Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Władcy Marionetek"

Utworzony przez biedronka, 15 marca 2010 o 23:02
a Wy się podniecajcie... MARIONETKI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
biedronka napisał:
a Wy się podniecajcie... MARIONETKI
mnie to wszytko podnieca, byleco http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8
0
Dlaczego ludzie nie potrafią już zachowywać się jak ludzie? Co kieruje umysłami tych facetów hm?? Idzie sobie Donek przez ulice i nic nie widzi. To nie ma najmniejszego sensu;(( zalamka
0
Obywatel napisał:
Dlaczego ludzie nie potrafią już zachowywać się jak ludzie? Co kieruje umysłami tych facetów hm?? Idzie sobie Donek przez ulice i nic nie widzi. To nie ma najmniejszego sensu;(( zalamka
Zgadzam się zupełnie z Tobą i dlatego Twój wpis całkowicie jest bez sensu.
0
Rzeczpospolita Jak się szkoli lubelska Platforma 16-03-2010 Nad wizerunkiem polityków czuwa piarowiec oskarżony o wyprowadzenie z firmy 1,5 mln zł – ustaliła „Rz” – Andrzej Długosz to jeden z najlepszych ekspertów w branży. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z jego usług i kilku naszych działaczy wzięło udział w weekendowym kursie – mówi „Rz” Piotr Sawicki, doradca posła Janusza Palikota, szefa lubelskiej PO. Długosz jest prezesem spółki Cross Media PR. Wcześniej był m.in. szefem rady nadzorczej Polskiego Radia i członkiem rady nadzorczej TVP, działał w Kongresie Liberalno-Demokratycznym. W 2005 r. został zatrzymany pod zarzutem wyprowadzenia z Cross Media 1,5 mln zł. Proces jeszcze się nie rozpoczął.Polityków PO Długosz szkolił na początku lutego. – Nauczyłem się, jak wyeliminować błędy w wystąpieniach publicznych oraz jak zachowywać się przed kamerami – cieszy się wicemarszałek województwa lubelskiego Jacek Sobczak. Oprócz niego w kursie wzięli udział: posłowie Włodzimierz Karpiński i Stanisław Żmijan, wicewojewoda Henryka Strojnowska, marszałek Krzysztof Grabczuk i członek zarządu województwa Marek Flasiński.W lubelskiej PO nikomu nie przeszkadza fakt, że na Długoszu ciążą zarzuty. – Nie obchodzą nas jego stare sprawy biznesowe i prokuratorskie śledztwo – mówi Sawicki. Sobczak twierdzi zaś, że o tej sprawie nie ma pojęcia. – A pana Długosza pierwszy raz spotkałem na szkoleniu – zastrzega.W partii zapewniają, że nie było ono kosztowne. – Długosz zorganizował je po starej znajomości z posłem Palikotem – twierdzi jeden z polityków. „Stara znajomość” sięga początków politycznej działalności Palikota. Poseł nie ukrywał, że wielokrotnie korzystał z usług tego piarowca.Już w 2005 r. Długosz przeprowadził podobne szkolenie dla lubelskiej Platformy. Po jego aresztowaniu współpraca z partią ustała. Jednak ostatnio o związkach lobbysty z PO jest coraz głośniej. „Super Express” i „Wprost” sugerowały, że mógł przygotowywać do wystąpień przed hazardową komisją śledczą biznesmena Ryszarda Sobiesiaka oraz byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego i szefa jego gabinetu politycznego Marcina Rosoła. Z kolei „Newsweek” ujawnił biznesowe powiązania Długosza ze skarbnikiem PO Andrzejem Wyrobcem.Jak ustaliła „Rz”, szkolenie dla lubelskich działaczy nie jest ostatnim, o jakie Platforma poprosi Długosza. – Bezpośrednio przed wyborami samorządowymi będziemy chcieli przeszkolić więcej naszych ludzi – przyznaje Sawicki.Pytania „Rz” o szkolenie polityków Andrzej Długosz ucina: – Nie rozmawiam z mediami o tym, co robię w prywatnym czasie.
0
Rzeczpospolita pyta pielegniarkę Ewę: Ile pani zarabia w szpitalu? Dokładnie 1850 zł, na rękę za ostatni miesiąc dostałam 1477 zł i 37 gr. Mam wyższe wykształcenie i 23-letni staż pracy. Proszę mi uwierzyć, to jest cała moja pensja, z dyżurami, więc wynagrodzenie miesięczne może się różnić. Siostry w Skarżysku właśnie tyle zarabiają, choć wiem, że są regiony w Polsce, gdzie dostają więcej. Gdyby nie pensja męża, nie byłoby mnie stać na życie. Czy w ostatnich dwóch latach pani pensja wzrosła? Nie. Nie było u nas podwyżek. Teraz dyrektor wypłacił nam socjalne, 80 zł na rękę.
0
sroka napisał:
Rzeczpospolita pyta pielegniarkę Ewę: Ile pani zarabia w szpitalu? Dokładnie 1850 zł, na rękę za ostatni miesiąc dostałam 1477 zł i 37 gr. Mam wyższe wykształcenie i 23-letni staż pracy. Proszę mi uwierzyć, to jest cała moja pensja, z dyżurami, więc wynagrodzenie miesięczne może się różnić. Siostry w Skarżysku właśnie tyle zarabiają, choć wiem, że są regiony w Polsce, gdzie dostają więcej. Gdyby nie pensja męża, nie byłoby mnie stać na życie. Czy w ostatnich dwóch latach pani pensja wzrosła? Nie. Nie było u nas podwyżek. Teraz dyrektor wypłacił nam socjalne, 80 zł na rękę.
A miało byc jak w Irlandii. I "władcy" mają 50 % poparcia, naród to kupuje. Jest zadowolony, w niedzielę po sumie będzie oglądał debatę kandydatów na prezdenta nominowanych przez "władcow". Jest super, wystarczy tylko oglądać telewizję i wie się jaka świetlana przyszłość nas czeka. Ale to wszystko kiedyś musi p..... Pytanie kiedy, kiegy głupi naród zrozumie, że zrozumie to jest pewne.
0
mag napisał:
A miało byc jak w Irlandii. I "władcy" mają 50 % poparcia, naród to kupuje. Jest zadowolony, w niedzielę po sumie będzie oglądał debatę kandydatów na prezdenta nominowanych przez "władcow". Jest super, wystarczy tylko oglądać telewizję i wie się jaka świetlana przyszłość nas czeka. Ale to wszystko kiedyś musi p..... Pytanie kiedy, kiegy głupi naród zrozumie, że zrozumie to jest pewne.
jak pier***nie, to sie rozumie że przez pis...
0
...
0
dobrze że jest Donald
0
sroka napisał:
jak pier***nie, to sie rozumie że przez pis...
Masz racje ! Ja to tym Kaczorom nigdy nie wybacze że wszystkie polskie stocznie rozp*** dokladnie i nawet od tego kataru nie dostali ! I tego że dlug Polski wynosi już 100 mld czyli wiecej niz tej podobno zdychajacej Grecji ! I że 2 mln naszych ziomków musi zapier***ć w UK na obczyżnie i już nigdy tutaj nie wróca bo nie maja do czego ! Nie wybacze im tego że siepacze Ziobry przez 2 lata wyciagali laptopyz łóżek o 4tej nad ranem i robili z nimi co chceli ! Nie daruje im że zabili szlachetna blogoslawiona Blide ! nie wybacze łez cnotliwej posłanki Sawickiej która wyr***ł ten przepiekny agent 07 od faszysty Kaminskiego ! ... Ech dlugo by mówić ! Powiem krótko :Niech ich schlagg trafi obydwu ! A te marionetki które pokazał Gruby z tefałenu to jest małe pywo wobec tych obrzydliwych Kaczorów !
0
schlagg napisał:
Masz racje ! Ja to tym Kaczorom nigdy nie wybacze że wszystkie polskie stocznie rozp*** dokladnie i nawet od tego kataru nie dostali ! I tego że dlug Polski wynosi już 100 mld czyli wiecej niz tej podobno zdychajacej Grecji ! I że 2 mln naszych ziomków musi zapier***ć w UK na obczyżnie i już nigdy tutaj nie wróca bo nie maja do czego ! Nie wybacze im tego że siepacze Ziobry przez 2 lata wyciagali laptopyz łóżek o 4tej nad ranem i robili z nimi co chceli ! Nie daruje im że zabili szlachetna blogoslawiona Blide ! nie wybacze łez cnotliwej posłanki Sawickiej która wyr***ł ten przepiekny agent 07 od faszysty Kaminskiego ! ... Ech dlugo by mówić ! Powiem krótko :Niech ich schlagg trafi obydwu ! A te marionetki które pokazał Gruby z tefałenu to jest małe pywo wobec tych obrzydliwych Kaczorów !
właśnie skończyłem oglądac tych władców marionetek. trzy dni ogladałem, bo musiałem przerwy robić, tak mnie ten gruby z tefałenu wku***ał co cały czas po planie łaził ("teraz ku*** ja"). i takie jedno mam pytanko: ten taki niski tajemniczy don pedro, co to koło palikota stał i sie teczką zasłaniał, to kto to był - władca czy marionetka???????
0
sroka napisał:
właśnie skończyłem oglądac tych władców marionetek. trzy dni ogladałem, bo musiałem przerwy robić, tak mnie ten gruby z tefałenu wku***ał co cały czas po planie łaził ("teraz ku*** ja"). i takie jedno mam pytanko: ten taki niski tajemniczy don pedro, co to koło palikota stał i sie teczką zasłaniał, to kto to był - władca czy marionetka???????
Władca, tam są tylko władcy. Marionetki stoją w kolejce do służby zdrowia, po zasiłek lub niosą maleństwo do babci, bo nie ma już Przedszkoli dla wszystkich. Władcami są nawet ci lipni członkowie, którzy nie głosowali na władców. Nie głosowali bo są lipni. Przez niedopatrzeniej akiegoś władcy wszystko si wydało. Ale jaojo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: