Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Gminie Terespol jest tak samo jak w innych gminach

Utworzony przez alfa, 25 stycznia 2009 r. o 13:54
głos napisał:
Tu nigdy nie bedzie zgody co do wójta .Czytając te wszystkie wypowiedzi myśle ze ludzie chcą poprostu go zmienic i dac szanse komu innemu.
ale zgody co do czego ? jakie są zarzuty ? czy stawiając na szali to co zostało w gminie zrobione , az drugiej strony pomówienia z których i tak nic nie wynika mamy wybrać to drugie? czy aż tak boli czyjś sukces ? oczywiście łatwo jest krytykować ,oskarżać pozostając osobą anonimową. ale czy znacie lepszą sprawdzoną kandydaturę na wójta?jeśli znacie kogokolwiek w powiecie(zaryzykuję wjewództwie!) kto pozyskał dla swojej gminy wyższe fundusze z ue,kto zbudował lepszą sieć dróg,kto otrzymał tyle tytułów w skali kraju,kto zapraszany jest do lublina na sesję sejmiku aby uczyć innych pozyskiwać fundusze?! jeśli znacie kogoś takiego sam pierwszy w przyszłych wyborach nie zagłosuję na iwaniuka. ale nie znacie ! chodzi o tylko o to aby mu dokopać bo mu się udaje ! taki jest zawistny typowy polski charekterek! zamiast wesprzeć w działaniu,pomyśleć co by tu jeszcze zrobić dla gminy to nie! rzućmy mu kłody pod nogi !może się wywróci ale będzie ubaw! przeraża mnie to ! naprawdę z takim człowiekiem chciałoby sie pracować i wspierać go w inicjatywach,byłaby to sama przyjemność choćby w imię tego czego w tej naszej kiedyś biednej,zaściankowej gminie dokonał.dziś chwalimy się naszą gminą przed innymi.czyż nie ? a komu to mamy dać szansę ? proszę wymienić z nazwiska tych samorządowych ekspertów ekonomistów ! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będziemy płakac jak Iwaniuka zabraknie, normalnie wszyscy popelnią zbiorowe sepuku.Toż to zwykły ch... który nikomu nie daje dojśc do głosu . Palant nazbieral dookoła siebie dewot i czaruje. tylko czym??? A nazwiska to sie pojawią w swoim czasie bo teraz to wy czerwoni byście wychlostali i opluli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos prawdy- brrrr napisał:
Ale będziemy płakac jak Iwaniuka zabraknie, normalnie wszyscy popelnią zbiorowe sepuku.Toż to zwykły ch... który nikomu nie daje dojśc do głosu . Palant nazbieral dookoła siebie dewot i czaruje. tylko czym??? A nazwiska to sie pojawią w swoim czasie bo teraz to wy czerwoni byście wychlostali i opluli.
oj,będziecie płakać z tym się zgodzę, a sepuku drogi panie popełniało sie indywidualnie nie z rozpaczy tylko jako skutek pochańbienia. zdziwiło mnie jedynie że wie pan przez jakie ch piszemy ch... bo jest napisane poprawnie. co do dewot to rzeczywiście sporo pań w podeszłym wieku rzeczywiście powinno dać sobie spokój z funkcjami publicznymi(sołtys,radny) bo nic nie wnoszą a wręcz krzywdzą swoje miejscowości. proponuję im skupć swą działalność wokół kółek różańcowych i tp.... a nie piastując funkcje publiczne nie zajmować się sprawami istotnymi. a co do tych nazwisk co to mają się pojawić.... he he nawet wam wstyd podać kogokolwiek bo wywołałoby to jedynie śmiech. na iwaniuka macie merytoryczny argument że jest ch i tyle..... to żałosne........ podajcie choć jedno nazwisko a inni zmieszają je z błotem bo znajdą 100 powodów aby coś wytknąć. także proszę o konkrety a nie dyrdymały na poziomie podstawówki .nie wiem zieloni,fioletowi,czerwoni czy poprostu żałośni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolność słowa i wyboru to nam gwarantuje konstytucja.za komuny głosowaliśmy na jedną partie . droga p.K. jeżeli ktoś bezprawnie łączy dwa stanowiska i jest w bliskiej zarzyłości z wójtem to ok??? .siedzisz po uszy w gównie tylko jeszcze o tym niewiesz ale twoje dzieci i wnukowie będą spłacać rządy iwaniuków i jemu podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do głosu prawdy Jak jesteś taki odważny i ganisz za to że anonimowo piszą ludzie to sam zrób przykład i podpisz się . Nie osądzaj skoro sam taki jesteś . Pozdrowienia z gmin zawładniętych zieloną mafią. Nie dajmy się i walczmy z nimi . Nawet jak gadaj na was że anonimowo to be . Nie martwcie się , to znak że forum ma moc i oni się go boją. Trzymajcie się precz z koniczynką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolność słowa i wyboru to nam gwarantuje konstytucja.za komuny głosowaliśmy na jedną partie . droga p.K. jeżeli ktoś bezprawnie łączy dwa stanowiska i jest w bliskiej zarzyłości z wójtem to ok??? .siedzisz po uszy w gównie tylko jeszcze o tym niewiesz ale twoje dzieci i wnukowie będą spłacać rządy iwaniuków i jemu podobnych PSL-owcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te złośliwości "niby dobrze poinformowany człowieku", przecież zapewne dobrze wiesz ,że wójt zawsze był i jest bezpartyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biskup siedlecki tez jest bezpartyjny ...????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz wójt to kabotyn i pozer. Czas na zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nieszczęśliwi w swej zgryzocie !!!!!!!!!!!!!!!! prosiłem już dwukrotnie,ale bez odzewu ! poproszę po raz trzeci ! o rzeczowe argumenty przemawiające za brakiem kompetencji u wójta ?! czy ktokolwiek z was zawistnych i zazdrosnych ludzi wysili się choćby na odrobine myślenia i poda mi takie (tylko konkretne ) argumenty. bez "ambitnych" wypowiedzi w prymitywnym stylu jak powyżej. wyzywam was na wojnę na rzeczowe argumenty i proszę aby ludzie bez ukończonej szkoły podstawowej którzy nie rozumieją określenia "rzeczowy" nie brali udziału w dyskusji bo chyba nie o to chodzi aby się uwsteczniać. p.s pan który pisze o osądzaniu - kogo i gdzie osądzałem? w przeciwieństwie do innych w punktach przedstawiłem konkrety a nie bzdury i co ? cisza i potem kolejne płytkie wypowiedzi spod budki z piwem. czekam na konkretnych ! są tacy? bo naprawdę może ktoś mi otworzy oczy ? chciałbym wiedzieć co boli innych i td... ale proszę o konkrety a nie bzdety....(rym niezamierzony>>) pozdrawiam i czekam na odważnych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jestes przy władzy to wszystko mozna .nawet gdy przez okres ok 2 lat okradana jest szkoła a puzniej z kogos robi sie wariata i po sprawie.mam pytanie dlaczego nie zostal pociagniety do odpowiedzialnosci p. romaniuk jako dyrektor szkoly??? i jak mozna mu zaufac ???? czy z jego polecenia dyr. osrodka kultury w terespolu jest p.r korneluk????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kto modernizuje linie elektryczną ????? 2 kto zasiada w komisji budzetowej ????? 3kto jest od remontów w gminie ???? 4 kto zajmuje się ...zywieniem w szkołach Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania ? a jakim cudem radny z Samowicz nie wygrał u siebie wyborów ale,,,, zyskał poparcie Małaszewicz -czy to nie żałosne -Co wy tam nie macie swoich?? a co było z wyborami w Koroszczynie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż ,prosiłem o konkrety i juz trochę lepiej... światełko w tunelu .. o co chodzi z tą konserwacją ,żywieniem,remontami i td ? czyżby nie było ogłoszonych przetargów ? jeśli tak to oczywiście trzeba to sprawdzić,chyba że ktoś ma jakieś konkretne informacje.ja osobiście nie wiem. a o komisji budżetowej to chyba informacji może przedstawić gmina... zresztą jeśli ktoś jest oficjalnym, konserwatorem gminnym czy firmą wykonującą remonty to takie informacje powinny być ogólnodostępne. i są (czyt.biuletyn) .wiem że w kobylanach praktycznie 100% remontów wykonuje eko-bug, spółka jest w 100% własnością gminy. a-ha głos prawdy był i jest jeden....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos prawdy napisał:
o nieszczęśliwi w swej zgryzocie !!!!!!!!!!!!!!!! prosiłem już dwukrotnie,ale bez odzewu ! poproszę po raz trzeci ! o rzeczowe argumenty przemawiające za brakiem kompetencji u wójta ?! czy ktokolwiek z was zawistnych i zazdrosnych ludzi wysili się choćby na odrobine myślenia i poda mi takie (tylko konkretne ) argumenty. bez "ambitnych" wypowiedzi w prymitywnym stylu jak powyżej. wyzywam was na wojnę na rzeczowe argumenty i proszę aby ludzie bez ukończonej szkoły podstawowej którzy nie rozumieją określenia "rzeczowy" nie brali udziału w dyskusji bo chyba nie o to chodzi aby się uwsteczniać. p.s pan który pisze o osądzaniu - kogo i gdzie osądzałem? w przeciwieństwie do innych w punktach przedstawiłem konkrety a nie bzdury i co ? cisza i potem kolejne płytkie wypowiedzi spod budki z piwem. czekam na konkretnych ! są tacy? bo naprawdę może ktoś mi otworzy oczy ? chciałbym wiedzieć co boli innych i td... ale proszę o konkrety a nie bzdety....(rym niezamierzony>>) pozdrawiam i czekam na odważnych !
Nie obrażaj ludzi bez wykształcenia, bo czasem są więcej warci niż ci co porobili magistrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to są w gminie terespol tacy którzy nie ukonczyli nawet szkoły podstawowej ? - czyli istnieje w gminie terespol .......?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie obrażaj ludzi bez wykształcenia, bo czasem są więcej warci niż ci co porobili magistrów.
NIKOGO NIE CHCIAŁEM OBRAZIĆ TYLKO PROSIĆ O POWSTRZYMANIE SIĘ Z WYPOWIEDZIAMI OSOBY KTÓRE NIE MAJĄ NIC KONKRETNEGO DO POWIEDZENIA.CHYBA TO OCZYWISTE.A PONADTO CHCĘ UNIKNĄĆ ROZMÓW NIE NA TEMAT...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosie prawdy - chcesz zdominowac te forum ale wiedz ze rzadzic to mozesz u siebie na podworku .a pozatym moze sie przedstawisz to bysmy wiedzieli czy mamy doczynienia z osobą kompetetna..i nie obrazaj nikogo to nie przystoi osobie tak wykształconej . w kobylanach jest szczelnica ciekawe czy kozystaja zniej mieszkancy czy elita powiatowa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF JEST MOCNY I Z TAKĄ AGRESYWNĄ ZARAZĄ SOBIE PORADZI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRZYSZTOF JEST MOCNY I Z TAKĄ AGRESYWNĄ ZARAZĄ SOBIE PORADZI ................................................................................ ................................................................................. ..........................................NAPISAŁ R. ZAŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KRZYSZTOF JEST MOCNY I Z TAKĄ AGRESYWNĄ ZARAZĄ SOBIE PORADZI ................................................................................ ................................................................................ . ..........................................NAPISAŁ R. ZAŃ
PUDŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...