Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W podłodze bagażnika ukrył papierosy

Utworzony przez Gość, 21 marca 2013 r. o 14:42
3,7 tysiąca wpłaca od ręki bez bólu? To na biednego nie trafiło, nie ma co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w co drugim aucie przekraczającym granicę wschodnią są przemycane fajki ale tego nie widzą lub nie chcą widziec leniwi celnicy! wiem bo sam często to robie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic u nas na wiosce też jest taki " Pomysłowy Dobromir" co jeździ na granicę. Ten nasz wioskowy "Pomysłowy Dobromir" miał nadwyżkę fajek i bojąc się nalotu służb mundurowych zakopał paczki w szmacianych workach i przykrył to wszystko pryzmą drewna na opał.Pojebowi fajki zawilgotniały i 3.5 tys. paczek poszło wpizdu Podobno teraz suszy i sam z rodziną te gówno pali. Ale teraz już chyba zmądrzał bo wynajął stancję i tam składuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Mieszkaniec Lublina- i po co się tym chwalisz? złapali to złapali myślę że Ty tez nie raz byłeś na jamie, nie co drugi a każdy samochód wiezie jakąś fajkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w podobny sposób wożę też chowam w podłodze ale mam bardziej wyrafinowana skrytkę.Jeszcze nie wyczaili a jak wyczają to mam jeszcze dwa stare złomy w których też mam porobione schowki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymitrij nie wykazał się innowacyjnośćią .Za młody .Ni eprzeszedł szkolenia w KGB.Szkoda mi ,że nic nie zarobiłęś .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...