Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Białej Podlaskiej nie kupisz biletu jednorazowego w autobusie

Utworzony przez mpk, 6 września 2010 o 22:21
cieszcie sie bo w tzw lublinie jak chcesz bilet 24 godzinny to wyskakuj z 11 zł a wy macie za 6
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wprowadzić to samo w LUBLINIE !!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zwalanie winy na urzędników, to oczywiste kłamstwo. Do zakwestionowania wcześniejszych, moim zdaniem rozsądniejszych, rozwiązań zostali zmuszeni w wyniku złożonej do nich skargi.Może ten kto tę skargę napisał i czym chwalił się we wcześniejszych doniesieniach prasowych będzie miał na tyle odwagi by przyznać się do swojego "sukcesu". Jeśli nie to myślę, że warto przeczytać protokoły z sesji Rady Miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale Białą przejdziesz w 40-50 min, a Lublina już nie bardzo Poza tym ogórki (muzealny Autosan H9-33), którymi można się bujać po Białej przemierzają z gracją tą samą trasę w 20-30 min, więc kalkulacja nie jest taka super korzystna Niektóre trasy przejdziesz w takim samym tempie lub nawet i nieco szybciej. MZK w Białej to dno albo i gorzej, 1-2 autobusy na godzinę do tego 11 linii, śmiech na sali. Prezes to jest chyba właścicielem korporacji taksówek lub ma kogoś swojego w tej branży...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież to dodatkowa praca kierowcy. Jak jest w UE. Mieszkam w dużym mieście francuskim 2,5 większym niż Lublin. Jak kupuję bilet w kiosku lub u kierowcy to płacę 1,50Euro a jak kupuję impulsy biletowe w automacie to płacę 1,30 Euro. Rok wcześniej przed zmianą cen biletów komunikacji miejskiej było odpowiednio 1,70 i 1,20. Czyli można obniżać ceny biletów dla pasażerów. A kierowca za swą dodatkową pracę dostaje wynagrodzenie: 0,20Euro od biletu a wcześniej 0,50 od biletu. Jakoś nikt tu nie protestuje i nie cuduje a po obniżce cen biletów wszyscy są zadowoleni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dużo tych kiosków zostało w Białej, żeby było można zawsze kupić bilet, a szczególnie soboty, niedziele i wieczory, to gdzie kupuje się bilety? W Słupsku np. już od dawna w autobusach można kupić tylko karnety na 4 przejazdy do wykorzystania w dowolnym czasie tak jak zwykłe bilety i zyskuje się przez to 20 groszy /4 x 5 groszy/. Dla mieszkańców jest to uważam wygodne, gorzej gdy ktoś przyjedzie z dala i tylko raz lub 2 korzysta z autobusu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziwili mnie zawse ludzie wsiadajacy na PKP. Jeździli autobusem codziennie i za każdym razem kupowali u kierowcy bilet. Przeciez to szkoda pieniedzy. I gdzie ten kryzys ja sie pytam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"U kierowcy te bilety były droższe o 50 groszy. I to się urzędnikom wojewody nie podobało" Nie podobało, bo było niezgodne z prawem. Uchwała Rady Miasta o sprzedaży biletów w autobusie o 0,50 zł drożej niż w kiosku była niezgodna z prawem. Bilety w autobusie powinny być sprzedawane po 2 zł, a to, że teraz będą tylko dobowe po 6 zł uchwalili nasi "kochani" radni. Oni chyba nie lubią mieszkańców Białej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czemu w Białej nie ma automatów sprzedających bilety? Najlepszym rozwiązaniem byłyby w każdym autobusie, albo przynajmniej w każdym kursującym po godzinie 17, czyli po godzinie zamknięcia większości sklepów (tak, tak, drodzy czytelnicy, o tak chorej godzinie zamykają tu sklepy, gdy większość ludzi pracuje do 16!), w ostateczności wystarczyłoby kilka sztuk w kluczowych miejscach miasta. A czy bilet kupowany za pomocą sms-ów to jest także taka kosmiczna technologia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież to bezprawie które uprawia Czapski . Godlewski i Ułanowicz jak można tak po chamsku postępować . Jeżeli przepisy zabraniają pobierać 50 gr za sprzedaż biletu , to jakim prawem pobiera się 6zł za bilet . W kiosku ruchu MZK za sprzedany bilet płaci 1 gr a sam pobiera 4 zł . Jak to się ma do uczciwego traktowania człowieka ? Widać kto wy jesteście i jak traktujecie powinność sprawowania władzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idą wybory, Pan Prezydent Czapski nie zrobił absolutnie nic aby temu zapobiec. A wystarczyło powiedzieć "nie" dla Radnych. A tak, można skarżyć się jaka to zła Rada Miasta i dobry Prezydent. Czekam na program wyborczy Pana Prezydenta, już raz mnie oszukał, przy poprzednich wyborach obiecał, że nie będzie więcej zadłużał miasta. A zadłuża dalej, także jestem ciekaw co teraz wymyśli. W każdym razie, mój głos stracił. Ale urzędnicy i ich rodziny zagłosują na obecnego Prezydenta i znów będzie to samo, równa pochyła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mpk napisał:
cieszcie sie bo w tzw lublinie jak chcesz bilet 24 godzinny to wyskakuj z 11 zł a wy macie za 6
To faktycznie drogo macie w Lbn, już w Wawie jest taniej kupić bilet dobowy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy u nas zawsze musi być inaczej niż na całym świecie?!? W każdym normalnym kraju, w każdym autobusie, jest automat na pieniądze, który zlicza przygotowane wcześniej drobne. Jeżeli tych drobnych jest wiecej niż potrzeba, wydaje pokwitowanie, które można później wykorzystać. Ale z reguły ludzie sami przygotowują odliczoną ilość pieniedzy. Kierowca ma prowadzić autobus, a nie zajmować się pieniedzmi. Nikt, poza uprawnionymi osobami, nie ma prawa dostępu do pieniędzy, które są zliczane w automacie do ich przyjmowania. Oczywiście, poza takim automatem, który, jest przy wejściu, obok kierowcy, mogą pozostać kasowniki, ale nie jest to konieczne (wówczas, wejście do autobusu tylko obok kierowcy). Świat się z nas śmieje, że stwarzamy sobie problemy, o których, gdzie indziej, nikt nawet nie wie. A tak, poza tym, zlikwidować te komusze przedsiębiorstwa i komunikacje sprywatyzować i oddać w prywatne ręce. To i busy będą nowoczesne (takie wtedy prezydent będzie miał wymagania - w odróżnieniu od wymagań obecnych) i przejazd bedzie przyjemniejszy. A przede wszystkim, będzie coś takiego jak konkurencja (ceny?) i szacunek dla pasażera, o którym teraz możemy zapomnieć. Precz z pks-owa komuną! Oby jak najszybciej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: