Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieżę przy lotnisku w Białej Podlaskiej dewastują wandale

Utworzony przez Stefan, 16 maja 2011 r. o 11:20
Nie rzetelne informacje, żadnego radaru tam nigdy nie było !!! Już na Pulsie pisałem że to bzdura! Zanim wieżę ukończono już było wiadomo że jednostka zostanie rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wieżę i teren należało zadbać wcześniej, kiedy przedstawiało to jakąś wartość. Teraz jest to tylko kolejny kawałek gruntu i kilkanaście ton żelastwa - chodzi o "komin" wieży - nie przedstawiające dla drobnych (podkreślam) złodziei żadnej wartości. To jest jedynie lokalna atrakcja, która prawdopodobnie niedługo zniknie. Pozostaje czekać aż podjedzie ciężki sprzęt i wywiezie wieżę na złom. Warto zwrócić uwagę na to, iż pomimo to jest obiekt fizycznie dostępny, to nie było tam żadnego wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zwrócić uwagę na to, iż pomimo to jest obiekt fizycznie dostępny, to nie było tam żadnego wypadku.
Dokładnie więc nie wiem po jakiego ch**a się w to miesza DW i jakiś redaktorzyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten redaktorek się miesza żeby wreszcie ktoś zaczął ratować wieżę a nie draństwo z pobliskich wsioch rozkradało to co do nich nie należy. Złodziei łapać i łapy obcinać przy samych ja..ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Złodziei łapać i łapy obcinać przy samych ja..ch.
...albo ci.kach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
A ten redaktorek się miesza żeby wreszcie ktoś zaczął ratować wieżę a nie draństwo z pobliskich wsioch rozkradało to co do nich nie należy. Złodziei łapać i łapy obcinać przy samych ja..ch.
13-ty rok rządów w magistracie i cały czas zdziwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Stefan~ RATOWAĆ ?? A co przyjdą jacyś złomiarze i pewnie brzeszczotami potną to wieże ?? Zastanów się co piszesz. O ratowaniu to trzeba było pomyśleć wcześniej a teraz tylko czekać aż właściciel ją całkiem zlikwiduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w urzedzie jak zwykle balagan - nie wiedzieli, ze przejeli ten teren z wieza od AMW. Burdelik na kolkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Co by tu jeszcze podp.... - to główny problem wielu "porządnych" z miasteczka i okolicznych wiosek. Co by tu jeszcze. Jakby mogli, to by nawet pasy startowe na plecach wynieśli. Raj złodziei się kończy. Oj, niedobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czyich finansów są opłacani tzw strażnicy.Po wyborach wójtowych to i przejazd przez lotnisko zamknięty .Rowerzyści to główne zajęcie ochrony -czemu to służy a gdzie rekreacja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źdźbło, a jakbys mial wlasna dzialke (lub wydzierzawiona) i ja jako rowerzysta chcialbym pojezdzic na twojej dzialce, to czy bys mi zezwolil? A gdybym spadl z roweru na twojej dzialce, poniewaz tam byl jakis dolek czy gorka na dzialce, lub sciezce, asfalcie to czy bys mi chetnie wyplacil 500tys lub milion zl jako odszkodowanie za zlamanie kregoslupa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziarno napisał:
Źdźbło, a jakbys mial wlasna dzialke (lub wydzierzawiona) i ja jako rowerzysta chcialbym pojezdzic na twojej dzialce, to czy bys mi zezwolil? A gdybym spadl z roweru na twojej dzialce, poniewaz tam byl jakis dolek czy gorka na dzialce, lub sciezce, asfalcie to czy bys mi chetnie wyplacil 500tys lub milion zl jako odszkodowanie za zlamanie kregoslupa?
Jak to szybko ateiści z PZPR nauczyli się, że własność to rzecz "święta". Własność to kradzież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* napisał:
Jak to szybko ateiści z PZPR nauczyli się, że własność to rzecz "święta". Własność to kradzież.
Leczyc sie trzeba, dziecko neostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wpisu: Dokładnie więc nie wiem po jakiego ch**a się w to miesza DW i jakiś redaktorzyna. Sprawa jest dość oczywista, ten redaktor jest od czasów Grabasa i Turka ,,wyspecjalizowany w lotnisku'', a za wierszówki coś tam zawsze płacili i płacą. Nie tylko ta wieża jest zdewastowana, bo poddani sołtysa Chałeckiego, który kiedyś domagał się ,,zgody na przechodzenie'' w poprzek lotniska, a wójt go w tym wspierał, już dawno zdewastowali ogrodzenie, bramy i wszystko, co się dało urwać i wynieść. Aktywność poddanych sołtysa łatwo sprawdzić. Wystarczy spojrzeć na mapę satelitarną lotniska, na której kiedyś było widać ścieżkę, a teraz trasę przemarszów i przejazdów z kierunku Wólki Plebańskiej do Łomaskiej i Olszowej. No, ale trudno się temu dziwić, bo jaki pan ,,zarządzający lotniskiem, taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie, PZPR - owcy, to w ogóle się bardzo szybko uczą. Kiedyś ten ,,prezes'' od Cargo H....., niech będzie Hub, to już kilka lat temu zabierał się z wujkiem z poznańskiej SB za ,,zagospodarowanie'' lotniska w Pile. No, cóż lotniskiem w Pile ,,nie wyszło''. Owemu ,,prezesowi'' z tamtego czasu została do chwili obecnej mocno honorowa pozycja na OGÓLNOPOLSKIEJ CZARNEJ LIŚCIE NIEWYPŁACALNYCH DŁUŻNIKÓW. Gdy ,,prezesa'' zapytano o wyjaśnienie tej sprawy na Radzie Miasta ,,łaskawie'' sobie przypomniał, że ,,coś tam jest'', bo kiedyś z wujkiem już się zabierał za inne lotnisko, no .... i to pewnie długi z tamtego czasu, ale biedaczyna nie wiedział ile tych długów jest, deklarując Radnym, że sprawdzi. Raczej jednak nie sprawdził, a zamiast tego zaczął straszyć jednego z Radnych sądami, o czym pisało ,,nasze ukochane'' Słowo Podlasia. Widać, coś ,,prezesowi'' szyki pomieszało, bo, ani Radnego do sądów nie pozwał, a ponieważ sprawy tamtych długów nie wyjaśnił, zapewne nadal jest na owej CZARNEJ ,,honorowej'' liście. Facjatę wujka majora SB, poznański IPN wystawił w zeszłym roku na głównym rynku na widok publiczny. Oczywiście wujka i kompanów z SB / PZPR specjalnie to nie zdeprymowało, bo zaczął się ,,udzielać'', jak nie w Radach Biznesu, to Wielkopolskim Klubie Kapitałowym, a jużci i w polsko - indyjskiej izbie gospodarczej i w paru innych intratnych ,,dziełach''. To prawda SB / PZPR szybko pojęła, jakim to kapitałem zakładowym są ,,sprywatyzowane'' TECZKI wyniesione z tajnych gabinetów. Tych, co nas w mordę bili z nadania bolszewików, od ponad 20 lat polskiej ,,demo - kracji'', mamy teraz okazję spotykać w mocno szemranych biznesach. To właśnie te s ..... ny zrobili sobie z Rzeczypospolitej PRL - BIS, a nam płacą za pracę mniej, niż dostają kieszonkowego uchodźcy rezydujący w Białej Podlaskiej w Ośrodku na terenie byłego pułku lotniczego. I nikt ich nie pyta, skąd do tego biznesu przyszli, kto ich ,,skierował'' na ten, czy inny ,,odcinek gospodarki polskiej'', i jakie w rzeczywistości mają intencje. Dopiero po śmierci Grabasa okazało się, że był podwójnym agentem, a jego nazwisko nadal jest na liście pod dwoma kryptonimami. Dlatego właśnie Grabas od 1994 roku mógł uzyskać, aż taką ,,przychylność'' władz centralnych i lokalnych, aby bezkarnie żonglować ,,inwestycją lotniskową'' w Białej Podlaskiej, że ani jego, ani Turka nikt do końca nie rozliczył i już nie rozliczy. W kolejce do lotniska, następne ,,rekiny biznesu'' .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ex ante napisał:
Szanowny Panie, PZPR - owcy, to w ogóle się bardzo szybko uczą. Kiedyś ten ,,prezes'' od Cargo H....., niech będzie Hub, to już kilka lat temu zabierał się z wujkiem z poznańskiej SB za ,,zagospodarowanie'' lotniska w Pile. No, cóż lotniskiem w Pile ,,nie wyszło''. Owemu ,,prezesowi'' z tamtego czasu została do chwili obecnej mocno honorowa pozycja na OGÓLNOPOLSKIEJ CZARNEJ LIŚCIE NIEWYPŁACALNYCH DŁUŻNIKÓW. Gdy ,,prezesa'' zapytano o wyjaśnienie tej sprawy na Radzie Miasta ,,łaskawie'' sobie przypomniał, że ,,coś tam jest'', bo kiedyś z wujkiem już się zabierał za inne lotnisko, no .... i to pewnie długi z tamtego czasu, ale biedaczyna nie wiedział ile tych długów jest, deklarując Radnym, że sprawdzi. Raczej jednak nie sprawdził, a zamiast tego zaczął straszyć jednego z Radnych sądami, o czym pisało ,,nasze ukochane'' Słowo Podlasia. Widać, coś ,,prezesowi'' szyki pomieszało, bo, ani Radnego do sądów nie pozwał, a ponieważ sprawy tamtych długów nie wyjaśnił, zapewne nadal jest na owej CZARNEJ ,,honorowej'' liście. Facjatę wujka majora SB, poznański IPN wystawił w zeszłym roku na głównym rynku na widok publiczny. Oczywiście wujka i kompanów z SB / PZPR specjalnie to nie zdeprymowało, bo zaczął się ,,udzielać'', jak nie w Radach Biznesu, to Wielkopolskim Klubie Kapitałowym, a jużci i w polsko - indyjskiej izbie gospodarczej i w paru innych intratnych ,,dziełach''. To prawda SB / PZPR szybko pojęła, jakim to kapitałem zakładowym są ,,sprywatyzowane'' TECZKI wyniesione z tajnych gabinetów. Tych, co nas w mordę bili z nadania bolszewików, od ponad 20 lat polskiej ,,demo - kracji'', mamy teraz okazję spotykać w mocno szemranych biznesach. To właśnie te s ..... ny zrobili sobie z Rzeczypospolitej PRL - BIS, a nam płacą za pracę mniej, niż dostają kieszonkowego uchodźcy rezydujący w Białej Podlaskiej w Ośrodku na terenie byłego pułku lotniczego. I nikt ich nie pyta, skąd do tego biznesu przyszli, kto ich ,,skierował'' na ten, czy inny ,,odcinek gospodarki polskiej'', i jakie w rzeczywistości mają intencje. Dopiero po śmierci Grabasa okazało się, że był podwójnym agentem, a jego nazwisko nadal jest na liście pod dwoma kryptonimami. Dlatego właśnie Grabas od 1994 roku mógł uzyskać, aż taką ,,przychylność'' władz centralnych i lokalnych, aby bezkarnie żonglować ,,inwestycją lotniskową'' w Białej Podlaskiej, że ani jego, ani Turka nikt do końca nie rozliczył i już nie rozliczy. W kolejce do lotniska, następne ,,rekiny biznesu'' .....
Wystarczy wejść na listę B.Wildstajna i tam znajdziemy nawet bialskich notabli co ciekawe niektórych ich połowice . A do Ziarnka za czyje pieniadze te ochrony oczywiście z podatków a to są czyje prywatne notabli z listy Wildsztajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...