Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym szpitalu WOŚP kupiła sprzęt za 4 mln zł. "Wyniki lecznicze mówią same za siebie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Może doktor Haidar, powinien leczyć w prywatnej klinice, a nie państwowym, światopoglądowo neutralnych, Szpitalu? Swoją drogą słabo wygląda proletariusz w dużym, czarnym mercedesie.. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba się to szukać innego szpitala. Nie o poglądy polityczne czy przynależność tu chodzi a o to jakim jest fachowcem w swojej dziedzinie. Skoro potrafi leczyć i robi to dobrze to w zupełności wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było się kształcić, skończyć studia medyczne to również jeździłbyś może nie tylko mercedesem ale i rolls roycem a nie zazdrościć tym, co mają więcej niż ty kiedykolwiek będziesz miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabe to jest co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabe to jest co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma informacji artykuł sponsorowany??? Jak też bym tak chciał aby za darmo o mojej firmie pisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu orkiestra kupiła sprzęt. I co z tym sprzętem zrobiła? To pytanie do Pani Eweliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie ale jak trzeba życie ratować to pierwsi lecicie i korzystacie. Hipokryci pisowscy. Niech wam wasz ukochany prezes razem z ojcem z Torunia zasponsoruje tyle sprzętu żeby żadna orkiestra już nie była potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie krytykuję Owsiaka, kibicuję mi od pierwszego finału, ale Pani Dziennikarka dała taki tytuł, żełeb urywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Narzekacie ale jak trzeba życie ratować to pierwsi lecicie i korzystacie. Hipokryci pisowscy. Niech wam wasz ukochany prezes razem z ojcem z Torunia zasponsoruje tyle sprzętu żeby żadna orkiestra już nie była potrzebna.
teraz mamy 500+ i te pieniądze winny być przeznaczenie na sprzęt i leczenie chorych a nie placi się młodym zdrowym za seks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pieniądze to jedynie patologia się rozmnaża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak trzymać Panie Doktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo Twoja firma do d..udy  i tyle. A co do tego merca czarnego, zarobił to ma , ja zarobiłem na syrenkę i też sie cieszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanko: co jest w Białej Podlaskiej zasponsorowanego przez Caritas? Bo poza wiecznym "daj" niczego z ich strony nie widziałem/ doświadczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pytanko: co jest w Białej Podlaskiej zasponsorowanego przez Caritas? Bo poza wiecznym "daj"  niczego z ich strony nie widziałem/ doświadczyłem.
Jaki jest związek tytułowej jakości leczenia w bialskim szpitalu z datkami na Owsiaka (ponad 50% do jego prywatnych inicjatyw)? A tym bardziej żebraka ogólnoposlkiego, wykorzystującego do żebrania dzieci - z działalnością Caritas? Nie mam nic do samochodów i samego Doktora - pisałem, że komunista, socjalista i przepych, to nie korespondują ze sobą. Trzeba się zdecydować, jeśli się promuje określone idee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...