Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więźniowie sprzątnęli już ponad 70 miejsc

Utworzony przez "sukcesy" Darka, 30 kwietnia 2015 o 18:58
Skoro im Urząd Miasta  za pracę nie płaci to jak wygląda sprawa alimentów dla dzieci osadzonych w bialskim wiezieniu. Jaki jest koszt nadzoru  funkcjonariuszy straży miejskiej nad tą "bezpłatną pracą" ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....
0
jaka zapłata, stuknij się w głowę. siedzą i odlicza im się alimenty, a ich utrzymanie i jedzenie idzie z naszych pieniędzy. powinni zasuwać w kamieniołomach. a to są dla nich wczasy.
0
jak puste baby i pozwoliły sobie na zrobienie dzieci przez łobuzów to niech teraz same zapiep.... na min. swoje dzieci. Na dzieci to sie decyduje z kimś naprawdę odpowiedzialnym, nie wystarczy tylko pójść do łóżka, w łóżku myśli się też głową. I tak fundusz alimentacyjny tj. my podatnicy płacimy alimenty chociaż nie byliśmy z tymi babami w łóżku.
0
wszyscy ci co dostają za darmo pieniądze niech sprzątają tj. więźniowie i ci co dostają z mops, a nie żeby dzieci zbierały wyrzucone min. kondony.
0

• Goście
Napisano 30 April 2015 - 18:23 PM Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....  
0

• Goście
Napisano 30 April 2015 - 18:23 PM Uważam, że za pracę powinna być zapłata! W Polsce jest moda na pracę bez wynagrodzenia....  
    Ja też jestem za pełnym rozliczeniem. Najpierw niech oni zapłacą za pobyt, odszkodowanie za popełnione przestępstwo a później zapłacimy im za ich pracę odliczając koszty jej zorganizowania.
0
Ja też jestem za pełnym rozliczeniem. Najpierw niech oni zapłacą za pobyt, odszkodowanie za popełnione przestępstwo a później zapłacimy im za ich pracę odliczając koszty jej zorganizowania.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: