Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamanie na śniadanie, czyli żenujące łupy włamywaczy

Utworzony przez Kosek, 12 stycznia 2010 r. o 08:11
To się chłopcy obłowili.....Gang Olsena.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprzewidzieli tego chłopaki z baraków xD Ale... najważniejsze że był kubuś. Takim łobuzom to tylko ręce poucinać heheheh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO SZCZECINA DO SZCZECINA PO RZEMYKI PO RZEMYKI hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....Jadę jadę jadę jadę na nocną wyprawę po kubusia jadę, po corn flakes`y jadę po kielonki po kielonki po kielonki..... ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolek powiedz zawitałes juz do stajni???nie...?to ja sie k...pytam kiedy!Oddaj moje 300 baniek konusie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RANDY JESTES?TO TY RANDY ODEZWIJ SIE PLIS:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie ta białka leżeli? pewnie pojechali na druge zmiane policjantów,a na niej same czaki norisy i wpadli na goruncym. bidne chopy nie dość że głodne to jeszcze bez szyi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heeeHeeeeee??! Mega skok na mega kasę? Pewnie Randy i Lei ich wydali. Randy ty męska pro......tko !!! Roman Cie dojedzie !!! DO SZCZECINA DO SZCZECINA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko BUBBELS wyskoczy to RANDY będzie chodził obsrany,naprostuje mu kulasy wsporasem 106-ką a LEI następny k.k.k.k.kałowy hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smakoszanka napisał:
Niech tylko BUBBELS wyskoczy to RANDY będzie chodził obsrany,naprostuje mu kulasy wsporasem 106-ką a LEI następny k.k.k.k.kałowy hehe
W jakim narzeczu ten tekst jest napisany ? Podejrzewam że to jakiś język z grupy słowiańskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W jakim narzeczu ten tekst jest napisany ? Podejrzewam że to jakiś język z grupy słowiańskich.
w jakim narzeczu chyba ZALESIU KONUSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys poznałam takiego Łukasza na zakręcie smierci w kierunku Lubartowa to był gosc yhhh az mnie ciarki przechodzą kiedy wspomne jego owalną a zarazem taką jurną szyje takich ludzi nie poznaje sie przypadkowo to było przeznaczenie widziałam to w jego szyji mam nadzieje ze to czyta i apeluje ŁUKASZ WRÓC TĘSKNIE.Pani Basia ktora gasi swiatło wiecie gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x-sior napisał:
w jakim narzeczu chyba ZALESIU KONUSIE
przymknij jape bo ci szamot styram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paka szaka jak nic. Herszt bandy to musi być jakiś kozak jak ich mało, słyszałem że cegłówki na głowie rozbijał. Do parczewa ide po korkociąg ide po kubusia po kubusia po kubusia ide... hehehehhehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzie un, zamiast na randkie w traktosze to im sie zachciewało łópóf , misz siły na zamiary, misz siły na zamiary poftaszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przymknij jape bo ci szamot styram
styrac to ja cie moge w jape stary napinaczu gleba pedziu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------ napisał:
styrac to ja cie moge w jape stary napinaczu gleba pedziu!!!
ty mi tu nie żeń bałachu na wydre , przecwelony berłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty mi tu nie żeń bałachu na wydre , przecwelony berłem
Berłem to ty japsko se codziennie myjesz FESCIE w styje stukany,więc wal sie na cyce Krystyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty pier...y wymiocie czeczeńskiego partyzanta Ty cornye piepszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY PIEPRZ napisał:
Berłem to ty japsko se codziennie myjesz FESCIE w styje stukany,więc wal sie na cyce Krystyna
idź sie spałować bo ja uderzam w kime, ulży ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...