Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Małaszewiczach przy Policji i Straży Granicznej piją piwo w miejscu publicznym

Utworzony przez Przyjezdny, 16 maja 2011 r. o 15:27
W ostatnią niedzielę byłam w Małaszewiczach i ze zdumieniem oglądałam gremialne picie piwa nie tylko w miejscu publicznym , ale i na terenie jakiegoś zakładu pracy.Była tam również Policja i Straż Graniczna. W moim mieście za picie piwa w miejscu publicznym, a nawet za zapalenie papierosa dostaje się słony mandat.Tam na wschodzie mają chyba inne prawo, albo mają je w nosie, bowiem na tej imprezie był lokalny burmistrz z jakimś tam posłem i pewnie im wszystko wolno.Takie to państwo prawa ze swoimi stróżami jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żeby było śmieszniej to miasto urządza picie piwa w gminie, im zostało się już tylko upić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjezdny napisał:
W ostatnią niedzielę byłam w Małaszewiczach i ze zdumieniem oglądałam gremialne picie piwa nie tylko w miejscu publicznym , ale i na terenie jakiegoś zakładu pracy.Była tam również Policja i Straż Graniczna. W moim mieście za picie piwa w miejscu publicznym, a nawet za zapalenie papierosa dostaje się słony mandat.Tam na wschodzie mają chyba inne prawo, albo mają je w nosie, bowiem na tej imprezie był lokalny burmistrz z jakimś tam posłem i pewnie im wszystko wolno.Takie to państwo prawa ze swoimi stróżami jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Pani radzę odwiedzić SEJM RP tam sprzedają i piją alkohol,to może nie bedzie pani taka zbulwersowqana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie społeczeństwo takie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego nie potrzebujemy do picia piwa żadnych POlityków, to nie nasza bajka ,jeżeli tylko tyle potrafią. Zaraz będzie jubileusz szkoły średniej i Dzień Dziecka .Mam nadzieję ,że to nie ograniczy się jedynie do publicznego pijaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z POlityką i POlitykami, piwo mogą nam postawić , ale bez zobowiązań, my w Małaszkach swój rozum mamy i nie damy się nabrać na piwo.A te pseudoo działacze niech nie oszukują ludzi ,że piwo fundują za własne. Podszyli się pod gminę by wyłudzić pieniadze, no i POd zainteresowany6ch POlityków. A FUJ!@!Q!!!!!!!!!!! precz z POlityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny napisał:
Precz z POlityką i POlitykami, piwo mogą nam postawić , ale bez zobowiązań, my w Małaszkach swój rozum mamy i nie damy się nabrać na piwo.A te pseudoo działacze niech nie oszukują ludzi ,że piwo fundują za własne. Podszyli się pod gminę by wyłudzić pieniadze, no i POd zainteresowany6ch POlityków. A FUJ!@!Q!!!!!!!!!!! bzdury piszesz precz z POlityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjezdny napisał:
W ostatnią niedzielę byłam w Małaszewiczach i ze zdumieniem oglądałam gremialne picie piwa nie tylko w miejscu publicznym , ale i na terenie jakiegoś zakładu pracy.Była tam również Policja i Straż Graniczna. W moim mieście za picie piwa w miejscu publicznym, a nawet za zapalenie papierosa dostaje się słony mandat.Tam na wschodzie mają chyba inne prawo, albo mają je w nosie, bowiem na tej imprezie był lokalny burmistrz z jakimś tam posłem i pewnie im wszystko wolno.Takie to państwo prawa ze swoimi stróżami jego.
w miejscu publicznym? tzn na przystanku? w tramwaju? czy moze w szkole? tu na wschodzie szlachcianko za dychę udającą migrantkę z zachodu tez się karze za podobne wykroczenia , niemniej w miejscach organizowania imprez nawet na twoim zachodzie mozna pic piwo i palic papierosy bowiem na łąkach nie wyznacza się palarni, ani piwnych ogródków -które notabene tez są miejscem publicznym a, jednak tam mozna -czyż nie? to była impreza i tam piwa po pierwsze nie sprzedawano(w przeciwieństwie do innych podobnych miejsc równiez na terenie gminy) a po drugie o jakim miejscu pracy mówisz? byłas na imprezie jako przyjezdna i zobaczyłaś tam i ...[b][i]lokalnego[/i][/b] burmistrza -to chyba słowo zapożyczone z zachodu? i posła jakiegoś tam ale wiedziałaś że posła-cóż wiesz czym jest ten wpis? zwykłym szczekaniem i opluwaniem innych!-a swoją drogą po co tam w ogóle poszłaś? co ciebie tam ciągnęło? poseł ten jakis czy lokalny burmistrz? czy może owe piwo sprzedawane w miejscu pracy? -ale pieniacz z ciebie -ale podobno tylko pusty dzwon dzwoni- rozumiesz aluzję? czy u was na zachodzie to nie jest znane powiedzenie? -cieszysz się z takiego ujadania na innych? masz z tego przyjemność? gratuluje zajadłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfa napisał:
w miejscu publicznym? tzn na przystanku? w tramwaju? czy moze w szkole? tu na wschodzie szlachcianko za dychę udającą migrantkę z zachodu tez się karze za podobne wykroczenia , niemniej w miejscach organizowania imprez nawet na twoim zachodzie mozna pic piwo i palic papierosy bowiem na łąkach nie wyznacza się palarni, ani piwnych ogródków -które notabene tez są miejscem publicznym a, jednak tam mozna -czyż nie? to była impreza i tam piwa po pierwsze nie sprzedawano(w przeciwieństwie do innych podobnych miejsc równiez na terenie gminy) a po drugie o jakim miejscu pracy mówisz? byłas na imprezie jako przyjezdna i zobaczyłaś tam i ...[b][i]lokalnego[/i][/b] burmistrza -to chyba słowo zapożyczone z zachodu? i posła jakiegoś tam ale wiedziałaś że posła-cóż wiesz czym jest ten wpis? zwykłym szczekaniem i opluwaniem innych!-a swoją drogą po co tam w ogóle poszłaś? co ciebie tam ciągnęło? poseł ten jakis czy lokalny burmistrz? czy może owe piwo sprzedawane w miejscu pracy? -ale pieniacz z ciebie -ale podobno tylko pusty dzwon dzwoni- rozumiesz aluzję? czy u was na zachodzie to nie jest znane powiedzenie? -cieszysz się z takiego ujadania na innych? masz z tego przyjemność? gratuluje zajadłości
Tam na wschodzie mają swoje prawo lokalne i nie musi być kompatybilne z pozostałą częścią kraju. Może tam nie ma POlicjantów, bo to zubożały wostok i każdy robi co chce. Czełowiek od człowieka mieszka milę dalej i tam gdzie oszczep zabije tyle jego.A impreza była na ulicy, kłopot był z przejazdem przez te zamieszanie typu łubu-dubu, niech tam żyje jakiś prezes niby klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajcun napisał:
Tam na wschodzie mają swoje prawo lokalne i nie musi być kompatybilne z pozostałą częścią kraju. Może tam nie ma POlicjantów, bo to zubożały wostok i każdy robi co chce. Czełowiek od człowieka mieszka milę dalej i tam gdzie oszczep zabije tyle jego.A impreza była na ulicy, kłopot był z przejazdem przez te zamieszanie typu łubu-dubu, niech tam żyje jakiś prezes niby klubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale masz znak rozpoznawalny -te twoje wpisy z łubu-dubu sa wręcz przeurocze -tylko jakoś nie widzę ani riposty do cytatu który przytoczyłes-po co więc go przytaczałeś?? ani nic mądrego tylko te łubu- dubu jest na miarę wschodu -bo tu udajesz że jesteś z ...zachodu czy jak? -śmieszy mnie to i to bardzo bo niby jesteś nie stąd, bo piszesz tam na wschodzie mają swoje prawa, ale w tym czasie co była impreza to byleś jednak na wschodzie i to w Małaszewiczach -cóż było chyba fajnie skoro było tak tłumnie jak piszesz - a skoro było tłumnie to zadaj pytanie dlaczego ktoś utrudniał i nie zadbał aby nie dokuczać tylko dać miejsce na parking, dac dobre miejsce na imprezę -skoro tak tłumnie ludzie przybyli czyli świadczy to o takiej potrzebie społeczności - bo chyba nie byli tam sami organizatorzy ?czyli to nie była zwykła schadzka kilku osób -tak? jajcunie -łubu dubu -na wszystkich forach dot. gminy się pojawiasz gościu udającego pana z zachodu broniącego jednego a kpiąc z innych - cóż , może ci za to ktoś płaci - jedno jest pewne - łubu-dubu jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...