Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie szkolne świeto w mieście

Utworzony przez Bialczanin, 14 września 2008 r. o 19:14
Byłem na tym zjeździe, wydano mnóstwo pieniędzy z budżetu miasta, z naszych podatków a kto się zjechał? Ludzie o których kulturze można by wiele powiedzieć, ale złego tylko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mów ! czekamy ! ja nie byłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiego budżetu? Budżet to opłata 200 zł od osoby która trzeba było zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, jasne,...ciekawe, czy wpisowe płacił komitet organizacyjny? a może ...zarobił na tym prywatnie???tyle oragnaizacji ot,tak ku chwale Plater i Karszewskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha. Z jakiego budżetu miasta?!!! Z jakich podatków?!!!! Człowieku!? Jak nie wiesz, to nie pisz bzdur. Zjazd został zorganizowany z pieniędzy, które zapłacili absolwenci. I tak jest od zawsze. Chcę uczestniczyc, to płacę i biorę udział. Oj!! Trzeba wnikliwiej badac sprawę zanim się coś o niej napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to przeliczmy: 3 dniowa impreza dla tysiąca iluś tam osób za 200 zł od osoby... w tym całonocna impreza w Roskoszy - to musiało mieć dofinansowani z budżetu miasta. Szkoda, że nikt się mieszkańców nie pyta, a większość absolwentów tych szkół i tak nie poszła. A ja z podatków zapłaciłem za imprezę, aby na zdjęciach oglądać gębę Abramowicza, Godlewskiego i Tucznika z Tucznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś chyba jest zazdrosny... ciekawe o co... Co do organizatorów. Organizatorzy/opiekunowie zawsze mają "wjazd" za darmo - to im się chyba należy. Wyobrażasz sobie organizować imprezę i samemu sobie wpłacać kasę? Oni może nie włożyli w to swoich własnych środków finansowych ale zaangażowali się w przygotowania, a to wszystko kosztem ich wolnego czasu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaa....i kosztem innych ludzi ..............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nagłośnienie impresy a samochody osrodków kultury które jeżdziły a pracownicy osrodków kultury którzy impreze przygotowali? Czy osrodek kultury wystawił rachunek czy robił to charytatywnie? Nie byłe nie wiesz to nie pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...