Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witulin: 16-latka zginęła w wypadku

Utworzony przez daniel, 12 lipca 2009 r. o 15:21
Sprzedawajcie dalej alkohol nieletnim (pozdrowienia dla Fregaty i Osjana). Będziecie mieli duże zyski. Niestety kosztem ofiar wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastolatki jak nastolatki a gdzie rodzice sam znam takich co to synkowi dają samochód żeby pojechał do sklepu bo im się niechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój wina lezy po wszystkich stronach nie mówcie ze to tylko ten chłopak jest winny .Po co te dziewczyny wsiadaly do jego samochodu jak widzialy ze był podpity . A tak wogóle wczujcie sie teraz w arka jak on sie czuje jak sie czuja jego rodzice do był tylko tragiczny wypadek a ze ktoś zginą to nie jego wina specjalnie tego nie zrobił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie o Osjanie i Fregacie?Jaki to ma zwiazek?Nie kazdy malolat po paru browarach siada do samochodu i zabiera ze soba ponad komplet.Szczyt deb***izmu i tyle.Ciekawe skad wzial samochod?Moze tatus udostepnil?A jak nie to jeszcze kolejny paragraf dowalic za kradziez samochodu.Gdyby synek mial jeszcze odrobine umiejetnosci moze inaczej by sie to skonczylo.Wy sie jeszcze nim przejmujecie?A co z rodzinami tych dziewczyn?Zal,zal zal...typa i jego znajomych,ktorzy beda go bronic...badzcie obiektywni. Maksymalny wymiar kary i tyle,a prawka juz nigdy nie powinien dostac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie miał super wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej strony by nie spojrzec ! gdyby nie mial samochodu by nie doszlo do tego wydarzenia ! Dziewczyna by zyla dalej ! on by nie mial problemow! i tak naprawde najbardziej odpowiedzialne tej sutyacji sa 3 osoby ! 1 osoba jest ta ktora udostepnila jemu samochod, [chyba ze byl kradziony] 2 osoba jest ta ktora dala albo sprzedala jemu alkohol ! 3 osoba jest sam kierowca ze jechal pod wplywem alkoholu ! i tak naprawde policja powinna sie zajac ta sprawa, i nie karac wylacznie tego mlodego ! ale i 2 pozostale osoby tez, i nie pisze tak, ze bronie tego typa ! traktuje go jak bezmyslnego deb***a [dlatego ze jechal pijany i dodatkowo wzial z soba pasazerow ! ] ale te osoby odpowiedzialne ze mial alkohol i samochod tez sa K**** WINNE PS. tatus tego chlopaka jest policjantem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan od polskiego napisał:
Może z szacunku dla siostry zostawiłbyś gówniarzu kompa !!! Przy okazji poćwicz ortografię bo bałwan jesteś aż miło....
ty pan od polskiego tu zginela niewinna dziewczyna a ty bajerkowi o ortografi pier***isz wez lepiej dyktando dla rodziny zrob a nie mojego ziomka obrazasz w takiej sytuacji. A po drugie to kierowca odpowiada za pasarzerow i jak mial odwage zapier***ac jak przecinak po alko, to teraz sobie posiedzi,Na harem go wrzuca i bedzie robil za panienke . Rodzina Bajerkow jestesmy z wami w tych trudnyh hwilah a i jeszcze cos do wszystkich staryh zmarszczonyh prykow co sie wypowiadaja(Gdzie byli rodzice). A wy pewnie jak byliscie mlodzi siedzieliscie w domu i skarpetki na drutach robiliscie. Kiedy mlodzi maja na dyskoteki chodzic jak beda mieli po 50lat??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analfabeta.z wawy napisał:
A wy pewnie jak byliscie mlodzi siedzieliscie w domu i skarpetki na drutach robiliscie. Kiedy mlodzi maja na dyskoteki chodzic jak beda mieli po 50lat??
Ja mam 50 lat i na dyskoteki nadal chodzę. A co ? nie wolno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem koleżanką Ani i aż mnie świerzbi ręka aby wam wszystkim przywalić...;/ NIE MACIE RACJI!!! Ania zawsze bała się szybko jechać, w ogóle bała sie stopem, bo zlapaly stopa z tego co wiem, a wiem dobrze...nie mialy wyjścia, musiały złapać stopa. Szły dużo na piechotę...;/// wiecie, jak to jest..........no cóż, tak (nie) musialo sie stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się trochę! Zostawmy Arka w spokoju przecież on też cierpi i na pewno nie może sobie tego darować! Będzie musiał żyć z tym . Co dzień będzie wstawał z myślą że pozbawił kogoś życia. Jednak my jesteśmy tylko ludźmi a największa kara może zostać wymierzona tylko tam na górze. Chłopak na pewno nie chciał tego i jest mu ciężko pewnie gdyby mógł cofnął by czas. 0,6 promila to nie dużo i człowiek jest po takiej ilości świadomy. Co do samochodu i prawka nie wiemy czy zawinili też rodzice, nie znamy historii. Nie wymierzajmy mu kary sami myslę że już wystarczająco został ukarany. Nie chciał tego i wszyscy to wiemy. Arku trzymaj się. Niech Ania spoczywa w pokoju najwyraźniej tak chciał Bóg. Rodzinie wyrazy współczucia. Trzeba żyć dalej. [*] Niech ta historia będzie nauczka dla innych rodziców. Zainteresujcie się czasem co robia Wasze dzieci. Bo i z jednej i drugiej strony składa się winę na rodziców i jest może w tym trochę prawdy lecz nie zawsze do końca. Czasem dzieci robia wiele rzeczy bez ich zgody. Warto czasem to sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Ta dziewczyna miała tylko 16 lat. Zobaczcie co czuje teraz jej mama oraz rodzeństwo, stracić swoją najbliższą osobę z rodziny w tak młodym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc123 napisał:
z jakiej strony by nie spojrzec ! gdyby nie mial samochodu by nie doszlo do tego wydarzenia ! Dziewczyna by zyla dalej ! on by nie mial problemow! i tak naprawde najbardziej odpowiedzialne tej sutyacji sa 3 osoby ! 1 osoba jest ta ktora udostepnila jemu samochod, [chyba ze byl kradziony] 2 osoba jest ta ktora dala albo sprzedala jemu alkohol ! 3 osoba jest sam kierowca ze jechal pod wplywem alkoholu ! i tak naprawde policja powinna sie zajac ta sprawa, i nie karac wylacznie tego mlodego ! ale i 2 pozostale osoby tez, i nie pisze tak, ze bronie tego typa ! traktuje go jak bezmyslnego deb***a [dlatego ze jechal pijany i dodatkowo wzial z soba pasazerow ! ] ale te osoby odpowiedzialne ze mial alkohol i samochod tez sa K**** WINNE PS. tatus tego chlopaka jest policjantem ?
To co ze jest Policjantem ale sprawiedliwoś powinna byc taka sama wszystkim byl KU..A nie letni prowadzac samochód i bez prawa jazdy po alkocholu GDZIE BYL JEGO OJCIEC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam nikogo z poszkodowanych....i nie wiem jak to naprawdę było ale bardzo współczuję Arkowi i jego rodzinie...., że przez taką głupotę, chęć popisania się przed rówieśnikami spowodował taki tragiczny w skutkach wypadek zabijając dziewczynę i marnując sobie życie... Wszyscy pasażerowie i ich rodziny są ofiarami tego wypadku. Z tą różnicą, że pozostałym poszkodowanym każdy współczuje a nad Arkiem i jego rodziną się pastwią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znany dla was napisał:
To co ze jest Policjantem ale sprawiedliwoś powinna byc taka sama wszystkim byl KU..A nie letni prowadzac samochód i bez prawa jazdy po alkocholu GDZIE BYL JEGO OJCIEC!!!
NIE JEST PRAWDĄ OJCIEC NIE JEST POLICJANTEM A JAKBY NAWET TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK JA TY I INNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek nie popisywal sie przes znajomymi... bylo tak ze wracal z nad wody z siosra cioteczna i po drodze na stopa staly 4 dziewczyny... a ze chcialy dostac sie do bialej gdzie jechal Arek to zabrał je poniewaz bardzo go prosily, a wracaly z imprezy i byly nie trzezwe... a policja ch*** kladyie na to ze nieopodal wypadku jakies 20m za sladami hondy byly slady innego sprawcy ktory z nieznanych przyczyn zachamowal i zjechal na pas Arka... a Arek zeby ratowac innych i sibiebie przed czolowym zdezeniem uciekl na pobocze i zachaczyl niestety o drzewo i dachowal.. nieznany sprawca zwial... tak bylo i nie obwiniajcie chlopaka ze mial dobre serce i chcial podwiezc dziewczyny do domu... i to jeszcze dlatego je zabral ze byly pijane i byla ok 3 nad ranem... on wszystko czail nie byl az tak pijany zeby wjechac bez powodu w row... i nie jechal szybko jedynie 70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek będzie teraz smutny i załamany, bo ma do tego powód i w ogóle nie jest mi go żal! Rodzinie Ani współczuję z całego serca, naprawdę jestem zrozpaczona:( Łepek od polskiego czy coś = żenujące. Kiedy ludzie są w takiej sytuacji nie zastanawiają się nad 'u' czy 'ch'. Te uwagi powinieneś zostawić wyłącznie dla siebie. A szacunek dla siostry Bajer okazuje właśnie tym, że myśli o niej i pisze właśnie tu na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Arek nie popisywal sie przes znajomymi... bylo tak ze wracal z nad wody z siosra cioteczna i po drodze na stopa staly 4 dziewczyny... a ze chcialy dostac sie do bialej gdzie jechal Arek to zabrał je poniewaz bardzo go prosily, a wracaly z imprezy i byly nie trzezwe... a policja ch*** kladyie na to ze nieopodal wypadku jakies 20m za sladami hondy byly slady innego sprawcy ktory z nieznanych przyczyn zachamowal i zjechal na pas Arka... a Arek zeby ratowac innych i sibiebie przed czolowym zdezeniem uciekl na pobocze i zachaczyl niestety o drzewo i dachowal.. nieznany sprawca zwial... tak bylo i nie obwiniajcie chlopaka ze mial dobre serce i chcial podwiezc dziewczyny do domu... i to jeszcze dlatego je zabral ze byly pijane i byla ok 3 nad ranem... on wszystko czail nie byl az tak pijany zeby wjechac bez powodu w row... i nie jechal szybko jedynie 70.
70 ?? hehe jadac 70 na godzine i hamujac samohod nie wygladal by tak jak wyglada .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Arek będzie teraz smutny i załamany, bo ma do tego powód i w ogóle nie jest mi go żal! Rodzinie Ani współczuję z całego serca, naprawdę jestem zrozpaczona:( Łepek od polskiego czy coś = żenujące. Kiedy ludzie są w takiej sytuacji nie zastanawiają się nad 'u' czy 'ch'. Te uwagi powinieneś zostawić wyłącznie dla siebie. A szacunek dla siostry Bajer okazuje właśnie tym, że myśli o niej i pisze właśnie tu na forum.
popieram a pan od polskiego to stary zgred ktory co dzien robi calej rodzinie dyktanda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, bardzo Wam współczuję straty ukochanej siostry Ani .Sercem i myślami jestem z Wami i z Mama Ani, ,wiem, jak bardzo cierpicie . Bólem i współczuciem jestem przy Was . Jesteście wspaniałą rodziną i dzięki temu będziecie mieć silę na te najtrudniejsze chwile. To co się stało jest okrutne, niesprawiedliwe , bardzo smutne i szokujące.Nasza ludzka bezsilność jest przerażająca . Przyjmijcie moje kondolencje z całego serca.Opłakuję śmierć Anie z Wami . Aneta i Jurand
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analfabeta.z wawy napisał:
popieram a pan od polskiego to stary zgred ktory co dzien robi calej rodzinie dyktanda
Nie dyktanda tylko LODA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...