Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wakacje w mieście dla dzieci

Utworzony przez Monia, 28 maja 2012 o 10:29
Polecam Półkolonie w mieście z Fit Kid Studio dla dzieci w klasach 1-3. Jeśli w wakacje pracujesz i nie masz co zrobić z dzieckiem to jest idealna sprawa dla Ciebie. Dużo zabawy, sportu, śmiechu i ekstra rozrywka dla dzieci. http://www.fitkidstudio.pl/index.php/wakacje-w-miecie.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak najbardziej potwierdzam. Super sprawa. Dzwoniłem i dowiedziałem się że dogrywane są kolejna atrakcje a lista ze strony będzie jeszcze aktualizowana. Mój Kacper wybiera się na dwa turnusy
0
Córka była z Fit Kid Studio zimą na półkoloniach. Zarówno ona jak i ja jesteśmy mega zadowolone. Wieczorami przez godzinę opowiadała co fajnego robili po czym zmęczona ale zadowolona kładła się spać. Chciałam dodać że wychowawcy mają niesamowite podejście do dzieci. Polecam zajęcia Fit Kid oraz półkolonie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: