Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witulin: 16-latka zginęła w wypadku

Utworzony przez daniel, 12 lipca 2009 r. o 15:21
~gosc~ napisał:
Arek nie popisywal sie przes znajomymi... bylo tak ze wracal z nad wody z siosra cioteczna i po drodze na stopa staly 4 dziewczyny... a ze chcialy dostac sie do bialej gdzie jechal Arek to zabrał je poniewaz bardzo go prosily, a wracaly z imprezy i byly nie trzezwe... a policja ch*** kladyie na to ze nieopodal wypadku jakies 20m za sladami hondy byly slady innego sprawcy ktory z nieznanych przyczyn zachamowal i zjechal na pas Arka... a Arek zeby ratowac innych i sibiebie przed czolowym zdezeniem uciekl na pobocze i zachaczyl niestety o drzewo i dachowal.. nieznany sprawca zwial... tak bylo i nie obwiniajcie chlopaka ze mial dobre serce i chcial podwiezc dziewczyny do domu... i to jeszcze dlatego je zabral ze byly pijane i byla ok 3 nad ranem... on wszystko czail nie byl az tak pijany zeby wjechac bez powodu w row... i nie jechal szybko jedynie 70.
Ok zgodze sie z toba, ale jak kazdy wie on nie posiadal uprawnien do prowadzenia pojazdem ! a wnioskujac z tego co napisales/las musisz go osobiscie znac albo przynajmniej jestes osoba bardziej wtajemniczony/a niz reszta... a wiec do Ciebie mam pytanie ktore jest bardzo istotne! : KTO MU POZWOLIL PROWADZIC SAMOCHOD BEZ PRAWKA ? i nie oszukujmy sie! gdyby nie jechal samochodem tych dziewczyn by nie podwiozl co za tym idzie unikly by one tego wypadku, jak rowniez i on sam przejechal by przez te miejsce o kilka minut wczesniej nie napotykajac jak mowisz na ten 2 pojazd ! 0.6 nie jest duzo ? kierowca zatrzymany przez policjie posiadajacy taka ilosc promili stracilby prawo jazdy ! wiec i tak jest winny ! wiadomo ze nei chcial tego ! nikt by nie chcial sie znalesc w jego sytuacji ! ale rozsadny czlowiek by nie jechal pod wplywem alkoholu bez prawa jazdy ! po za tym jezeli by byl tak czajacy napewno by wiedzial ze w tym miejscu 70 km/h to za duzo ! [chyba ze scinal zakret] Takie jest moje zdanie ! Wspolczuje rodzinie Ani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie co do tego co napisał"CYTAT" poniewaz tak bylo. I dobrze napiales to.. Poniewaz juz jest duzo wersji tego jak bylo.. A jednak Ty ja dobrze napisales.. BO TAk bylo. Nie wiecie to nie piszcie. i NIE osadzajcie Arka;/ Bo nic nie wiecie... Wogole gdzie rodzice tych smarkul ;/ ? O tej porze i w dodatku pod wplywem alkoholu. To dla nich tez kare dajcie;/ A nie tylko dla Arka;/ Gdzie jest sprawiedliwosc;/ ? No gdzie? ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlaczego te dziewczyny byly pijane? Gdzie rodzice? Czemu byl slad 2 samochodu ? Czy t policja sprawdzi ? Czy oleje ? Zdaje mi sie ze to drugie ;/ ... I taka na Tym siwecie jest sprawiedliwosc... Bo matka morduje swoje dziecko jest pod wplywe alkoholu i narkotykow dostaje 2 lata. A Arek chcial podwiesc dziewczyny i dostaje np 10 lat ;/ Ludzie miejscie serce.. Ania tez jest winna z kolezankami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Anie i Arka.. Ale gdzie byli rodzice kiedy one pojechaly tyle km od domu ? Czy ktos o Tym wiedzial ? Kto by pomysla zeby takie młode za przeproszeniem gowniary pily w takim wieku a potem szly na stopa.. a jak by je ktos zgwalcil? Nikt nie doceni tego ze Arek zlitowal sie i wzial je... ale na poczatku arek chcial zabrac 2 zawiezc do domu i potem przyjechac i zapbrac nastepne. nikt tego nie rozumie ze mu bylo ich szkoda.. i sie zlitowal bo go ublagaly! Czemu jestescie tacy msciwi? Powinniscie pomagac a nie chlopaka pchac w bagno. On juz przezyl... Dostal kare.. Wie ze zabil .. Zaluje placze itp.. Ani juz nikt nie pomoze.. Ale to jest wina wszytskich a nie tylko Arka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij napisał:
Ludzie ogarnijcie się trochę! Zostawmy Arka w spokoju przecież on też cierpi i na pewno nie może sobie tego darować! Będzie musiał żyć z tym . Co dzień będzie wstawał z myślą że pozbawił kogoś życia. Jednak my jesteśmy tylko ludźmi a największa kara może zostać wymierzona tylko tam na górze. Chłopak na pewno nie chciał tego i jest mu ciężko pewnie gdyby mógł cofnął by czas. 0,6 promila to nie dużo i człowiek jest po takiej ilości świadomy. Co do samochodu i prawka nie wiemy czy zawinili też rodzice, nie znamy historii. Nie wymierzajmy mu kary sami myslę że już wystarczająco został ukarany. Nie chciał tego i wszyscy to wiemy. Arku trzymaj się. Niech Ania spoczywa w pokoju najwyraźniej tak chciał Bóg. Rodzinie wyrazy współczucia. Trzeba żyć dalej. [*] Niech ta historia będzie nauczka dla innych rodziców. Zainteresujcie się czasem co robia Wasze dzieci. Bo i z jednej i drugiej strony składa się winę na rodziców i jest może w tym trochę prawdy lecz nie zawsze do końca. Czasem dzieci robia wiele rzeczy bez ich zgody. Warto czasem to sprawdzić.
0,6 to nie duzo?Dla 16 chlopczyka?Gdyby to nie bylo duzo nie zabierali by za to prawka wiec zastanow sie co piszesz. A co do samochodu chlopak ma juz skonczone 16 lat,wiec bedzie odpowiadal jak dorosly.Nie ma mowy o pociagnieciu rodzicow do odpowiedzialnosci.Odpowie jeszcze za przywlaszczenie mienia.Moim zdaniem nie ma dla niego okolicznosci lagodzacych.No moze gdyby byl trzezwy.Za duzo paragrafow. Jak czytam niektore wypowiedzi to mi sie smiac chce (sorry).JESLI KTOS PROWADZI SAMOCHOD POD WPLYWEM ALKOHOLU JEST POTENCJALNYM ZABOJCA. A jesli nawet dostanie wyrok w zawieszeniu to obawiam sie,ze moze dojsc do samosadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kogos kto nie rozumie problemu,a zabiera glos: przyklad: Idziesz sobie przez przejscie dla pieszych.Nagle wpada samochod i bierze cie na mache.Czyja wina??Twoja bo jestes na wszedles na pasy czy kierowcy?Przetlumacz na swoj jezyk i ogarnij swoja glupote. Sorry,ale polowa ludzi zabierajacych glos w tej sprawie to jakies deb***e!!!Najlepiej zwalcie wine na te dziewczyny.Wiadomo kto go broni...znajomi.Oby sedzia prowadzacy sprawe nie okazal sie znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** wy wszyscie pier***icie jakies smuty! szkoda mi tak samo arka jak i tych dziewczyn wy chyba sobie nie wyobrazacie co on musi czuc ze pozbawil zycia swoja kolezanke... rozumiem ze ciezko jest stracici kogos bardzo bliskeigo ale zrobumcie ze jemu teza z ta mysla nie jest latwo... wy chyba nie czaicie ze jak on rano wstaje to mysli tylko o tym... i to ze niby gowniary nie powinny w tym wieku byc pijane to bzdura teraz sa takie czase ze kazdy w wieku 15 lat wypije zeby zpbaczyc jak to jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARKU WSPOLCZUJE CI JAK WYDZIESZ NA ULICE JAK CIE NIE ZAMKNAL BO NIE BEDZIESZ MIAL LATWO SAM OSOBICIE BYM CI ZAJEBAL W RYJ ZA TAKIE COS WIEC MODL SIE ZEBY CIE POSADZILI BO W BIALEJ NIE MASZ JUZ ZYCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** NA TWOIM MIEJSCU JUNGLA BYM SIE POWIESIL ZNAM CIE ZAJEBISTY KOLES JESTES... NA h** TAM JECHALES NIE MOGLES W DOMU SPOKOJNIE WYPIC?? Z JEDNEJ STRONY SZKODA MI CIEBIE A DRUGIEJ BYM CI ZAJEBAL BO ZABILES NIEWINNA OSOBE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzę, że się nie popisywał...wierzę, że to dobry chłopak... Wierzę, że nie był "aż tak pijany i wszystko czaił"... Ale on nie powinien w ogóle pić!!!!!! Wszystko wyglądałoby inaczej gdyby był trzeźwy... I bardzo wysoką cenę zapłaci za te parę piw..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Znałam Anie i Arka.. Ale gdzie byli rodzice kiedy one pojechaly tyle km od domu ? Czy ktos o Tym wiedzial ? Kto by pomysla zeby takie młode za przeproszeniem gowniary pily w takim wieku a potem szly na stopa.. a jak by je ktos zgwalcil? Nikt nie doceni tego ze Arek zlitowal sie i wzial je... ale na poczatku arek chcial zabrac 2 zawiezc do domu i potem przyjechac i zapbrac nastepne. nikt tego nie rozumie ze mu bylo ich szkoda.. i sie zlitowal bo go ublagaly! Czemu jestescie tacy msciwi? Powinniscie pomagac a nie chlopaka pchac w bagno. On juz przezyl... Dostal kare.. Wie ze zabil .. Zaluje placze itp.. Ani juz nikt nie pomoze.. Ale to jest wina wszytskich a nie tylko Arka..
Ja się zgadzam że jakby zamówiły taxi to może by dojechały ale i też mogło się stać że taksówkarz który by był trzeźwy mógłby również mieć wypadek !Po prostu one jak by nie pojechały to też by nie było nie szczęścia i tyle ale również kto im kazał wsiadać ? nikt na siłę ich nie wciągał !a i jeszcze jedno ! po co na tą msze idziecie ! jak już zemstę planujecie ! Idźcie się pomodlić za Anię ale również za nie go tego chłopaka i również za wasze złe myśli! Ania by tego nie chciała abyście się mścili ! A to co się stało to na pewno coś ,co my nie zrozumiemy dlaczego ona!Przecież była młoda i miała całe życie przed sobą widać BÓG potrzebował JEJ bardziej i jest u JEGO boku ....zemsta niczego nie rozwiąże ,choć gdyby mojej rodzinie jakieś podobne nie szczęście się stało to być m0oże by moja reakcja by była podobna do waszej.Nie mścijcie się tylko proście Boga o spokuj dla Ani -ONA JUŻ JEST W KRÓLESTWIE NIEBIESKIM.(łzy spływają mi łzy po policzku bo mogła żyć!)Bo MOGŁA ŻYĆ !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc123 napisał:
Ok zgodze sie z toba, ale jak kazdy wie on nie posiadal uprawnien do prowadzenia pojazdem ! a wnioskujac z tego co napisales/las musisz go osobiscie znac albo przynajmniej jestes osoba bardziej wtajemniczony/a niz reszta... a wiec do Ciebie mam pytanie ktore jest bardzo istotne! : KTO MU POZWOLIL PROWADZIC SAMOCHOD BEZ PRAWKA ? i nie oszukujmy sie! gdyby nie jechal samochodem tych dziewczyn by nie podwiozl co za tym idzie unikly by one tego wypadku, jak rowniez i on sam przejechal by przez te miejsce o kilka minut wczesniej nie napotykajac jak mowisz na ten 2 pojazd ! 0.6 nie jest duzo ? kierowca zatrzymany przez policjie posiadajacy taka ilosc promili stracilby prawo jazdy ! wiec i tak jest winny ! wiadomo ze nei chcial tego ! nikt by nie chcial sie znalesc w jego sytuacji ! ale rozsadny czlowiek by nie jechal pod wplywem alkoholu bez prawa jazdy ! po za tym jezeli by byl tak czajacy napewno by wiedzial ze w tym miejscu 70 km/h to za duzo ! [chyba ze scinal zakret] Takie jest moje zdanie ! Wspolczuje rodzinie Ani
Ale zaraz On jechał z wody?O 3.00 w nocy? coś tu mi nie gra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co......on nie jechał 70!......On jechał 180!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a najmniej 160...w ogóle nie hamował (uwierzcie), deb***, siostra cioteczna miała prawko i była trzeźwa, a ON chciał się popisać. MORDERCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam sie co do tego co napisał"CYTAT" poniewaz tak bylo. I dobrze napiales to.. Poniewaz juz jest duzo wersji tego jak bylo.. A jednak Ty ja dobrze napisales.. BO TAk bylo. Nie wiecie to nie piszcie. i NIE osadzajcie Arka;/ Bo nic nie wiecie... Wogole gdzie rodzice tych smarkul ;/ ? O tej porze i w dodatku pod wplywem alkoholu. To dla nich tez kare dajcie;/ A nie tylko dla Arka;/ Gdzie jest sprawiedliwosc;/ ? No gdzie? ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/
Gdzie rodzice dziewczynek? Że one pijane? Człowieku! Ten gówniarz Arek nie ma prawka, ON JEST PIJANY ZA KÓŁKIEM i jeszcze bierze do samochodu jakieś obce dziewczyny, a wie że jest napity i nie legalnie jedzie! Zastanów się co Ty piszesz, nie wybraniaj go na siłę, bo tu nie ma z czego go wybronić. Dobry Arek dobre serce miał, bo dziewczynki podwiózł=HAHA. Można by powiedzieć, że wręcz celowo chciał je skrzywdzić wydając już na nie wyrok biorąc je do samochodu. Trudno, może nie przemyślał, że jest jednak nie w stanie prowadzić auto, ale stało się to się nie odstanie. Chłopak do więzienia, my jutro na pogrzeb i nauczka dla innych gówniarzy jak alkohol zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolazanka napisał:
wiecie co......on nie jechał 70!......On jechał 180!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a najmniej 160...w ogóle nie hamował (uwierzcie), deb***, siostra cioteczna miała prawko i była trzeźwa, a ON chciał się popisać. MORDERCA
Zgadzam się że na pewno za szybko jechał bo normalne ,że gdyby jechał wolniej o wiele wolniej to by spokojnie i całe dojechały lub w najgorszym wypadku na lekkiej stłuczce.Boli mnie ,że dużo ludzi ginie a wszystko przed nimi.Może lepiej zamiast spekulować kto zawinił to proponuję abyśmy wspomnieli Anie jaka była. A byłam jej sąsiadką i od małego ją znałam i zawsze w pobliżu mamy uśmiechnięta i mila dla innych .Teraz powinniście rodzinie Ani pomóc jak w takiej chwili każdy mógłby im pomóc a dla rodziny Arka powiem tylko że WY jako rodzice odpowiadacie za swojego syna i choć życia jej nie zwrócicie i nikt to odszkodowanie dla tej rodzinie powinniście zapłacić bo wsze dziecko żyje i kara czy to 2 czy 8 lat to im ani nikt nie zwróci a wasze dziecko żyje i będzie się życiem cieszyło.Bożenko wiem jak bardzo kochałaś Anie ,trzymaj się i wszyscy co ją opłakujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do aaa: 0,6 dla chłopaka jego wzrostu i na pewno trochę wprawy bo wiem jak pije młodzież teraz to jest nic. Może tego nawet nie poczuł. Tu zawiniło coś innego a nie alkohol. i Sam/a oragnij swój język i nie wiem po co takie dyskusje ja tylko wyrażam swoje zdanie. Jest w tym jego wina to oczywiste ale nie przesadzajmy z osądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnij napisał:
Do aaa: 0,6 dla chłopaka jego wzrostu i na pewno trochę wprawy bo wiem jak pije młodzież teraz to jest nic. Może tego nawet nie poczuł. Tu zawiniło coś innego a nie alkohol. i Sam/a oragnij swój język i nie wiem po co takie dyskusje ja tylko wyrażam swoje zdanie. Jest w tym jego wina to oczywiste ale nie przesadzajmy z osądami.
Denerwujecie mnie to bo ten młody nie miał po pierwsze prawa wsiąść do samochodu bez prawka i w dodatku wypity a po za tym mógł ich nie zabierać!Po pierwsze nikt się nie pyta czy ta druga osoba posiada prawko łapiąc stopa i nie wdycha jego oddechu czy tez nie wyciąga alkomat aby sprawdzić czy pił! To on wiedział że nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdem i tylko on wiedział że jest pod wpływem alkoholu a następna sprawa to wiadomo że jeśli ktoś jedzie z dużą siłą w nocy gdzie jest złe oświetlenie a w koło drzewo przy drzewie to liczy się z tym że to może grozić wypadkiem.Więc nie bajeczki dla mnie ! Co nie chciał!zrobić wypadku? to mógł nie wsiadać i nie udawać dorosłego !Innym razem kupcie mu traktorek na akumulator i niech jeździ po podwórku a do tego soczku z marchewki się niech napije to może rozumku dostanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARA napisał:
Ja się zgadzam że jakby zamówiły taxi to może by dojechały ale i też mogło się stać że taksówkarz który by był trzeźwy mógłby również mieć wypadek !Po prostu one jak by nie pojechały to też by nie było nie szczęścia i tyle ale również kto im kazał wsiadać ? nikt na siłę ich nie wciągał !a i jeszcze jedno ! po co na tą msze idziecie ! jak już zemstę planujecie ! Idźcie się pomodlić za Anię ale również za nie go tego chłopaka i również za wasze złe myśli! Ania by tego nie chciała abyście się mścili ! A to co się stało to na pewno coś ,co my nie zrozumiemy dlaczego ona!Przecież była młoda i miała całe życie przed sobą widać BÓG potrzebował JEJ bardziej i jest u JEGO boku ....zemsta niczego nie rozwiąże ,choć gdyby mojej rodzinie jakieś podobne nie szczęście się stało to być m0oże by moja reakcja by była podobna do waszej.Nie mścijcie się tylko proście Boga o spokuj dla Ani -ONA JUŻ JEST W KRÓLESTWIE NIEBIESKIM.(łzy spływają mi łzy po policzku bo mogła żyć!)Bo MOGŁA ŻYĆ !!!!!!
Współczuję rodzinie zmarłej i innym uczestnikom wypadku, a także samemu chłopakowi, szkoda tak młodego wieku bo jest już stracony niestety. Niestety wielu młodych ludzi nie zdaje sobie sprawy z brawury, postępują nachalnie i nierozważnie nie biorąc pod uwagę swojego życia ale przede wszystkim innych. Więc zanim ktoś wejdzie do samochodu, ewentualnie próbuje złapać stopa zastanów się 3 a nawet 4 razy czy warto, życie masz tylko jedno więc nie zmarnuj tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RENKA napisał:
Na jakim świecie ty żyjesz?! Upilnować 16latki-robią co chcą. One nie prowadzą auta po pijaku, KIEROWCA BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PASAŻERÓW!!! żałuję że ten gówniarz nie leży w grobie zamiast Anki! Nie masz co spekulować czyja była wina, bo arek wyszedł bez szwanku, a Dziewczyna nie żyje!! i nie mieszaj w to rodziców, bo wiem że dawali z siebie ile mogli!
nie mów ze żałujesz że za miast Anki ten chłopak powinien leżeć w grobie! Tak NIE WOLNO !!!!!!!!!!! BO NIKT NIE POWINIEN TAM LEŻEĆ!!!Nie znam tego chłopaka ale tak nie można że łeb za łeb ! Bo żyć powinien każdy a tu wina jest ale to sąd jest od ukarania a nie my .Ania też powinna żyć i tam nie leżeć ! Zapukajcie do swoich wnętrz i pomyślcie czy nie było takiej sytuacji że ktoś wypity czy to znajomy czy nie to wsiadał pod wpływem do samochodu bo ja widziałam i nic nie zrobiłam ,nic się tam tej osobie nie stało ale wiem że źle ,że tam tej osoby nie zatrzymałam bo jakby coś się jej stało to bym miała ją na sumieniu do końca życia ! Mówcie nawet kolegą czy koleżanką STOP!!!! Jak trzeba to zabierzcie kluczyki i niech się obrazi nawet na was ale kiedyś podziękuje ze może dzięki temu żyje .!Bo warto żyć.A tu wiedziała jego siostra cioteczna która jechała z nim a jednak pozwoliła mu jechać!Wystarczyło by powiedzieć NIE ! i zabrać kluczyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KIEROWCA~ napisał:
mam nadzieję ze przeczytaja to jego rodzice... Co wy ku*** ludzie robicie synio pijany bez prawka siada w tatusia samochodzik i jedzie sobie gdzies tam zabija niewinna dziewczyne pozostale londuja w szpitalu a on wychodzi cało z tego wszystkiego.. ku*** mac szkoda ze ja nie konczylem prawa bo jakby wpadl w moje rece w sadzie jemu dozywocie a wam po 25 latek za nie dopilnowanie waszego kochanego synka mordercy... Zmiencie to polskie prawo karne dla takich niedojebow bo normalnie staje sie nie do zniesienia i zacznijcie karac tez tych ktorzy pozwalaja na to zeby pijak siadal i jechal samochodem i do tego jeszcze bez prawka. Ludzie zacznijcie dzialac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie masz prawa kogoś osądzać bez zapoznania się ze sprawą. Dobrze że nie poszedłeś na to prawo. Nie krytykuj czyjegoś wychowywania bo los się zemści a ty też będziesz miał nastoletnie dzieci. Też święty nie byłeś. Szkoda że zginęła dziewczyna ale szkoda i chłopaka. Nie osądzajcie go ani jego rodziców.Sąd zbada wszystkie szczegóły sprawy. Kto im sprzedał piwo!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...