osobiście bym jeszcze podziękował temu kolesiowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rEDAKTOR JAK TO PISAŁ MUSIAŁ BYĆ NIETRZEŻWY, GRATULACJE ZA POMYSŁ ARTYKUŁU, PO TAKIM ARTYKULE ŻADEN DETEKTORYSTA NIE ZGŁOSI ŻADNEJ BOMBY BO I PO CO ? ŻEBY ZARAZ SIĘ NIM POLICJA ZAJĘŁA ? lEPIEJ WG ARTYKUŁU ŻEBY TE BOMBY TAM LEŻAŁY NIE ? ALE NIKT NIE MYŚLI ŻE JAK BY DZIECKO ZNAALAZŁO TAKIE BOMBY I NIE DAJ BOŻE ZACZĘŁO COŚ PRZY NICH MAJSTOWAC TO CO WTEDY ? WIDZE ŻE WAŻNIEJSZE JEST TE 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH KTÓRE TRZEBA BYŁO WYDAC NA BIEDNYCH STRAŻAKÓW, BO OD CZEGO ONI SĄ ? ŻEBY NAM ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO, ALE NIE DLA PANA rEDAKTORA NACZELNEGO JAKIEJŚ NIEZNANEJ GAZETY, GRATULACJE, NIE TRZEBA STUDIÓW ZEBY TAKIE ARTYKUŁY PISAĆ, WYSTARCZY PODSTAWÓWKA, CHOCIAŻ NAWET W PODSTAWÓWCE DZIECI WIEDZĄ ZE BOMBY 100 KILOWE SĄ NIEZWYKLE NIEBEZPIECZNE I ZE NALEZY SIĘ NIEMI NATYCHMIAST ZAJĄC, ALE NIE DLA PANA REDAKTORA LICZA SIĘ KOSZTA ZWIĄZANE Z AKCJĄ, NIE LICZY SIĘ ŻYCIE LUDZKIE I NASZE BEZPIECZEŃSTWO ? OTÓZ POWIEM TAK PO TAKIM GŁUPICH ARTYKUŁACH 99% DETEKTORYSTÓW KTÓRZY CZYTAJĄ TAKIE BZDETY I POCZYNANIA NASZEJ POLICJI PO PROSTU NIE BĘDZIE ZGŁASZAĆ NIEWYBUCHÓW, A NIEDAJ BOŻE ŻE PRZEZ WASZ ARTYKUŁ KIEDYŚ DZIECKO ZGINIE OD BOMBY KTÓRĄ ODKOPAŁ I ZAKOPAŁ DETEKTORYSTA, NIECH BÓG WAM WSTEDY WYBACZY WASZĄ NIEWIEDZE I WASZ BRAK BEZSTRONNOSCI W ARTYKUŁACH, NIECHJ BÓG WAS UCHOWA, JESZCZE RAZ DODAM SZCZERE GRATULACJE DLA REDAKTORA WIEJSKIEJ GAZETY,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces Policji...Brawo!Koles byc moze uratowal komus zycie, ze te niewypaly znalazl i zglosil sprawe gdzie trzeba, no ale...!Dajcie czlowieka, a moze akurat statystyki tzw.wykrywalnosci uda sie poprawic...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jaki morał z tego artykułu,że nie należy nic zgłaszać policji.Za to że być może uratował kogoś przed nieszczęściem teraz pójdzie siedzieć.Biedni polscy poszukiwacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj,chora władza i system! Ciemnogród jakich mało. Szkoda biednego chłopaka. A tak to wszyscy się dziwią czemu nikt nie chce zgłaszac takich znalezisk. Odpowiedz prosta - wszystko w tym kraju szkodzi,nawet słuszne działanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny morał: nawet jak jesteś grzybiarzem, nie zgłaszaj znalezisk niewybuchów, bo przeszukają Ci chatę - czy jesteś winny czy nie, upokorzenie będzie się należało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sudajew napisał:
słuchaj no dupku, coś ci się pomyliło chyba, mylisz chyba pojęcia poszukiwacza z hieną cmentarną . A co do tego poszukiwacza, wpadł, szkoda, ale pomyśl palancie ile by jeszcze tego badziewia w ziem leżało, a jakby jakieś dzieci to znalazły??? no co pomyśl co piszesz. Ja osobiście bym jeszcze podziękował temu kolesiowi!!!
A czemu prymitywie wyzywasz porządnych ludzi od dupków?? Pewnie sam wykopujesz takie paskudztwa. Poszukiwacze, wszyscy łamiecie prawo. A co do kolesia to jak widzimy nie tylko wykopywał ale i zbierał ten złom, a co by było gdyby wpadł na pomysł przytargania czegoś takiego do domu i dezaktywacji na podwórku?? Nie pomyślałeś półgłówku?? Widocznie myślenie nie jest twoją mocna stroną, ale to normalne u ludzi, którzy kończą edukację na poziomie szkoły podstawowej. Marsz do szkolnej ławy a nie do lasu niszczyć ściółkę i płoszyć zwierzęta!!! Niech żyje Policja!!! Brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Czyli jaki morał z tego artykułu,że nie należy nic zgłaszać policji.Za to że być może uratował kogoś przed nieszczęściem teraz pójdzie siedzieć.Biedni polscy poszukiwacze.
LUDZIE! Przecież w naszej policji nic od wieków się nie zmieniło, a napewno ich metody pracy. Każdy kontakt, każde zgłoszenie - to najpierw zgłaszający jest badany jako podejrzany! Dlaczego? Bo zakłuca spokój szanownym stróżom. Ale przykład grzybiarza jest jakąś nauczką dla pasjonatów wojennych zabawek. Należy wiedziec co można gromadzic - bynajmniej ostrej amunicji i sprawnej do użycia broni - NIE!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajcarz napisał:
A czemu prymitywie wyzywasz porządnych ludzi od dupków?? Pewnie sam wykopujesz takie paskudztwa. Poszukiwacze, wszyscy łamiecie prawo. A co do kolesia to jak widzimy nie tylko wykopywał ale i zbierał ten złom, a co by było gdyby wpadł na pomysł przytargania czegoś takiego do domu i dezaktywacji na podwórku?? Nie pomyślałeś półgłówku?? Widocznie myślenie nie jest twoją mocna stroną, ale to normalne u ludzi, którzy kończą edukację na poziomie szkoły podstawowej. Marsz do szkolnej ławy a nie do lasu niszczyć ściółkę i płoszyć zwierzęta!!! Niech żyje Policja!!! Brawo!!
Jak cię już fiucie interesuję, to nie kopię tego "złomu", ale się tym interesuję i szanuję innych hobby. W tym fachu chodzi głównie o monety, odznaki, łuski hełmy bagnety itp. są też więksi ryzykanci, ale ich sprawa.... A to że koleś wykazał moralną podstawę, to tak się go ku*** potraktowało. I tak na zakończenie palancie jak chuja wiesz, to nie próbuj zabłysnąć intelektem, jejku wstąp do ligi ochrony przyrody, biedne dziki sarny i jelenie, po prostu przje***e.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania co sudajew. Poszukiwacze przynajmniej mają jakieś hobby, zainteresowania. Lepiej byłoby żeby łazili po ulicy z piwem i roz*****alali przystanki i znaki drogowe (nie sugeruję tu niczego)? Koleś specjalnie zbierał niewypały i nic mu za to nie grozi, co najwyżej kilka lat w zawieszeniu. Miałem podobny przypadek na wsi. Szkoda, tylko że inni ludzie giną przez przypadkowe znalezienie niewypału, a tutaj gość chodzi sobie po świecie jak nigdy nic. Powinien podziękować Policji, że zabrali mu to świństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za poparcie dominik, jak widzisz nie wszyscy potrafią używać mózgu ich problem. Co do tego pana "jagodziarza" jego jedynym przewinieniem jest ta pistoletowa amunicja i lufy. Ammo możliwe że zostało z czasów służby, a lufy, no polskie prawo traktuję na równo zardzewiałą lufę od kabeka z bronią użytkową, co jest wielką głupotą , ale w końcu Polska..... Co do korpusów bomb i granatów to mógł by zgodnie z naszym prawem nawet korpus od bomby atomowej trzymać . Jak ktoś nie wieży wystarczy sobie trochę przepisy poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz za co dziękować. Z tymi korpusami od bomb to nie wiedziałem, a propos luf to niestety-prawo polskie jest takie jakie jest i nie prędko się zmieni. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajcerz ale przeciez własnie tego nie przytargał do domu, wykazal sie i nie ruszał jak by dzik rozrył i jebneło to sie dopiero wypłoszą zwierzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Około trzech tysięcy będzie kosztowało gminę zamieszanie z wojennym znaleziskiem. - Saperzy sprawdzili teren w sąsiedztwie miejsca, gdzie zostały znalezione bomby i nie stwierdzili tam innych niewybuchów, ale jeszcze nie badali lasu po drugiej stronie drogi - mówi Czesław Pikacz, gminny inspektor ds. zarządzania kryzysowego w gminie Biała Podlaska." To zdanie , to jakichś wyrzut sumienia ? Przecież wydanie tych pieniędzy uratowało komuś zycie! A może by było lepiej owe 3 tysiące przeznaczyć na premie ,albo przejesc jako funduszu reprezentacyjny...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dokładnie państwo kopiący z wykrywaczami pokazują swoje oblicze, prawdziwe oblicze, prymitywnych jednostek operujących rynsztokowym słownictwem, traktujący temat jakichkolwiek poszukiwań na zasadzie modelu komunistycznego, las państwowy to i wszystko wolno. Na szczęście policja zabrała sie za tego typu kreatury. Pomyśleć, że nie tak dawno sam chciałem współpracy poszukiwaczy przy prowadzonych przeze mnie wykopaliskach nad Bugiem. Dobrze że przełożeni odwiedli mnie od tego szalonego pomysłu. Teraz osobiście zgłaszam każdy przypadek do właściwych służb, a kilku kopaczy już zgłosiłem, po numerach samochodów etc. Zdjęcia też wyszły nie najgorzej, mam nadzieję że policja będzie zadowolona z moich ostatnich połowów z aparatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
archeolog napisał:
No i dokładnie państwo kopiący z wykrywaczami pokazują swoje oblicze, prawdziwe oblicze, prymitywnych jednostek operujących rynsztokowym słownictwem, traktujący temat jakichkolwiek poszukiwań na zasadzie modelu komunistycznego, las państwowy to i wszystko wolno. Na szczęście policja zabrała sie za tego typu kreatury. Pomyśleć, że nie tak dawno sam chciałem współpracy poszukiwaczy przy prowadzonych przeze mnie wykopaliskach nad Bugiem. Dobrze że przełożeni odwiedli mnie od tego szalonego pomysłu. Teraz osobiście zgłaszam każdy przypadek do właściwych służb, a kilku kopaczy już zgłosiłem, po numerach samochodów etc. Zdjęcia też wyszły nie najgorzej, mam nadzieję że policja będzie zadowolona z moich ostatnich połowów z aparatem.
Jak zauważyłem, to jesteś donosicielem, a nie archeologiem. I co z tego, że sfotografowałeś samochody? Myślę, że dzięki poszukiwaczom nie tylko wiedza archeologów została wzbogacona, ale i muzea, o skarby jakie im skonsyfikowano. Może warto pomyśleć o koncesjach dla tych szperaczy - oczywiście we wspólpracy z archeologami. Ty masz wiedzę, oni pasję, życzę pozytywnego myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...