Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

własny biznes w Norwegii, ma ktoś?

Utworzony przez dagmara600, 19 października 2014 r. o 11:23
zastanawiam się na wyjazdem do Oslo , chciałbym założyć własną firmę, czy ktoś z was prowadzi swoją działalność? Czy korzystacie z usług tłumacza? i czy sprawy urzędowe są bardziej skomplikowane niż w Polsce? ;) z góry dzięki za odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, też chętnie bym się dowiedział. :D może ktoś zna odpowiedź?? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja1975, też planujesz otworzyć firmę w Norwegii? masz już na myśli jakiś biznes? Ja uderzam w sprzątanie i pielęgnację ogrodów:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja1975, też planujesz otworzyć firmę w Norwegii? masz już na myśli jakiś biznes? Ja uderzam w sprzątanie i pielęgnację ogrodów:) :):)
Zanim cokolwiek się otworzy radzę dobrze zorientować się w tamtejszych przepisach i prawie, słyszałem, że są już w Norwegii biura rachunkowe obsługujące polskie firmy, z tego co pamiętam to jedna nazywa się norwegia consulting, i z pewnością pomaga ludziom w otwieraniu i prowadzeniu firmy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim cokolwiek się otworzy radzę dobrze zorientować się w tamtejszych przepisach i prawie, słyszałem, że są już w Norwegii biura rachunkowe obsługujące polskie firmy, z tego co pamiętam to jedna nazywa się norwegia consulting, i z pewnością pomaga ludziom w otwieraniu i prowadzeniu firmy. 
katon, dzięki za radę, chyba masz rację, zanim się cokolwiek zrobi trzeba się dowiedzieć co w trawie piszczy. Byłam na stronie tego norwegia consulting, to ta firma z granatowo-czerwonym logo? Jutro rano zadzwonię i wypytam o szczegóły jak wygląda współpraca. dzieki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy to wy możecie założyć...... ha ha ha. Co najwyżej w Norwegii to możecie pracować na czarno jako budowlańcy lub inni robotnicy. Ewentualnie sprzątać po Norwegach  :D  :D  :D . Spać w kołchozie po 7 w pokojach i napierniczać po 15 godzin na dobę :lol:  :lol:  :lol: Najpierw wypadałoby się języka nauczyć ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaku z Oslo, skoro jesteś z Oslo, to widać że ten zapiernicz Ci się podoba:) sądząc po poziomie wypowiedzi,daleko Ci do inteligenta:):):) chętnie dołączę do Twojego kołchozu, bo widać , że robota tam opłacalna, skoro tak boisz się konkurencji:):):) Jednak to prawda co mówią: strzeż mnie Panie Boże przed rodakiem na obczyźnie hahahahaha. pozdrawiam i życzę wielu sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaku z Oslo, skoro jesteś z Oslo, to widać że ten zapiernicz Ci się podoba:) sądząc po poziomie wypowiedzi,daleko Ci do inteligenta:) :):) chętnie dołączę do Twojego kołchozu, bo widać , że robota tam opłacalna, skoro tak boisz się konkurencji:) :):) Jednak to prawda co mówią: strzeż mnie Panie Boże przed rodakiem na obczyźnie hahahahaha. pozdrawiam i życzę wielu sukcesów
To zwykły BUC i złodziej,żyje z okradania Norwegów i naszych rodaków,znam,dlatego piszę,uciekł z kraju przed policją i sadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykły BUC i złodziej,żyje z okradania Norwegów i naszych rodaków,znam,dlatego piszę,uciekł z kraju przed policją i sadami.
Ścigany za pedofilię, za obnażanie się i za molestowanie cztero i pięciolatków,wstydzę się teraz za niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daga a jakie studia skończyłaś że chcesz tam sprzątać??? Bo bez studiów to kiszka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daga a jakie studia skończyłaś że chcesz tam sprzątać??? Bo bez studiów to kiszka.....
Nie nie sprzątać,chciałam moją " kudłatą " uruchomić,ona na mnie będzie pracować i zarabiać na moje utrzymanie. Studia ? po co studia do tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy to wy możecie założyć...... ha ha ha. Co najwyżej w Norwegii to możecie pracować na czarno jako budowlańcy lub inni robotnicy. Ewentualnie sprzątać po Norwegach  :D  :D  :D . Spać w kołchozie po 7 w pokojach i napierniczać po 15 godzin na dobę :lol:  :lol:  :lol: Najpierw wypadałoby się języka nauczyć ha ha ha
Zaczynałeś bucu od rąbania rowerów Norwegom a teraz taki kozak jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rysiek z ust mi to wyjąłeś hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...