Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisznice: Motocyklista ranny w wypadku (zdjęcia)

Utworzony przez Ciuciek, 13 maja 2012 o 19:33
I ch*** jednego mniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a szkoda że , zamiast jego to sie Tobie nie przydazyło bo by było jednego deb***a mniej!! Oby było wszystko dobrze z nim.
0
ja słyszałem, że poniósł śmierć na miejscu,,,
0
żył jeszcze na pewno, zabrali go do karetki i powieźli do szpitala na sygnale
0
13tego przecież, musi ktoś mieć pecha. Tak trafiło.
0
deb*** rozjebał kórwa motor
0
wzięli go do karetki, ale ja jechałem do białej busem, który odjechał przed karetką, wyprzedzała nas karetka bez sygnałów, możliwe, że umarł w drodze... jednak mam nadzieję, że żyje
0
Wypszedzał nas zaraz jak wyjeźdzaliśmy z Białej i jeszcze mąż mówi zobacz jak szybko jedzie a tu takie dziury no i daleko nie zajechał. Przykry wido, ale i przekre jest to, że komletnie nie myślał jadąc taką prędkością po tak fatalenj drodze
0
Zmarł w drodze do szpitala.szkoda chłopaka.zostawił żone i dziecko
0
na głupote nie ma rady. Dotyczy sie to motocyklisty jak i komentarzy niektórych
0
chłopak żyje i ma się coraz lepiej! nie ma to jak komus dobrze zyczyc ;]
0
Wszystko z nim ok, zyje i bedzie zyl. Kwestia tylko rehabilitacji, nie siac paniki
0
tak, na glupich kierowcow aut niestety nie ma rady ;] widzialem wypadek, niestety to kierowca auta (jakis gowniarz) zawinil, pozniej oczywiscie, jego stary przyjechal tlumaczyc winnego syna, tak to jest jak gowniarze siadaja za kolko, zero wyobrazni
0
nie wrzucajcie wszystkich motocyklistwo do jednego worka ;]
0
Do wypadku doszło ok 16 30. Słychać było głośny huk jak uderzył w samochód. Szkoda chłopaka
0
nie mial ani zony ani dziecka ;P plotyyy...ludzie ogarnijcie sie
0
to raczej samochod uderzyl w niego.... gdyz motocyklista poruszal sie droga prosta, kierowca auta chcial skrecil i skrecil w motocykliste
0
Do wypadku doszło ok. 16:25.. Nie widziałam co i jak się wydarzyło, ale słyszałam głośny huk podczas uderzenia, momentalnie się obróciłam i zobaczyłam samochód cały rozwalony, jakichś małolatów wysiadających z auta i motocykl przewrócony, motocyklista leżący na drodze, a wokół niego milion kawałków z jego motocyklu... A co do przebiegu, wydaje mi się, że motocyklista jechał drogą prostą, a auto chciało skręcić... Dobrze znam tych chłopaczków, co jechali samochodem. Nie chcę wiedzieć, co się z nimi stanie. Bo to właśnie oni wyszli cało, gdy on leżał na drodze oni tłumaczyli się przed ojcem... Brawa za inteligencję młodzików siadających za kółkiem, następnym razem zastanowią się zanim będą próbować ostrych manewrów przed motocyklem.
0
Ja napiszę jedno kto nie miał motocykla nie zwraca na nie uwagi i za tym idze sa wlaśnie takie wypadki . Bo puszkowec ma oczy w du*** .
0
podpisuje sie pod tym co napisal gosc wyzej....ludzie rozgladajcie sie troche, motocykle sa wszedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: