Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więźniowie sprzątnęli już ponad 70 miejsc

Utworzony przez "sukcesy" Darka, 30 kwietnia 2015 r. o 18:58
Skoro im Urząd Miasta  za pracę nie płaci to jak wygląda sprawa alimentów dla dzieci osadzonych w bialskim wiezieniu. Jaki jest koszt nadzoru  funkcjonariuszy straży miejskiej nad tą "bezpłatną pracą" ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka zapłata, stuknij się w głowę. siedzą i odlicza im się alimenty, a ich utrzymanie i jedzenie idzie z naszych pieniędzy. powinni zasuwać w kamieniołomach. a to są dla nich wczasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak puste baby i pozwoliły sobie na zrobienie dzieci przez łobuzów to niech teraz same zapiep.... na min. swoje dzieci. Na dzieci to sie decyduje z kimś naprawdę odpowiedzialnym, nie wystarczy tylko pójść do łóżka, w łóżku myśli się też głową. I tak fundusz alimentacyjny tj. my podatnicy płacimy alimenty chociaż nie byliśmy z tymi babami w łóżku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy ci co dostają za darmo pieniądze niech sprzątają tj. więźniowie i ci co dostają z mops, a nie żeby dzieci zbierały wyrzucone min. kondony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • Goście
Napisano 30 April 2015 - 18:23 PM Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
  • Goście
Napisano 30 April 2015 - 18:23 PM Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....  
    Ja też jestem za pełnym rozliczeniem. Najpierw niech oni zapłacą za pobyt, odszkodowanie za popełnione przestępstwo a później zapłacimy im za ich pracę odliczając koszty jej zorganizowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za pełnym rozliczeniem. Najpierw niech oni zapłacą za pobyt, odszkodowanie za popełnione przestępstwo a później zapłacimy im za ich pracę odliczając koszty jej zorganizowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...