Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Międzyrzecu Podlaskim znowu można organizować kondukty pogrzebowe

Utworzony przez Gość, 7 października 2009 o 17:06
ja tam nie chce być złośliwy ale jak sie któremuś zemrze a to pewne na 100% to niech go wiozą byle szybko a innym według uznania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i widzicie kogo wybraliscie na burmistrza a przewodniczacy rady to druga inszosc
0
Gość napisał:
ja tam nie chce być złośliwy ale jak sie któremuś zemrze a to pewne na 100% to niech go wiozą byle szybko a innym według uznania.
Jak się komuś zemrze, to mu jest wszystko jedno, czy go wiozą szybko i bez procesji, czy go wiozą wolno z procesją i wkurzającymi się innymi użytkownikami drogi za nimi. Bywam regularnie w Międzyrzecu od niedawna i uważam, że te kondukty przez miasto to egzotyczny zwyczaj; były ok, gdy konie stanowiły podstawę komunikacji, a teraz trącą myszką.
0
Gość napisał:
Jak się komuś zemrze, to mu jest wszystko jedno, czy go wiozą szybko i bez procesji, czy go wiozą wolno z procesją i wkurzającymi się innymi użytkownikami drogi za nimi. Bywam regularnie w Międzyrzecu od niedawna i uważam, że te kondukty przez miasto to egzotyczny zwyczaj; były ok, gdy konie stanowiły podstawę komunikacji, a teraz trącą myszką.
Memento mori - pamiętaj o śmierci.
0
Co wam pryesykadzaja te kondukty? W koncu jest to ostatnie pozegnanie, nie macie w ogole serca dla innych.miedzyrzec to nie jest warszawa ze jest niewiadomo jaki ruch, a jak sie komus spieszy to do dyspozycji jest jeszcze obwodnica.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: