Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele

Utworzony przez Tomm, 6 stycznia 2010 o 18:09
...
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2010 o 20:55
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tomm napisał:
Sala znajduje się w hotelu "ROTA" przy ul. Dokudowskiej 6-8 w Białej Podlaskiej. Zaliczka została wpłacona w kwocie 1000 zł. Rezygnujemy z ww. terminu z powodu przełożenia daty ślubu na kwiecień. Możemy też polecić kamerzystę, zespół i fotografa, którzy mieli być u nas. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 506082929 lub e-mail: sawicki.tomaszz@gmail.com . Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji.
Puknij się w łep
0
czemu ? uwazam ze wszedzie warto sie zapytac
0
Widocznie q3 to kretyn,którego żona wali po rogach i ma nie smak do takich ogłoszeń!
0
Co Tomm wpadka przyspieszyła
0
Gratulacje! Wątek się rozwija:) Trochę jednak ryzykowne jest dawanie ogłoszeń na forum?
0
Widzisz Tomm taniej było pójść na dziwki a teraz zaliczka przepadnie! Co ten "wacek" cie kosztuje chłopie
0
nie wpadka a wyjazd za granice. Wiec na nic wasze prowokacje barany :/
0
Koniczynka Ty za swoją głupotę też niedługo zapewne zapłacisz. Skoro nie potrafisz się sensownie wypowiedzieć na określony temat to się nie wypowiadaj wcale.
0
A oboje wyjeżdżacie?
0
może żona zostanie w domu ?
0
wanie dlatego pytałem za parę ojro chnie się zaopiekuje
0
haha ja pier***e te forum przez takich imbecyli jak wy schodzi na psy... różni ludzie czytaja i może akurat ktoś kto zauważy komuś przekaże a ta osoba sie do nich zgłosi... jesteście żalośni małolaci :/
0
kajoi napisał:
haha ja pier***e te forum przez takich imbecyli jak wy schodzi na psy... różni ludzie czytaja i może akurat ktoś kto zauważy komuś przekaże a ta osoba sie do nich zgłosi... jesteście żalośni małolaci :/
ma 87 lat i stwierdzam że to ty i Tomm jest żałosny bo zamiast się żenić wyjeżdza na białoruś za chlebem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: