Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiesław Panasiuk w dziesiątce najlepszych wójtów

Utworzony przez Gość, 15 lutego 2009 r. o 21:35
Gratuluję wójtowi tego wyróżnienia Mieszkańcom naszego powiatu żal było 2zł by głosować na naszego wójta! Na naszym terenie króluje tylko zazdrość i zawiść Kiedy nasi "katolicy" zaczną się stosować do przykazań i na forach skończą pisać kompromitujące nasz region posty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom naszego powiatu żal było 2zł by głosować na naszego wójta! Na naszym terenie króluje tylko zazdrość i zawiść Kiedy nasi "katolicy" zaczną się stosować do przykazań i na forach skończą pisać kompromitujące nasz region posty ? [/quote] Zgniliznę trzeba tępić a nie promować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesiek fajny chłop, dużo dobrego robi. Szkoda tylko, że Jurek z powiatu jego nazwisko szarga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poparcie dla wójta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poparcie dla wójta!
Parcie na wójta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszkańcom naszego powiatu żal było 2zł by głosować na naszego wójta! Na naszym terenie króluje tylko zazdrość i zawiść Kiedy nasi "katolicy" zaczną się stosować do przykazań i na forach skończą pisać kompromitujące nasz region posty ?
A żal, że nie mogę zobaczyć Twojej gęby. Ty też pewnie żałujesz, że jej nie widać....ale z innego powodu. Twój kandydat nie wygrał bo skrobigarczki pożałowały 2zł. A czy wiesz kolego, że to wartość jednego chleba i niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. To efekt Waszej pracy panowie. Żałośni jesteście zieloni towarzysze!!! .... Trafiony zatopiony???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
A żal, że nie mogę zobaczyć Twojej gęby. Ty też pewnie żałujesz, że jej nie widać....ale z innego powodu. Twój kandydat nie wygrał bo skrobigarczki pożałowały 2zł. A czy wiesz kolego, że to wartość jednego chleba i niektórzy nie mogą sobie na to pozwolić. To efekt Waszej pracy panowie. Żałośni jesteście zieloni towarzysze!!! .... Trafiony zatopiony???
Sądzę, że nie zobaczysz mojej "gęby". Wiem, że 1 sms ( 2 zł) to wartość bochenka chleba. Wiele osób może sobie na to pozwolić. Jestem panią nie panem . Do żadnego ugrupowania nie należę. W statki nie grywam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę, że nie zobaczysz mojej "gęby". Wiem, że 1 sms ( 2 zł) to wartość bochenka chleba. Wiele osób może sobie na to pozwolić. Jestem panią nie panem . Do żadnego ugrupowania nie należę. W statki nie grywam
Przepraszam ale dalej się upieram, że pieniądze można było użyć lepiej i mądrzej... Biedy wokół wiele i jedyni co sobie chwalą te czasy i tych ludzi to osoby "smakujące konfitur". Jeśli ktoś ma stałą i niezłą pracę - najlepiej w okolicach samorządu lub bezpiecznej budżetówki - to ma się dobrze. Inni czasami klepią biedę.... Widziała ją pani kiedyś ...zza biurka? Żegnam, niech Pani spróbuje za rok. Mam nadzieję, że nie zrobi sobie Pani odcisków od tego sms-owego wariactwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...