Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wesele w Panoramie Podlask

Utworzony przez Gość100, 12 lutego 2011 o 11:57
Witam, czy miał ktoś przyjemność bycia na weselu bądź przyjęciu w Panoramie Podlaskiej w Międzyrzecu, pytam bo zbliża się małymi krokami termin mojego ślubu i chcielibyśmy zamówić już jakąś salę a nie słyszałąm jeszcze opinii o tejże sali?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość100 napisał:
Witam, czy miał ktoś przyjemność bycia na weselu bądź przyjęciu w Panoramie Podlaskiej w Międzyrzecu, pytam bo zbliża się małymi krokami termin mojego ślubu i chcielibyśmy zamówić już jakąś salę a nie słyszałąm jeszcze opinii o tejże sali?
Sylwester był tragiczny nie polecam.
0
PiS ma tam spotkania swoje, więc pewnie Jarek na ścianach wisi.
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=kkKgcSbnm-g&feature=related[/media]
0
POlecam Hesperus a nie Panorame bylem w dwóch lokalach na imprezie i Hesperus wypada o wiele korzystniej
0
Ale menu jest kiepskie czy ogólnie atmosfera? Lokal wygląda na ciekawe miejsce!
0
Słyszałem, że na ten rok nie ma już wolnych terminów, a lokal jak najbardziej OK.
0
mogę wynająć stodołę w Berezie jest lepsza od tej panoramy
0
A gdzie w tym czasie będziesz mieszkał?
0
jasio napisał:
ile chcesz za wynajęcie?
0
zainteresowana napisał:
ile chcesz za wynajęcie?
dwie flaszki i coś na zagrychę
0
jasio napisał:
Hospodi pomyłuj
0
Czy można oczekiwać na tym forum normalnych odpowiedzi....???
0
Nie mozna oczekiwac normalnych wypowiedzi na forum ktore jest niemoderowane - kazdy pisze co chce. Forum to nie wymaga wczesniejszej rejestracji, wiec kazdy deb***l wpada i pisze co chce. Np. test. Na normalnym forum by to zsotalo wywalone w godzine, lub jakbym napisal to w nocy, to rano: góówno, jebacc, ku***ica mnie bierze czytajac takie foróm, róm.
0
sdffg napisał:
Nie mozna oczekiwac normalnych wypowiedzi na forum ktore jest niemoderowane - kazdy pisze co chce. Forum to nie wymaga wczesniejszej rejestracji, wiec kazdy deb***l wpada i pisze co chce. Np. test. Na normalnym forum by to zsotalo wywalone w godzine, lub jakbym napisal to w nocy, to rano: góówno, jebacc, ku***ica mnie bierze czytajac takie foróm, róm.
Nie dorabiaj ideologii = zwykły cham jesteś.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: