Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władza sobie dogadza.

Utworzony przez Pawlak, 19 marca 2013 r. o 10:23
Wystarczy popatrzeć na stronkę Urzędu Skarbowego, jak kto ciekawy, można także wpisywać gdzie jeszcze jest praca dla młodych. Urząd Celny zastępuje nazwiska numerami. Ciśnienie pod kotłem rośnie i może nie wystarczyć upuszczanie pary przez wypychanie ambitnych zagranicę. Podziel się wiedzą, niech wszyscy wiedzą. [media]http://www.youtube.com/watch?v=jbjbfUlX2Vc[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora, pora najwyższa pokazać tym wszystkim rządzącym bucom drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Pora, pora najwyższa pokazać tym wszystkim rządzącym bucom drzwi.
Tak jak Abramowicz zrobił to z Kapłanem podczas wyborów do zarządu powiatowego PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak jak Abramowicz zrobił to z Kapłanem podczas wyborów do zarządu powiatowego PiS. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1363714762' post='747243'] Tak jak Abramowicz zrobił to z Kapłanem podczas wyborów do zarządu powiatowego PiS.
Gościu! To był seans kabaretowy, a nie wybory! Oczywiście, że reżyserem był Abramowicz. Kapłan raczej nie był zaskoczony takim obrotem sprawy, gdyż podobne metody ,,wyboru" sam stosuje w swoich sztuczkach ,,politycznych" uzdrawiania stosunków społecznych w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu! To był seans kabaretowy, a nie wybory! Oczywiście, że reżyserem był Abramowicz. Kapłan raczej nie był zaskoczony takim obrotem sprawy, gdyż podobne metody ,,wyboru" sam stosuje w swoich sztuczkach ,,politycznych" uzdrawiania stosunków społecznych w urzędzie.
wiem,wiem, a teraz sprowadza ( AA zwany posłem ) Bruździńskiego do tego cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiem,wiem, a teraz sprowadza ( AA zwany posłem ) Bruździńskiego do tego cyrku [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1363717346' post='747259'] wiem,wiem, a teraz sprowadza ( AA zwany posłem ) Bruździńskiego do tego cyrku
Świadczy to o jego poważaniu. Gdyby Brudzyński znał sztuczki Adasia, to nie wystawiałby swego autorytetu na pohybel. Wcześniej to Ziobro użyczał swojej twarzy. Najważniejsze, że guru kontroluje sytuację w powiecie i będzie w pierwszej trójce na liście PiS w przyszłych wyborach, i o to zapewne mu chodzi. A nród do boju trzeba ustawiać. Jak by nie było Międzyrzec to elektorat prawicowy. Reszty nie trzeba rozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świadczy to o jego poważaniu. Gdyby Brudzyński znał sztuczki Adasia, to nie wystawiałby swego autorytetu na pohybel. Wcześniej to Ziobro użyczał swojej twarzy. Najważniejsze, że guru kontroluje sytuację w powiecie i będzie w pierwszej trójce na liście PiS w przyszłych wyborach, i o to zapewne mu chodzi. A nród do boju trzeba ustawiać. Jak by nie było Międzyrzec to elektorat prawicowy. Reszty nie trzeba rozumieć.
Co z tego że znał,jak nadal chleją razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W mieście Biała Podlaska liczba bezrobotnych wynosiła 4295 osób , natomiast w powiecie bialskim 7563 osoby. Obszar działania naszego urzędu charakteryzuje się nadal wysoką stopą bezrobocia, która według stanu na koniec stycznia 2013 wyniosła 17,4% w mieście Biała Podlaska oraz 16,8 % w powiecie bialskim." Za Urzędem Pracy. Błędy interpunkcyjne i stylistyczne poprawiłem. Wesołego Alleluja, wesołych Świąt Prezydencie Godlewski , Czapski i kto tam jeszcze. Życzy Pawlak Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy orze jak może, taki Tusk może więcej. Wesołego Alleluja. http://pressmix.eu/i...-nowy-samochod/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...